наКоблучках• 07 апреля в 14:28

Какие баллы нмт были у ваших детей?

Дочка готовится целый год ,почти каждый день сидит минимум часов 6 за учебой,пробники на 150 минимум. Я прошла один пробник и была в ауте я написала на 136 средний,школу закончила 20+ лет назад. Я начала очень сильно переживать что может плохо сдать.
КрестьянинДиор• 07 апреля в 14:29
Послушаю)актуально)11 кл

Голубец• 07 апреля в 14:31
Пробники были 185-170, написала 155-170.
Очень сильно зависиь как ребенок умеет при стрессе работать.
Бабуся Бетман• 07 апреля в 14:31
Ну если вы 20 лет назад закончили и набрали 136, то человек который ежедневно 6 часов учит сдаст свободно.
Мамин тріль• 07 апреля в 14:31
Капитошечка• 07 апреля в 14:34
195, 193, 193 в 2023
175, 176, 146, 191 в 2025
Дети разные
Ворожу на каві• 07 апреля в 14:34
Не готувався син взагалі.
Завалив лише фізику, яку написав на 176.
Все інше 187, 192 і 200.
Не їм після шостої• 07 апреля в 14:37
ой, ну тут, як завжди генії, наші від 147 до 168 (теж готувались, але війна, стрес, тривоги...ну і лінь)

Конфиденциальность• 07 апреля в 14:39
Пробники выше обычно, потом стресс, волнения, тревога.
Сдавала племянница в прошлом году, то 3 раза на тревогу прерывали.
Трактор Віка• 07 апреля в 14:41
ох блін я так хвилююсь за це... наче і дочка розумна і вчиться дуже добре. А а ось ці пробники пише ну пипець(( 151 не вище... і це з репетиторами по кожному предмету.
Братья Капли• 07 апреля в 14:43
мой вобще забил и даже ничего не хочет делать((( 11 кл, на семейном, времени валом
Бодіпозітівна• 07 апреля в 14:44
Ответ дляТрактор Віка
Ну тогда не льстите ей, что она разумная 🤦‍♀️
Трактор Віка• 07 апреля в 14:45
Ответ дляБодіпозітівна
так це ж не я оцінюю її в школі
Кашка-маняшка• 07 апреля в 14:45
192-196., диплом врача. И теперь благополучно командует грузчиками в Польше.
Фляшка на трьох• 07 апреля в 14:48
192 был.
Херсон це Україна• 07 апреля в 14:53
Ответ дляВорожу на каві
Не готувався син взагалі.
Все інше 187, 192 і 200.
ой ну прям не готувався
Я только за!• 07 апреля в 14:53
Так різні у всіх бали.
Діти вчаться по рідномуг, різна початкова підготовка за весь період навчання.

У мене син на всі 200, племінник 100-109. Обидва вступили, обом війна плани поламала. Племінник закінчив, моєму довелось кидати в їхати за кордон, там вступати з нуля (правда гарне навчання таки допомогло і там).
Але я зараз простіше відношусь до цього.

Донька поки в 6 класі, але вчитись не хоче. Як закінчить школу і куди піде - хто зна. Побачимо.
Херсон це Україна• 07 апреля в 14:54
старший син з середнім 183 закінчив політехніку бюджет, менший середній бал десь 167, але вступав в Варшаву там те нмт не треба.
думала війна закінчиться десь тут вступить, але нажаль
Херсон це Україна• 07 апреля в 14:55
Ответ дляКашка-маняшка
так лікарі в польші норм заробляють. просто потрібно підтвердити диплом
Я только за!• 07 апреля в 14:56
Ответ дляХерсон це Україна
ой ну прям не готувався
І таке буває.
Мій колись теж майже не готувався. Бо всі роки гарно і реально вчився.
Тільки один предмет повторював, бо він основний був для його спеціальності.
Репетиторів не було.
Всі по 200 балів без особливого напрягу.
Але у нього напряг був всі шкільні роки.

Я только за!• 07 апреля в 14:57
Ответ дляХерсон це Україна
А моєму в Варшавський університет саме результат нмт потрібен був. За нього більше балів давали ніж за атестат.
Кашка-маняшка• 07 апреля в 15:11
Ответ дляХерсон це Україна
Да, только для этого надо очень хорошо знать польский. Учит.
фрау Гітта• 07 апреля в 15:16
Честно говоря, пробники на 150 при ежедневной подготовке - эти очень мало. Еще учтите, что пробные как раз лучше пишутся, чем реальные. Это означает или большие пробелы в знаниях, или сама неэффективно ковыряется без системы. Я бы на интенсив репетитора срочно искала.
Послушная• 07 апреля в 16:02
Ответ дляГолубец
А в нас навпаки було. Пробні були 150-170. Я була в шоці, коли він мені озвучив. До НМТ не готувався, тільки історією почав займатися в лютому, і математикою за тиждень до. В школі сказали що за 200 балів дають 5 тис грн. То ж захотів.Вступав за кордон, то ж здавати не планував. Я настояла. То здав 194 математика, 191 англ., 185 укр мова і 175 історія.
Ворожу на каві• 07 апреля в 18:01
Ответ дляХерсон це Україна
ой ну прям не готувався
Взагалі
Не було ніяких репетиторів, дитина вчилася на високому рівні
Крижана бурулька• 07 апреля в 18:18
184-199 (ще ЗНО) і 184-200 (НМТ). Старша готувалася день і ніч, молодша взагалі не парилася.