Лепетун• 07 апреля в 15:09
2 мільйони "ухилянтів" будуть зняті з розшуку, але
2 мільйони "ухилянтів" будуть зняті з розшуку, але для них підготують більш жорсткі обмеження. В Україні готують масштабну реформу мобілізації, — Арахамія ()
🟣Всіх "ухилянтів" знімуть з розшуку, але буде визначена певна процедура, що робити далі. Будуть як покращення, так і жорсткі обмеження;
🔘Будуть прийняті нові заходи примусу для ухилянтів, але блокування рахунків поки не знаходить підтримки;
🟣Зменшення насильницьких дій проти військовослужбовців ТЦК — один з пріоритетів реформи;
🔘Функціонал ТЦК планують перевести у більш технічний формат для зниження корупційних ризиків;
🟣Протягом місяця реформа буде представлена.
Copy-Paste• 07 апреля в 15:49
Ответ дляПані з калабані
Всіх керівників тцк на фронт, а інвалідів, які відвоювали своє, посадити у керівні крісла. От і настане крах корупції і насильницької мобілізації, бо вже ті керівники втратили гальма
Это утопия. За эти годы наладили откаты за освобождение от мобилизации, выезд и т.д, вы ж знаете эти расценки? Так вот эти деньги расходятся от нижестоящих к вышестоящим, а они такие транши не отпустят. Кто бы не пришёл, ничего не изменится
Лепетун
• 07 апреля в 15:50
Ответ дляМульйонерша
Разом з пенсіонерами?
Сподіваюсь, ви вже взяли автомат і цю тему строчите з окопу десь в донецькій області
Советчица самая боеспособная часть ВСУ. Это проверено уже не одной темой форума!
Любительница• 07 апреля в 15:50
Ответ дляЛепетун
Закидают боевыми бигудями враз!
Copy-Paste• 07 апреля в 15:51
Ответ дляУси Пуси
Если долго с кем-то воевать, невольно становишься похожим на своего врага, это еще одна цель войны, кстати. В рашке тоже говорят - ну а кто если не пуйло
Да, это так. Убивший дракона сам становится драконом (с). Только тут даже не убили, просто взрастили чуму, от которой не избавиться (
Лепетун
• 07 апреля в 15:54
Ответ дляМульйонерша
Удалено администрацией...
Звідсиля, з совєтциці
Печенюшка• 07 апреля в 15:59
Ответ дляГрайливаКиця
Отлично, вспоывут когда нужны будут госуслуги.
Карты пусть блокируют, права на авто, субсидии и другие льготы
Да хоть весь подъезд пусть заблокируют.Человек с инстинктом самосохранения найдёт,как выйти из ситуации
Печенюшка• 07 апреля в 16:01
Ответ дляМеряю линейкой
То есть зря некоторые платили штрафы, чтоб сняться?
А не надо бежать впереди паровоза
Лепетун
• 07 апреля в 16:02
Ответ дляПеченюшка
Например прыгнет с балкона
Вельшановна• 07 апреля в 16:03
Ответ дляВерочка 100%
Проте ані слова щодо насильницьких дій тцк по відношенню до пересічних громадян. Остаточно перетворюють державу на країну кривих дзеркал, де брехня, то правда, а беззаконня, то закон. А то, бачте, люди добровільно калічитись та гинути не хотять за тих умов, що створила влада за ці роки війни.
Які ще громадяни
, українці для зелених паразитів- ’ресурс для війни на 10 років або більше’, провладний зелений депутат Мережко вам вже відверто сказав. Охлос (людський ресурс України) буде воювати ще не менше 10 років, готуйтеся
Печенюшка• 07 апреля в 16:03
Ответ дляЛепетун
Например прыгнет с балкона
Зачем прыгать,если можно спуститься
Лепетун
• 07 апреля в 16:03
Ответ дляПеченюшка
Зачем прыгать,если можно спуститься
Спустить с балкона
Верочка 100%• 07 апреля в 16:07
Ответ дляГрайливаКиця
Отлично справляются в пользу врага с задачей убить и разогнать большую часть молодого и экономически активного населения страны. Заодно добить остатки экономики, полностью разрушить доверие к государству, подменить законы и правовые отношения в обществе насилием и беспределом. Короче, довести ситуацию до точки, с которой у страны не будет шансов выжить и сохраниться как нормальное государство. Хорошо стараются валить страну изнутри, всем по медальке.
Главное, чтобы у ворья, госизменщиков и беспредельщиков, внедряющих процессы разрушения общества, не заканчивалась сытая и богатая жизнь, и не пришлось отвечать за свои действия.
Лепетун
• 07 апреля в 16:12
Ответ дляВерочка 100%
Минуточку! Кого разогнать? Мамски кто хотел выехали.
Верочка 100%• 07 апреля в 16:13
Ответ дляВельшановна
Які ще громадяни
Вчора читала. Це ….ць. Вони вже втратили зв’язок з реальністю остаточно.
Лепетун
• 07 апреля в 16:14
Ответ дляВерочка 100%
Отопление когда включат?
Верочка 100%• 07 апреля в 16:16
Ответ дляCopy-Paste
#неначасі
А ведь предупреждали. Но бег по граблям неискореним. Самое страшное, что до сих пор достаточно недалеких и агрессивных, абсолютно не осознающих последствия.
Вельшановна• 07 апреля в 16:18
Ответ дляВерочка 100%
нічого вони не втратили, вони нахабні, бо безкарні, бо українці залякані, ще більш ніж московити в раші, до речі, потужник всіх НЕ лохів привітав зі святом
Бабуся мороз• 07 апреля в 16:19
Ответ дляГрайливаКиця
Манька, госуслуги у тебя на раше, чмоня!
ТаЕщеОптимистка• 07 апреля в 16:22
Ответ дляИщу-брожу
Куда она прийдёт? Она с Васей за границей.
А потом всем все спишут, чтобы лохи вернулись
А лохи не вернутся) испанский стыд будет)))
Печенюшка• 07 апреля в 16:24
Ну пусть обмежують,если придурки.***Сьогодні пишемо пост про так званого ухилянта — слабкої духом людини чи людини, яка не бачить сенсу класти своє життя «за корупційну владу», про те, «чому мажори не воюють» і подібне. Бо причин можуть бути мільйони, які ще не переважили ваги на сторону участі у захисті держави.
У цьому пості дивимося на світ його очима.
От він сидить вдома і розуміє, що, судячи з обстрілів по його місту і того, що він чув чи бачив в інформаційному просторі, росія — це зло для українця.
Працює онлайн чи ще якось, і з його зарплати йдуть податки на державу, ЗСУ та інше. Його сімʼя витрачає кошти в супермаркетах, де ті самі гроші також оподатковуються.
Запевняє інших, що росія — це зло, бо він знає про це і несе цю інформацію до інших.
Потроху донатить на збори для ЗСУ та, можливо, ще щось.
І тут візьмемо ситуацію, наприклад: його дружина захворіла, має високу температуру і їй погано, а вдома ліків немає. Тож за тривалий час він вперше покидає своє помешкання і йде на порятунок своєї дружини — купити їй ліки в аптеці.
Скупивши необхідне, йдучи додому, він потрапляє на патруль ТЦК, який під час розмови починає його пиздити, пакет з ліками летить на землю, і він, відпижжений, їде у підвал ТЦК, де ще близько 20 таких самих, як і він, гниють у підвалі, а тим часом його дружина від високої температури просто помирає уві сні.
Але він про це ще не знає.
Його і далі мордує ТЦК, і далі в нього немає звʼязку з реальністю. Сотні разів він починає розмови з представниками ТЦК про те, що його дружина хвора, але їм по хуй — «треба захищати державу, клятий ухилянт».
Мордують його до того часу, поки його не забирають представники штурмової бригади у свої лави. Там йому місцеві парубки дають пиздів у курилці за те, що він косив, і ламають йому два пальці на лівій руці, вдаривши ногою, коли він лежав на підлозі, потрапивши прямо в ті пальці, які постраждали від військового ботинка.
Він каже: «Хлопці, я все зрозумів, я буду служити нормально».
Через декілька днів йому повертають телефон, і він дізнається про смерть дружини. Додому, звісно, його не відпускають на поховання дружини.
Проходить час, і наш «клятий ухилянт» потрапляє на фронт уже з лютою ненавистю до всього українського, що забрало в нього все, що він мав дороге.
Що він робить? Він починає шукати шляхи контактів з тією стороною. Вдаючи з себе істинного патріота України, він виконує бойові завдання, а тим часом контакти вже налагоджені. І знаєте що? Йому гроші за співпрацю не потрібні, адже в його голові більш цінне — помста. Помста за втрату.
І ось виїжджає колона на штурм, і їх усіх знищують. Разом із «клятим ухилянтом». І дізнаються про злиття інформації вже після знищення колони від агента, вже українського, зі сторони окупантів, який розповідає, що вже пів року з ними співпрацював той «клятий ухилянт» і передавав інформацію. Результатом тієї співпраці було знищено штаб з офіцерами і військовослужбовцями у складі роти.
Розслідування йде і зараз, але під грифом «секретно», бо, думаю, зрозуміло чому.
А історія реальна — один із дуже впливових людей мені про це розповів, а я зобовʼязався не називати жодного імені чи частини.
А ви, якщо дуже зацікавлені, почитайте останні новини, де відбулося подібне — думаю, все стане зрозуміло.
У результаті хочу сказати: дякую за «успішну мотивацію» для мобілізації.
Я просто в шоці. Уявляю, скільки таких історій вже відбулося і відбувається зараз.
Це те, на що заслужили громадяни вільної і незалежної держави?
Немає слів
( хто буде писати що не вірить - мені по хуй. Можете відразу йти на хуй і не скиглити в коментарях )***
Але він про це ще не знає.
Немає слів
Сиреневая цапля• 07 апреля в 16:25
Той маразм, що вже є, вже за межами, тому вони намагаються ’розгорнути межі’ ширше
Насправді я взагалі в шоці навіть від того, що в більшості тишком робиться. Наприклад у цьому році нікого не торкнуло, що дітей з інвалідністю вже неможливо зняти з військового обліку ні в 16(при постановці на облік), ні в 18 9коли отримують дорослу групу інвалідності). Тобто усі діти навіть лежачі та з тяжкою розумовою відсталістю в нас тепер призовники. Та призовники до 25 років. На що то розраховано!? На загальну цифру що буде більше з тими дітьми чи на те, що когось з не дуже тяжкою можна буде у майбутньому тишком призвати !? Що батьки не вічні, тим паче коли дитина тяжка, що можна цей статус крутити як заманеться, що не всі витримають якщо кожного року чи два року перекомісія по групі і таке інше. Але все це так тихо пройшло повз більшості, що навіть ніхто не пікнув з цього приводу. як нікого не цікавило що батьки тяжкої дитини з інвалідності на фронті, а трьох підлітків здорових - по закордонам ганяє.
НеВРотик• 07 апреля в 16:26
Ответ дляЗадираю носа
В то же время:
По последним новостям от 6 апреля 2026 года Комитет Верховной Рады по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики поддержал пакет законопроектов, предусматривающих ослабление финансового мониторинга для народных депутатов.
зачем их мониторить? им деньги воровать и вывозить надо.)
Лепетун
• 07 апреля в 16:27
Ответ дляСиреневая цапля
Каждый сам за себя.
Моя хата с краю.
Никто. Никто.Ничего.Не .Должен.
Моя хата с краю.
Никто. Никто.Ничего.Не .Должен.
Сиреневая цапля• 07 апреля в 16:29
Ответ дляЛепетун
Каждый сам за себя.
Моя хата с краю.
Никто. Никто.Ничего.Не .Должен.
Моя хата с краю.
Никто. Никто.Ничего.Не .Должен.
Та я це бачу. Тому й все це розвалюється. Тому що отак нікого не хвилює те, що може й його торкнутися
Лепетун
• 07 апреля в 16:29
Ответ дляСиреневая цапля
Чужие проблемы никто не будет решать
Печенюшка• 07 апреля в 16:34
Ответ дляСиреневая цапля
Если судить по отношению к самым слабым и незащищённым,то украинское государство и общество уже давно на уровне древней Спарты
Бабуся мороз• 07 апреля в 16:49
Ответ дляCopy-Paste
Вы забыли дописать- пока сами люди это не остановят!
Бабуся мороз• 07 апреля в 16:51
Ответ дляМеряю линейкой
Ну, почему зря, кто-то виллу купил на Канарах, кто-то Бентли, за эти денежки. Теперь на новые виллы зарплатят, вилл много не бывает