Лепетун• 07 апреля в 15:09

2 мільйони "ухилянтів" будуть зняті з розшуку, але

2 мільйони "ухилянтів" будуть зняті з розшуку, але для них підготують більш жорсткі обмеження. В Україні готують масштабну реформу мобілізації, — Арахамія (https://telegraf.ua/ukr/ukrayina/5937143-dva-milyo...)

🟣Всіх "ухилянтів" знімуть з розшуку, але буде визначена певна процедура, що робити далі. Будуть як покращення, так і жорсткі обмеження;

🔘Будуть прийняті нові заходи примусу для ухилянтів, але блокування рахунків поки не знаходить підтримки;

🟣Зменшення насильницьких дій проти військовослужбовців ТЦК — один з пріоритетів реформи;

🔘Функціонал ТЦК планують перевести у більш технічний формат для зниження корупційних ризиків;

🟣Протягом місяця реформа буде представлена.
Форточка• 07 апреля в 15:36
Цирк на дроті. Незаконна (протермінована) влада ухвалює тупі закони,скасовує і ухвалює нові тупі закони.

ЖонДуан• 07 апреля в 15:37
Ответ дляГрайливаКиця
Отлично, вспоывут когда нужны будут госуслуги.
Карты пусть блокируют, права на авто, субсидии и другие льготы
Ага. Выезд из страны пусть запретят. Ну так шоб совсем настрашить
автор Лепетун • 07 апреля в 15:37
Ответ дляЖонДуан
Женщинам?
Любительница• 07 апреля в 15:38
Ответ дляЛепетун
Женщинам?
Женщинам, котам и сурикатам...
автор Лепетун • 07 апреля в 15:39
Ответ дляЛюбительница
Женщинам, котам и сурикатам...
котам ухилянтам
ЖонДуан• 07 апреля в 15:39
Ответ дляФорточка
А тим,хто сплатив штраф за їхні розшуки,гроші повернуть?
Любительница• 07 апреля в 15:39
Собственно, 3/4 здесь пишущих выбрали то, что теперь банкетом командует... Так что - неча на зеркало пенять!

Лялька в колисці• 07 апреля в 15:40
Ответ дляЛепетун
Женщинам?
Олнофамилицам ухылянтов, чтоб уж окончательно и потужно!
Зілля до весілля• 07 апреля в 15:40
Ответ дляЛюбительница
Женщинам, котам и сурикатам...
Я своего кота уже вывезла …
Море_море_я_скучаю• 07 апреля в 15:40
Ответ дляЛепетун
Я бы сначала боевых дам снарядила на фронт.
Мадам, ви вже на нулі, сподіваюсь?
автор Лепетун • 07 апреля в 15:40
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мадам, ви вже на нулі, сподіваюсь?
Я вже на минус первом
Форточка• 07 апреля в 15:40
Ответ дляЖонДуан
Ну а що? Треба підняти це питання,нехай віддають раз таке діло
Любительница• 07 апреля в 15:40
Ответ дляЛепетун
котам ухилянтам
В женщин уже передавались, дабы людоловы не трогали... Почему бы котом не нарядиться? Есть же жирные коты...
ЖонДуан• 07 апреля в 15:41
Ответ дляЛепетун
Женщинам?
Себе пусть запретят. Для начала. Так пусть и пропишут выезд депутатов строго через Тису. Уточка выдается бесплатно
Море_море_я_скучаю• 07 апреля в 15:41
Ответ дляЛепетун
Я вже на минус первом
Тобто на лавці біля дому?
автор Лепетун • 07 апреля в 15:41
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тобто на лавці біля дому?
На лавці біля бабці
Любительница• 07 апреля в 15:41
Ответ дляЖонДуан
Через тису, и непременно с большим камнем!
Copy-Paste• 07 апреля в 15:41
Ответ дляЛюбительница
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 07 апреля в 15:42
Ответ дляГрайливаКиця
Cкорее бы, тогда любая страна им не просто защиту будет давать, а беженство и в следствии гражданство, я все жду какую еще шизофрению от врагов народа придумают

ЖонДуан• 07 апреля в 15:42
Ответ дляЗілля до весілля
Я своего кота уже вывезла …
Это вы молодец. Действуете на упреждение
Любительница• 07 апреля в 15:42
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
Посему мы семьёй строго после выборов и упетляли) Нам все стало ясно
ЖонДуан• 07 апреля в 15:43
Ответ дляЛюбительница
Та так тоже можно
Мульйонерша• 07 апреля в 15:46
Краще нехай займуться тим насильям, яким ТЦКуни займаються. В Дніпрі знову так побили «ухилянта» що вже більше тижня в комі. В Ужгороді бачили які умови для кхилянтів в ТЦК?
Любительница• 07 апреля в 15:46
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
Самая мощная организация в Украине - идиоты. У них везде свои люди...
Пані з калабані• 07 апреля в 15:47
Всіх керівників тцк на фронт, а інвалідів, які відвоювали своє, посадити у керівні крісла. От і настане крах корупції і насильницької мобілізації, бо вже ті керівники втратили гальма
Мульйонерша• 07 апреля в 15:47
Ответ дляПрибираю щодня
😆’ Зменшення насильницьких дій проти військовослужбовців ТЦК — один з пріоритетів реформи’
Это полный пипец. Зелебоб дал курнуть агрохимии?
Там такі сцуки при владі, що їм і курити не треба, щоб херню вигадувати
Мульйонерша• 07 апреля в 15:48
Ответ дляИщу-брожу
Зато сколько под все это денег распиляют☝🏻
💯
Любительница• 07 апреля в 15:48
Ответ дляПані з калабані
Та те тоже будут пи...ть. Это как проклятие какое-то. Как только честного человека сажают ближе к кормушке - он сразу начинает так пи...ть, что диву просто даёшься!...
Мульйонерша• 07 апреля в 15:49
Ответ дляЛепетун
Разом з пенсіонерами?
Сподіваюсь, ви вже взяли автомат і цю тему строчите з окопу десь в донецькій області
Уси Пуси• 07 апреля в 15:49
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
Если долго с кем-то воевать, невольно становишься похожим на своего врага, это еще одна цель войны, кстати. В рашке тоже говорят - ну а кто если не пуйло