Танго утрьох• 07 апреля в 17:15
16-річна дівчина народила дитину від рідного батька
У Харківській області правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, якого слідство вважає причетним до зґвалтування власної неповнолітньої доньки. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.
Встановлено, що в одному з сіл Лозівського району Харківської області 16-річна дівчина, яка має розумову відсталість, народила недоношену дитину. Відповідно до результатів ДНК-дослідження батьком новонародженої є її рідний батько.
Правоохоронці встановили, що чоловік, усвідомлюючи психічний стан доньки та її неспроможність повноцінно оцінювати ситуацію і чинити опір, скористався її безпорадністю.
За версією слідства, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він вчинив щодо неї сексуальне насильство, коли дружини та інших чотирьох неповнолітніх дітей не було вдома.
Керівник Лозівської окружної прокуратури Харківської області погодив повідомлення про підозру у зґвалтуванні неповнолітньої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах (ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України). За клопотанням прокурора підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
«Батько знав, що його дитина через свій психічний стан не здатна повноцінно осмислювати події та чинити опір, і скористався цим для задоволення власних цинічних потреб. Замість того, щоб бути опорою та захистом для доньки, яка потребує особливого догляду, він посягнув на її статеву недоторканість. Ми докладемо усіх зусиль і зберемо необхідну доказову базу для притягнення підозрюваного до відповідальності. Подібні вчинки стосовно дітей, а тим паче вчинені батьками, не мають виправдання», - зазначив керівник Лозівської окружної прокуратури Харківської області Сергій Колесник.
Прокурори разом зі слідчими поліції збирають докази на підтвердження систематичності ґвалтування потерпілої рідним батьком, яким у подальшому буде надана належна правова оцінка. Слідство триває.
Танго утрьох
• 07 апреля в 17:27
Ответ дляПацелуйнитуда
Ага, изнасиловал раз и забеременела, прям в овуляцию попал. Скорее всего это систематически было и мать в курсе
А може обоих главтував и мамаша теж на сносях
Танго утрьох
• 07 апреля в 17:30
Ответ дляНаодинцi
Питання до матері дівчини мають бути у слідства. Невже вонаи нічого не помітила?
Она теж УО
Маю натхнення• 07 апреля в 17:37
Ответ дляТанго утрьох
Недоношений батька згавлтував недоношену доньку, яка народила недоношену дитину.
Триндичиха, у тебе дах поїхав чи ти травмоване?
Научительница• 07 апреля в 17:41
Ответ дляПацелуйнитуда
І навіщо в неї кінчав ? Ну явно якесь прибацане.
Чай не пью, только кофе• 07 апреля в 17:44
Ответ дляКоплю на груди
А мать что делала все это время?
Она что не попыталась выяснить откуда взялся ребенок?
У меня тот же вопрос. Твоя дочь беременна догадок не было совсем что ли и подозрения
Бавовна• 07 апреля в 17:46
Ой. Що тут казати про цих яйценосіїв. Через одного - просто мразотна тварина
Пацелуйнитуда• 07 апреля в 17:48
Ответ дляНаучительница
Так там же алкши, одного ребенка сделал по пьянке с УО и ребенку этому сделал ребенка, так же по пьяне. Одним словом трэш.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:13
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мені цікаво, ця дитина для того чоловіка син/донька чи онук/онука?
Усе разом. Збочення без класифікації.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:14
Ответ дляЯ в дамках
Сподіваюся дитина здорова, її вилучать, всиновлять і вона ніколи не дізнається правди про своє народження.
А батька посадять на довго і там його добряче покалічить доля.
Такі діти рідко бувають здорові, бо тут бінгобонус: інцест і мати з УО.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:14
Ответ дляРання пташка
І що саме цікаво таких монстрів в буси не тягнуть. Нормальних вбивають, а отака потвора поряд існує, пересидить війну і вийде на волю цілим, живим і готовим до нових злочинів.
Ну бо ж він многадєтний, дуже цінний кадр.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:15
Ответ дляКоплю на груди
А мать что делала все это время?
В таких сім´ях і матері з УО.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:18
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Как она может быть здорова от матери с УО и ее дед является ее отцом
как мать не заметила что дочь беременна, не сделали аборт вовремя/не вызвали преждевременные роды? Вообщем маргинальная фейковая какая-то история
Это у вас розовые пони в голове. По селам вот в таких маргиналтных семьях там не редкость, кто с кем спит, никто не разбирает, то отец, то братья... Это не всё озвучивается публично. Им жить надо на соцвыплаты, поэтому кто с кем не разбирают, лишь бы дети рождались парозовзиком.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 18:21
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Это дополнительный источник доходов,что не ясно? Такие семьи поколениями на соцвыплвтах сидят.
Бабуся Бетман• 07 апреля в 18:54
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Все підряд.
competition• 07 апреля в 19:16
Ответ дляГрибной_Дождик
Та і плюс батька важкий алкаш і маргінал. І не виключно, що теж з розумовою відсталістю.
competition• 07 апреля в 19:19
Ответ дляГрибной_Дождик
Та какие у нас соцвыплаты? 800 грн в месяц на ребенка до 3-х лет?
Грибной_Дождик• 07 апреля в 19:31
Ответ дляcompetition
С этого года 7 тыс в месяц до года.
Грибной_Дождик• 07 апреля в 19:34
Ответ дляcompetition
На многодетную семью несколько выплат получится: матдопомога доплата до прожиткового на каждого члена семьи, помощь матери одиночке , помощь при рождении.
Я работала в соцзащите, там семьи по 5-8 детей стояли на учете с постоянными выплатами,папаши специально на минималку были устроены, чтобы получать все эти выплаты.
Танго утрьох
• 08 апреля в 10:18
Ответ дляВподобайден
Какая нереальная сволочь, хоть бы кондом одел
Хорошо хоть свою сношал, не чужую.
А потом спрашуют чего поголовье психов увеличивается.