НеВРотик• 07 апреля в 18:28

Чому більшість людей на вулиці виглядають погано?

Вдягнені як-небудь, неохайно навіть. Зовсім не доглянуті. Звісно, бувають періоди, коли немає часу на себе, немає грошей. Але враження, що для більшості це норма
Зашла на 5минут• 07 апреля в 19:17
Ответ дляНеВРотик
Та справа не в марафеті. Стрьомні пуховики, шапки-взуття не пасують або не по розміру. Шкіра погана, зуби сірі й криві, волосся теж як-небудь
Не знаю чому, але все це помічаю
Може тому, що більшість за межею виживання? Їм вже не до трендів на шапки

Зашла на 5минут• 07 апреля в 19:21
Ответ дляНеВРотик
Ну от)) я в транспорті в основному і можу розглядати людей, на вулиці не встигаю. І зовнішність більшості дивує
А что, ваше величество не имеет собственного авто с водителем, что вынуждено рассматривать людей в транспорте?
Ви нас дивуєте, причём отрицательно
Свисток ля-минор• 07 апреля в 19:28
Ответ дляНеВРотик
Та до чого тут марафет і парад)
Помити голову, розчісатися, купити нормальний одяг (не про дороговизну), вмиватися і слідкувати за зубами... Це більшості доступно
особливо зуби нормальні, ага, ціни бачили в стоматологів?
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 19:31
Ответ дляСвисток ля-минор
Интересно где автор умудряется рассмотреть зубы? Ну что только она стоиатолог
Свисток ля-минор• 07 апреля в 19:32
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
та вона, мабуть, з тих, хто і в рота загляне і обнюхає
Творческий типаж• 07 апреля в 19:33
Ответ дляНеВРотик
Ну для мене це неповага до себе перш за все. Мені взагалі здається, що доглянута зовнішність у людей більш розумних, уважних, дбайливих. Така людина не дозволить собі виглядати як попало
Авторко, я сьогодні була в компанії мистецьких діячів - композиторів, художників, акторів - на відкритті виставки в Лаврі. Там був просто фантастичний камерний концерт, по суті, для своїх. Так от я впевнена, що ні ви до них не дотягуєте, ні вони не відповідають вашим уявленням про естетику зовнішності. Як так?
Альдебаран• 07 апреля в 19:33
Все залежить від вулиці,району,міста,країни) Якщо жити у старії хрущовці поряд з пенсіонерами,то те і бачитимете, я у новобудові недоглянутих і погано вдягнених не бачу, не бачу їх у спорт клубі або у кав´ярні.
Сапай вазони• 07 апреля в 19:37
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Наверное красота в глазах смотрящих
Чтобы вот прям откровенно не следили за собой - единицы.
В целом люди нормально выглядят.
Культ одежды - отголоски нищенского существования в совке и 90-х; нигде в мире так не заморачиваются одеждой, как бедные украинцы/постсовок
Ага, особенно нарядные итальянцы
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 19:39
Ответ дляСапай вазони
Ага, особенно нарядные итальянцы
Особенно если сравнить доходы/зарплаты в Украине и Италии

Сапай вазони• 07 апреля в 19:44
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не начинайте,кто хочет,тот стильно одевается, здесь многие и вещи не гладят никогда: о чем говорить...
Никого не видела в спортивных костюмах в Италии в городе,у нас худи,штанишки и в город
Все питаю зарання• 07 апреля в 19:46
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Знаєте в них це не завжди пов´язано з доходами,вони можуть жити з батьками до 40 років і працювати на мінімалку,але будуть намагатися здаватися набагато ’дорожче’ ніж вони є насправді,дуже люблять понти,є щось схоже в цьому плані з нашим менталітетом
Крихітка на всі• 07 апреля в 19:55
Ответ дляВсе питаю зарання
Значить, з їх мінімалки можна купити одяг модний і яскравий, з нашої мінімалки можна тільки купити їжу і ліки.
Зупка_цем• 07 апреля в 19:56
Ой автор, я вот постоянно слежу за своим внешним видом, прическа, макияж, одежда, и честно сказать я уже устала от этого, это очень выматывает, иногда просто хочется встать с кровати - не мыть голову каждое утро, не краситься, а так и выйти как есть, но я не могу себе этого позволить, психологически так не могу
Все питаю зарання• 07 апреля в 19:57
Ответ дляКрихітка на всі
Згодна,просто мала на увазі що в них також дуже популярно не бути,а здаватися
Зупка_цем• 07 апреля в 19:58
Ответ дляСарафанное радио
это комплексы
может пройти, а может и нет
вам сколько?
было время когда без полного марафета я даже мусор не выбрасывала - а вдруг судьба
У меня до сих пор такое, хотя мне много годков уже, и судьбу я свою встретила 20лет назад
Сарафанное радио• 07 апреля в 19:59
Ответ дляЗупка_цем
Меняйте стратегию 😊
Зупка_цем• 07 апреля в 19:59
Ответ дляСарафанное радио
Меняйте стратегию 😊
В плане?
Сарафанное радио• 07 апреля в 20:00
Ответ дляЗупка_цем
В плане?
Выходить как последний бомж
Гжегож Бженчишчикевич• 07 апреля в 20:08
Тяжка фізична праця, після неї як бомж

ЛюбимаЯНЬ• 07 апреля в 20:57
Автор, вы - невротик, ник врать не будет
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 21:03
Ответ дляСапай вазони
За границей 99% людей одеваются для себя, а не как бы не травмировать ТДО окружающих и им плевать на чужое мнение.
В отличие от наших сограждан.
Я себя нормально и в лосинах со свит-шотом чувствую; кому муляет - смотрите за собой, мне на вас наплевать
пс: такое впечатление что люди дальше туристических городов никуда заграницей не ездили
Сапай вазони• 07 апреля в 21:04
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В отличие от наших сограждан.
’за границей’ все одеваются по-разному
Царівна Жабка• 07 апреля в 21:46
Ответ дляСарафанное радио
да и за рулем все печальные
никто не поет, не танцует, не подмигивает
Я за кермом співаю і танцюю 🙈) Правда, зовні навряд чи відповідаю високим стандартам авторки
Сарафанное радио• 07 апреля в 21:47
Ответ дляЦарівна Жабка
Наш человек 🦾
Зупка_цем• 07 апреля в 21:52
Ответ дляСарафанное радио
Выходить как последний бомж
Ой не могу, ну прям вроде это не я, ну как-то не воспринимаю я себе неухоженной
Ядвига Юсьлегко• 07 апреля в 21:57
Ответ дляСапай вазони
’за границей’ все одеваются по-разному
Как и в Украине
С той лишь разницей, что за границей одеваются для себя, а не окружающих и никто не оценивает как и во что одеты другие
Сапай вазони• 08 апреля в 07:37
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Как и в Украине
Святая ’заграница’
Залізна тьотя• 08 апреля в 17:27
Ответ дляНеВРотик
Автор, як вважаєте скільки грошей на місяць мінімально треба, щоб виглядати доглянутою?
Котики-муркотики• 08 апреля в 19:41
Де ви лазите???
автор НеВРотик • 08 апреля в 23:01
Ответ дляЗалізна тьотя
Мабуть зарплата хоча б 15-20 тисяч. За ці гроші можна попрати речі, вмитися і т д. Але, думаю, там питання не в грошах