Дівчина Бобула• 07 апреля в 19:46
Цього достатньо, щоб псіханути?
1. Підвернула ногу, розтягнула зв´язку, ледве ходжу по квартирі.
2. Завтра на 3 доби відключають воду в будинку, загорілось саме перед Великоднем міняти труби. Тобто ані попрати, ани прибрати, ані покупатися до суботи мінімум.
3. Попросила чоловіка купити дещо з продуктів, бо сама не можу вийти. В результаті - майже все чорті шо, хоча список написала детальний і з чіткими поясненнями.
4. Чоловіку на роботі поміняли графік, працює щодня до 7 вечора, а в суботу добове чергування, тобто з´явиться в неділю зранку, а допомоги не буде ніякої взагалі.
Короче, розібрала ті продукти недоладні, розстроїлася, сіла і руки опустились, не хочу ані Великодня, ані пасок, ані буженину і підчеревину запікати, нічого.
Плакати хочу.
ничевока• 07 апреля в 19:57
Ответ дляМайская киска
Ой, с таким настроем лучше паски не печь
Каааак не печь?! А как автор потом расскажет всех встречным и поперечным, что она с больной ногой все переделала, пока муж на работе прохлаждался 😂
На циголках• 07 апреля в 19:57
Ответ дляМайская киска
Почему же? Ими потом можно врагов травить. Судя по ответам, то их у автора достаточно.
Анонимарик• 07 апреля в 19:58
А зачем психовать? Просто расслабтесь. Не делайте ничего, что стоило бы Вам чрезмерных усилий. Пасха это не про стирку и готовку. Купите пасочку и пару закусок, сходите куда-то и отпразднуйте
Ванна Тазиковна• 07 апреля в 20:00
Ответ дляНа циголках
Как можно смотреть кино, когда в хате не убрано, шторы и трусы не стираны?!
З цікавістю? З задоволенням?
Баба_Воля• 07 апреля в 20:01
Ответ дляАнонимарик
Таким 💩-ротым жизненно необходимо психовать, они питаются энергией от окружающих через мозгоэбку) Не будет скандалов, не будет зрителей - быстро зачахнут
Кинг-Конгша• 07 апреля в 20:08
Ответ дляДівчина Бобула
Так і знала, що почнуть сині морди тицяти...
Я не з жиру бішуся, просто Великдень це те невеличке, яке дає ввдчуття мирного минулого, коли було добре, святково і затишно.
Тому чіпляюсь за оці свої традиції і ритуали, як за рятувальне коло, щоб не йти в депресію з головою.
Але мабуть таки знак, що все дійсно погано і ніколи більше нічого доброго не буде.
Ну,попʼєте каву з тістечком в тиші.Привітаєте близьких по телефону.Та,кайф самому.
Карапулька• 07 апреля в 20:11
Ответ дляДівчина Бобула
Іншим би ваші проблеми...
Щебетуха• 07 апреля в 20:13
плакати - корисно, поплачте.
нічого не буде, якщо не запечете, води немає - лежіть собі, одужуйте.
Свято прийде і без буженіни.
Головне - молитися
Свято прийде і без буженіни.
Головне - молитися
КонФФетОшка• 07 апреля в 20:18
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за встряску.
Забула, що тут писати не варто, бо гімно вспливає з усіх і тут всі раді на вентилятор накидати.
Всіх в сад.
Слухайте, впахуватися точно не варто.
У нас на вулиці сьогодні з вікна жінка випала. На відео поруч сітка москітна. Може, якраз вікна мила.
Всесвіт Вам вже натякнув, що варто полежати.
КонФФетОшка• 07 апреля в 20:19
Ответ дляБаба_Воля
Ну почему, пусть испечет, и сама же и сожрет. Весь негатив бумерангом
Та ні, тісто банально не підніметься, тільки продукти зіпсувати.
Вишня на торті• 07 апреля в 20:20
Ніколи не розуміла людей, які ускладнюють собі життя. Є ж доставка , по прибирати можна коли буде настрій , а зараз відпочивайте
Аннуитет• 07 апреля в 20:23
Автор, ви така всім незадоволена, що вам те світле свято непотрібне.
Всі пишуть відпочиньте, купіть щось готове, а ви у відповідь ядом.
Щось на те у вашому житті, час замислитися.
Булку Дай• 07 апреля в 20:26
Ответ дляДівчина Бобула
Відчуття мирного - це коли всі живі, коли є робота і навіть можливість на неї ходити, коли є на буженину і підчеревину, коли, скоріш за все, це не на останні, бо на останні таке не купують. Хіба ні? Ну купив він дурню, дурню якусь приготуйте і просто посидьте ввечері подивіться кіношку під ковдрою. Ви не згадаєте жодну зі з´їдених вами за все життя буженин, а от спокійний вечір - так. Ну і не дай Боже, щоб колись довелось порівняти, що чого варте.
Спішу - перекидаюсь• 07 апреля в 20:25
Ответ дляДівчина Бобула
Після того, як зустрічали з дитиною Новий рік в дитячій онкології, а на Паску рано вранці померла мама - спокійно до свят відношусь.
Були б всі живі і здорові.
Це не ті проблеми, через які потрібно витрачати нерви і здоров´я з ними.
Були б всі живі і здорові.
Все питаю зарання• 07 апреля в 21:20
Нічого не зрозуміло, нащо запікати буженину і паски? Чоловік в неділю зранку купить паску і готову буженину вже, лежіть кайфуйте, таке щось.
Майская киска• 07 апреля в 21:36
Ответ дляНа циголках
Как вариант
Майская киска• 07 апреля в 21:38
Ответ дляничевока
И самому мужу ещё год вспоминать
Майская киска• 07 апреля в 21:43
Ответ дляБаба_Воля