Дівчина Бобула• 07 апреля в 19:46
Цього достатньо, щоб псіханути?
1. Підвернула ногу, розтягнула зв´язку, ледве ходжу по квартирі.
2. Завтра на 3 доби відключають воду в будинку, загорілось саме перед Великоднем міняти труби. Тобто ані попрати, ани прибрати, ані покупатися до суботи мінімум.
3. Попросила чоловіка купити дещо з продуктів, бо сама не можу вийти. В результаті - майже все чорті шо, хоча список написала детальний і з чіткими поясненнями.
4. Чоловіку на роботі поміняли графік, працює щодня до 7 вечора, а в суботу добове чергування, тобто з´явиться в неділю зранку, а допомоги не буде ніякої взагалі.
Короче, розібрала ті продукти недоладні, розстроїлася, сіла і руки опустились, не хочу ані Великодня, ані пасок, ані буженину і підчеревину запікати, нічого.
Плакати хочу.
ничевока• 07 апреля в 19:47
Тю, мужика нет дома, готовить не надо, заказала доставку, включила киношку, ногу на подушку и кайфуйте
ничевока• 07 апреля в 19:48
Ответ дляНа циголках
На лицо явный недостаток секса в организме.
Сейчас автор закатит глаза, какой тут секс, когда шторы не постираны 😂
Баба_Воля• 07 апреля в 19:48
Мужик работает каждый день, а ему мозги ипут за такую хрень
а ногу подвернули во время предыдущих показательных выступлений?
На циголках• 07 апреля в 19:49
Ответ дляничевока
Тут только за то, что муж купил не те продукты, минимум месяц воздержания.
Баба_Воля• 07 апреля в 19:49
Ответ длякураГАЛЯ
Так,обов´язково псіханіть+розлучення
Обязательно развод, пусть он найдет себе нормальную
Love_Love_Love_• 07 апреля в 19:49
Якщо ви підвернули ногу і через це втратили працездатність, то ляжте і відпочивайте, ви у себе одна. Як бачите від чоловіка допомоги ніякої не буде. Всі продукти можна замовити, паску і ковбаску купити, зробити легкий салат, запекти мʼясо.
ничевока• 07 апреля в 19:49
Ответ дляНа циголках
Про доставку из супермаркета тоже нельзя автору говорить 🤫, как наложат гнилья и просрочки 😅
На циголках• 07 апреля в 19:50
Ответ длякураГАЛЯ
Так,обов´язково псіханіть+розлучення
Та да
Может хоть на старости лет, мужик найдёт себе адекватную женщину и начнёт жить в спокойствии
Дівчина Бобула
• 07 апреля в 19:50
Так і знала, що почнуть сині морди тицяти...
Я не з жиру бішуся, просто Великдень це те невеличке, яке дає ввдчуття мирного минулого, коли було добре, святково і затишно.
Тому чіпляюсь за оці свої традиції і ритуали, як за рятувальне коло, щоб не йти в депресію з головою.
Але мабуть таки знак, що все дійсно погано і ніколи більше нічого доброго не буде.
Дівчина Бобула
• 07 апреля в 19:51
Ответ длякураГАЛЯ
Так,обов´язково псіханіть+розлучення
Так я не на чоловіка псіхую, а у Всесвіт.
Майская киска• 07 апреля в 19:51
Ответ дляДівчина Бобула
Как сами себе сделаете так и будет. И в войну маленький праздник вполне реально сделать. Дозакажите доставкой те продукты которых вам не хватает, никакой трагедии
На циголках• 07 апреля в 19:52
Ответ дляДівчина Бобула
Боже, я пока дочитала, чуть не задохнулась. Бедный мужик, когда твоя жена душнила, это лютый звездец
Love_Love_Love_• 07 апреля в 19:52
Ответ дляДівчина Бобула
Так і ви з того невеличкого робите проблеми і стрес. Купіть паски і сядьте собі яйця порозмальовуйте, кошик прикрасьте, нашо ви нагнітаєте? Кому треба ваша буженина з перекошеною мордою
Ванна Тазиковна• 07 апреля в 19:52
На диванчик на бочок і милий серіал. Нащо психувати, якщо нічого не можна змінити? Абстрагуємось і дивимось кіно.
Пургену мне• 07 апреля в 19:52
У вас есть Нетфликс? Закажите в ближайшем супермаркете доставку или Глово: чипсы, орешки, пиво. И шлите весь мир нах, пока нога не заживет
ничевока• 07 апреля в 19:52
Ответ дляДівчина Бобула
Праздник вы сами себе создаете. И от вас зависит, какой он будет. И, кстати, пусть лучше окна будут грязными и тюль не постиран, чем так психовать и сраться с семьей
Дівчина Бобула
• 07 апреля в 19:53
Дякую за встряску.
Забула, що тут писати не варто, бо гімно вспливає з усіх і тут всі раді на вентилятор накидати.
Всіх в сад.
На циголках• 07 апреля в 19:53
Ответ дляВанна Тазиковна
Как можно смотреть кино, когда в хате не убрано, шторы и трусы не стираны?!
Love_Love_Love_• 07 апреля в 19:53
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за встряску.
Всіх в сад.
В цій темі як ніколи вам ніхто не написав ніякого гімна, крім вас самої.
ничевока• 07 апреля в 19:54
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за встряску.
Всіх в сад.
А чего вы ждали? Что вам напишут: психуйте сильнее, это катастрофа! Вам наоборот написали: получите удовольствие и замедлитесь, раз так вышло
На циголках• 07 апреля в 19:54
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за встряску.
Всіх в сад.
Сама сходи проветрись, дура! Куча народу тебе пишет это, кстати большая редкость на Советчице, такое единодушие.
ничевока• 07 апреля в 19:54
Ответ дляНа циголках
Это мама моя: ты лежишь, а дома срач 😂
На циголках• 07 апреля в 19:55
Ответ дляничевока
Это мама моя: ты лежишь, а дома срач 😂
А вы ей- пыль лежит и я прилягу.
Дівчина Бобула
• 07 апреля в 19:55
Навіть закрити тему не можна, бо грьобані адміни за це 99 грн хочуть))
Подавляться.
Спілкуйтесь без мене, закрию тему, коли здуєтесь.
Подавляться.
ничевока• 07 апреля в 19:56
Ответ дляНа циголках
А вы ей- пыль лежит и я прилягу.
Всегда так говорила) но я не засранка на самом деле, просто геройства в этом деле не приемлю.
Майская киска• 07 апреля в 19:56
Ответ дляДівчина Бобула
Подавляться.
Ой, с таким настроем лучше паски не печь
Баба_Воля• 07 апреля в 19:57
Ответ дляМайская киска
Ну почему, пусть испечет, и сама же и сожрет. Весь негатив бумерангом