Эскиз бесконечности• 09 апреля в 11:48
Якщо помогти бігуну від ТЦК, що загрожує громадяну?
Якщо їдеш на машині і бачиш біжить парубок, а за ним парочка от от дожене. І ти можеш поїхати собі, а можеш зупинитись і пустить хлопця в машину і дать по газам.
І що в такому разі? Ці бандити бачать номери чи можуть вони якось притягнути до відповідальності? Може, догнать навіть можуть слідом на машині . Поколотять мене?
Чи навіть стрілять по машині.
А якщо в мене діти там
Чи навіть стрілять по машині.
А якщо в мене діти там
Зам. зав. Анонима• 09 апреля в 12:02
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
336 ст УК Украины
В условии задачи отсутствует вручение боевой повестки водителю и, тем более, убегающему.
Ну, если исходить из смысла статьи:
Ключові аспекти ст. 336 ККУ:
Суть злочину: Навмисна неявка до територіального центру комплектування (ТЦК) після отримання повістки, відмова від проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) або відмова від відправки у військову частину.
Умови кваліфікації:
Військовозобов´язаний пройшов ВЛК і визнаний придатним.
Особа отримала «бойову повістку» (повістку на відправку).
Особа без поважних причин не з´явилася.
Суб´єкт: Лише військовозобов´язана особа, що була належним чином повідомлена.
Во-вторых через 3-5 лет выйдешь, а дембеля все нет и нет.
Ну, если исходить из смысла статьи:
Ключові аспекти ст. 336 ККУ:
Умови кваліфікації:
Особа без поважних причин не з´явилася.
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 12:03
Ответ дляНаташа_32
Наступного дня Вам зателефонуть з прокуратури й все пояснять. А Ви вже це зробили, чекаєте дзвніок, раз таке питаєте?
Звідки я знаю чого людина біжить, може в лікарню запізнюється, хай доведуть спочатку щось. А взагалі, з яких пір прокуратура займається адмінпорушниками?
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:03
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну, если исходить из смысла статьи:
Ключові аспекти ст. 336 ККУ:
Умови кваліфікації:
Особа без поважних причин не з´явилася.
Ну, если исходить из смысла статьи:
Ключові аспекти ст. 336 ККУ:
Умови кваліфікації:
Особа без поважних причин не з´явилася.
Во-вторых через 3-5 лет выйдешь
выйдешь? или на фронт выйдешь?
Марфа Українівна• 09 апреля в 12:04
Чоловіки повинні захищати . Вони ж захисники . Чому одні мають служити, а інші за їх спинами никатися? Допомагати не буду. Прийшов їх час показати їх чоловічі справи і обов´язки. Жінкам же завжди тикали ’це бабська справа, а не чоловіча’. От наступив їх час.
Зам. зав. Анонима• 09 апреля в 12:05
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Во-вторых через 3-5 лет выйдешь
выйдешь? или на фронт выйдешь?
Та эту статью не прилепить к изложенной ситуации. Разве что перешкоджання діяльності ЗСУ, а єто 114-1.
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 12:05
Ответ дляНаташа_32
Легко доведуть. У них бодіками.
ЩО вони доведуть? Що я зупинилася і підібрала підвезти рандомного чоловіка? Я їх не бачила, мені байдуже хто там бігає, може люди спортом займаються
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:05
Ответ дляМарфа Українівна
Помогать ухилянту сбежать, это удар по обороне Украины. Это помощь врагу .
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:06
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не важно по какой, главное посадят
Ответ дляПАЦАНКА О
Не все так просто. Потім будите в прокуратуру бігати та на адвоката витрачатись. Досвід такого ’експерс-таксі’ вже є!
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:06
Ответ дляАмелі на мілені
Можно получить по шляпе и газ в лицо.
Или прикладом по шее
Некомильфо• 09 апреля в 12:07
Ответ дляПАЦАНКА О
Кого ви слухаєте. Люди умовно отримували за бійки з ними, а тут будуть справу заводити і тим паче прокуратура
Зам. зав. Анонима• 09 апреля в 12:07
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не важно по какой, главное посадят
Посадят-выйдет. И условия в тюрьме лучше.
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 12:08
Ответ дляНаташа_32
Ще раз. Чим займається прокуратура?
Некомильфо• 09 апреля в 12:09
Ответ дляНаташа_32
А хай спробують. Ну-ну... А ми подивимось...
Тисячі спроб, всі сидять?
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:09
Ответ дляНаташа_32
У них вся борьба в буквах на форуме. Все советчицы дрищихи.
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:09
Ответ дляАленький носочек
Спробуйте, потім нам розкажете про наслідки
Дурних нема!
Некомильфо• 09 апреля в 12:09
Ответ дляНаташа_32
Тисячі спроб, всі сидять?
Парова машина• 09 апреля в 12:10
Ответ дляНекомильфо
Нема ніякого ризику. Ось писати, де стоять то це не варто, а підвезення чи усно попередити, то хай доказують. Я робила те і інше, коли була в Україні. Все нормально. Хлопці втікли
Ну буде їхати за нею поліція з вимогою зупинитися, а автор така по газам
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:12
Ответ дляПарова машина
Тикать так тикать!
Мішечок щастя• 09 апреля в 12:12
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Автор! Вы просто становитесь соучастником и несете равную ответсвенность с ухилянтом.
За что ответственность?
БезПаспортаНеПродаю• 09 апреля в 12:12
Ответ дляМішечок щастя
За что ответственность?
За соучастие в уголовном преступлении.
Мішечок щастя• 09 апреля в 12:13
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
За соучастие в уголовном преступлении.
Дайте скрин статьи УК
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 12:17
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А як ця стаття застосовується до людини, що не отримувала бойову повістку, що не проходила ВЛК?
Основні положення ст. 336 КК України: Суть злочину: Ухилення від призову під час мобілізації (наприклад, неявка за ’бойовою’ повісткою, ігнорування виклику до ТЦК після проходження ВЛК).
Відповідальність: Суди переважно виносять вироки у вигляді позбавлення волі, часто з випробувальним терміном (іспитовий строк), якщо особа раніше не судима і щиро кається.
Коли настає: Після отримання повістки, проходження медичної комісії та визнання придатним до служби.
За людиною женуться незрозумілі маски-шоу, я допомогла, бо боялася статті 135 КК України)— завідоме залишення без допомоги особи в небезпечному для життя стані
Потішаюся• 09 апреля в 12:17
Ответ дляАлина-1240
Ничем. Но если не поможете, угрожает тем, что однажды и от вас отвернуться
Ого! Тут Алина меня удивила !!! Ок, теперь буду меньше тебя троллить!
Гарнюнька• 09 апреля в 12:18
Ответ дляМотористка
А зачем мне это? Пусть себе бежит
Ваш уже там?