Терешка• 09 апреля в 16:28

Підкажіть чим видалити вапняний нальот, в унітазі, якому вже 4 роки

Доброго дня, випробувала вже порошок для чистки труб, пігулки ДМ, не допомагає, бо нальот старий. Може хтось стикався з таким? Підкажіть, на своєму досвіді, дякую! Воду вибирала.
dinara888• 09 апреля в 16:32
Залейте целую бутылку уксуса, закройте крышку унитаза и оставьте на ночь

Masiklisik• 09 апреля в 16:34
.
КотоВовна• 09 апреля в 16:35
Цей найкращий для мене
Аноним ФЕЯ• 09 апреля в 16:36
Соляна кислота на промі. Нею максимально заливати стік і під обідки.
Кілька літрів купіть
Шпильkа• 09 апреля в 16:44
крутий розчин лимонної кислоти залити і лишити на ніч
tanya_217• 09 апреля в 16:46
Вийняти всю воду із унітаза(губкою)
Звичайну вологу серветку вмочити у розчин лимонної кислоти (в 1 столову ложку окропу вкинути 2 столові ложки лимонної кислоти і розмішати) і із неї, як компрес на місця нальоту зробити і залишити на пів години, потім додати розчин на компрес і перемістити на інше місце з нальотом
Аноним ФЕЯ• 09 апреля в 16:51

В ютубі купа відео як добре відмиває кислота такі застарілі нальоти

Gitelnitsa• 09 апреля в 16:58
Обычная белизна
pola10001• 09 апреля в 17:08
черний доместос за пару раз. вомакайте воду с унитаза и залейте так чтою оставалось на стенках. можно даже перед протереть на сухо, чтоб средство задержалось так сказать на пробл местах
ivareka• 09 апреля в 17:12
Милам сантри гель