NaNaNatasenka• вчера в 17:49

Дайте попаду, чоловік і квартира мами СССР

Дівчата, хочу запитати поради, як би ви вчинили.
Рік тому познайомилася з чоловіком, все добре, плануємо майбутнє, в грудні зїхалися, і ось тут проблема. До цього я жила у власній квартирі з новим мінімалістичним ремонтом в сучасному ЖК Республіка. Правда квартира маленька двушка на 40 кв.м. на Теремках. Чоловік живе у 4 кімнатній квартирі в самому центрі але яка належить його мамі. Мама вже років 10 живе в Італії в доньки і повертатися в Україну не плану. Але 2 рази на рік по кілька тижнів вона приїжджає в київ і звісно живе у своїй квартирі. І тепер про наболівше, квартира чотирикімнатна, з них кухня, туалет з ванною, 1 кімната (наша спальня) з нормальним сучасним ремонтом але 3 інші кімнати – музей СССР, я такого ще не бачила у кожній кімнаті масивні меблі 60-70 років заставлені посудом 80-90 років, хрусталем. Кругом килими і дивани того ж періоду. Сотні ваз і статуеток 80-90 років. По 5-7 картин у кожній кімнаті ті які були у моєї покійної бабусі в глухому селі на початку 2000х. І тепер вишенка – мама хоч і живе в Італії але строго забороняє змінювати щось в тих «радянських», каже що то її отдушина, її дім і повернення в молодість тому жоден стільчик змінювати не хоче. В мене просто око тіпає від того. Я пропоную чоловіку просто закрити мамину квартиру і переїхати в мою, він плюється від цієї ідеї каже що все життя жив і буде жити в квартирі 120 кв. в центрі і не переїде в маленьку нірку на околиці. Пропонує за його кошти зробити новий ремонт у кімнатах де ремонт і так плюс мінус нормальний але ніяк не трогати кімнати мами.
Унция яда• вчера в 17:52
Не хочу вас расстраивать, но не планируйте будущее с мужчиной который не оторвался от маминой сиси, тем более той которая за тыщи км.

Шеллар• вчера в 17:53
Залиште маминого сторожа на робочому посту, а самі повертайтесь до себе додому.
meatlug• вчера в 17:53
Ну а які поради? Що можна вчиняти, крім прийняти ситуацію? Живіть гостьовим шлюбом, якщо несила музей терпіти.
Монашка в миру• вчера в 17:54
Ответ дляУнция яда
Золоті слова!
Prervana• вчера в 17:54
Вы хрусталь переберите потихоньку, запомните, что там есть. Мама не вечная, а барахолка на Петровке вас уже заждалась
a.ostroverh• вчера в 17:56
Интересные у вас темы)
Мужа из первой куда дели?)
a.ostroverh• вчера в 17:57
Ответ дляPrervana
На подоле есть музей фарфора
Стоимость одного экспоната например
Так что аккуратнее надо сервант перебирать

Э-велин@• вчера в 17:58
Ответ дляa.ostroverh
Интересные у вас темы)
Мужа из первой куда дели?)
Там уже и рожать собралась)
a.ostroverh• вчера в 17:58
Ответ дляЭ-велин@
Там уже и рожать собралась)
Интересно от кого
Унция яда• вчера в 17:59
Ответ дляЭ-велин@
Там уже и рожать собралась)
А я уже предвкушала вечернюю тему...
Э-велин@• вчера в 18:00
Ответ дляa.ostroverh
Интересно от кого
Ну, наверное от мужчины без жилья, которого считает своим мужем
Prervana• вчера в 18:03
Ответ дляa.ostroverh
На подоле есть музей фарфора
Стоимость одного экспоната например
Хехе, ну автор просто не знает, что на клондайке сидит
Монашка в миру• вчера в 18:07
Ответ дляЭ-велин@
Там уже и рожать собралась)
То вона для свекрухи питала
Э-велин@• вчера в 18:20
Ответ дляМонашка в миру
То вона для свекрухи питала
Точно))
Лера-bf0e• вчера в 18:38
Ответ дляa.ostroverh
Интересные у вас темы)
Мужа из первой куда дели?)
Ге секрет что многие дамы сожителя называют мужем. Глянула одним глазом темы - они походу зимой съехались, завели кота, она забеременела, ну в ее голове это уже семья