Мию чакри щоденно• 10 апреля в 09:26

Я вчора не встигла доприбирати. Чи можна сьогодні?

Мені потрібно розкласти одяг по шафах, постірати ще 1 стірку, помити фасади на кухні, духовку
І ще попилососити
Бесбардак• 10 апреля в 09:50
Ответ дляОновлена версія
Нет,не хожу.Но со священником общаюсь.И что?
Поставте йому питання так, як сформувала автор, і почуєте відповідь. Вона не буде мати нічого спільного з тим, що ви порадили автору.
Мира і добра всім!

побольшомусекретику• 10 апреля в 09:56
Скорей бы понедельник
Красавица писяная• 10 апреля в 10:02
Якщо пам´ятати, що Бог є любов, а не бюрократ з журналом обліку ’прибирала в п´ятницю перед Великоднем - галочка’, то якось простіше жити.
БлинчикБезСметанки• 10 апреля в 10:02
Ответ дляОновлена версія
Ему с небес не видно
Я вам так скажу, а ви як хочете сприймайте мої слова.
Оця іронія і шуточки....краще не робіть цього.
Біблія каже, що будь який гріх простить Бог при покаянні. Буд який. Але не хула.
Хулу ніколи вже не можна випросить у Бога простить.
Будьте обережні
Атятя_тётя• 10 апреля в 10:04
І навіть завтра можна
Шкідлива молекула• 10 апреля в 10:07
Слухайте, а все в одній темі ви не хочете запитати? Спочатку коли паски пекти, тепер коли прибирати... Ви ж не ходите в церкву на служби, то печіть і прибирайте, коли вам зручно. Дитячий садок просто якийсь, повна безпорадність... Минулого року теж нічого не знали і теми строчили?
Оновлена версія• 10 апреля в 10:13
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Будьте обережні
Тілько не надо мне угрожать и шантажировать.Это не по божески.Бог есть любовь.
Оновлена версія• 10 апреля в 10:13
Ответ дляШкідлива молекула
А вы ходите в церковь на службы?
Не вмію заміряти• 10 апреля в 10:15
Ответ дляТуфли в чешуе
В церкву ходили?
А это при чём?!

Шкідлива молекула• 10 апреля в 10:16
Ответ дляОновлена версія
А вы ходите в церковь на службы?
Ні, не ходжу, тому прибираю сьогодні, а паски купуватиму у Сільпо завтра, і авторці раджу не заморочуватися)
Не вмію заміряти• 10 апреля в 10:16
Ответ дляНе танцую- но пою
То тролі
Да, страстная пятница, черти лезут со всех сторон!
БлинчикБезСметанки• 10 апреля в 10:16
Ответ дляОновлена версія
Що ви? Це тільки порада.
Може, Бог вас так любить сильно, що мене з вами тут звів, щоб я вам нагадала
Оновлена версія• 10 апреля в 10:17
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Що ви? Це тільки порада.
Почему большинство верующих агрессивны?
Все буде• 10 апреля в 10:34
Ответ дляБесбардак
В якій саме церкві вам так відповіли на запитання щодо роботи у страсну п´ятницю?
Автор, якщо є можливість - краще відкласти прибирання до завтра.
А в якій церкві вам офіційно забороняють прибиратись по певним дням?
Все буде• 10 апреля в 10:37
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Будьте обережні
А про осудження, засудження та оцінювання ступеню віри у інших що Біблія каже?
Будьте обережні!
Сусідка знизу• 10 апреля в 10:47
Почему всю эту кучу грязи начинают разбирать именно на Пасху, не успевают, естественно, мучаются вопросами можно ли доубирать или нельзя... Покарают ли за это десницей божией...
Вот чего вы все, такие хозяюшки, делаете остальные 360 дней в году? Не нашли время помыть фасады в марте или в начале апреля?
БлинчикБезСметанки• 10 апреля в 12:09
Ответ дляОновлена версія
Почему большинство верующих агрессивны?
А де ви агресію побачили? Навіть цікаво
БлинчикБезСметанки• 10 апреля в 12:11
Ответ дляВсе буде
Будьте обережні!
Нагадувати це добра справа, яка когось може врятувать. де ж тут засудження?
Говоритт з людьми треба їхньою мовою