Амелі на мілені• 10 апреля в 12:43
Шукаю перевіреного перевізника до Франції
Шукаю комфортабельного перевізника до Франції (Біарріц) бо в Тік тоці, інстаграмі їх купа але попахує п**жом , оплата чим раніше тим краща відразу за всіх якось дивно, як на мене або я просто не їздила саме автобусом. Поділіться своїм досвідом буду вдячна , ну і звісно, якого саме перевізника ви обирали . Що правда 2 доби в дорозі теж не тішить , бо минулого разу потяг + авіо зайняло 23 години і на місці. Але хочу розглянути ще й такий варіант
Амелі на мілені
• 10 апреля в 12:45
Ответ дляБелоснежко
в фб ищите-я там нашла в Ирландию
У вас теж просила відразу 100% оплату при тому плануєте поїздку через 4 місяці?
Love_Love_Love_• 10 апреля в 12:54
А як ви хотіли оплатити? Ви коли літаком летите то квитки як купуєте не наперед і не нас всіх?
Бурак тревел
Магелан
Бурак тревел
Магелан
Love_Love_Love_• 10 апреля в 12:56
Ответ дляАмелі на мілені
Забула додати квиток коштує 220€ це ок?
А скільки мав би коштувати квиток на відстань більше трьох тисяч кілометрів?
Амелі на мілені
• 10 апреля в 12:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Бурак тревел
Магелан
Бурак тревел
Магелан
Ну то я купую квитки на літак за 20 днів до поїздки ,відштовхуючись від Укрзалізниці, плюс там оформлюю повернення раптом щось не вийде. А так вперше через автобус цікавить, тож і запитую
Амелі на мілені
• 10 апреля в 12:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто запитала, а не сказала що це дорого
Love_Love_Love_• 10 апреля в 12:58
Ответ дляАмелі на мілені
При чому тут укрзалізниця до літаків? І на автобус купіть за 20 деів
Амелі на мілені
• 10 апреля в 13:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо потрібно розрахувати час прибуття на вокзал , щоб встигнути в аеропорт. І мені туди і незад за все виходить приблизно 360€ і по часу доба займає, а не дві
Love_Love_Love_• 10 апреля в 13:03
Ответ дляАмелі на мілені
Про що ви пишете?
Ви трохи дивна. Добирайтесь як вам краще 🤷🏼♀️
Логічно що літак швидше автобуса
Чупокабра• 10 апреля в 13:03
Сейчас спрошу знакомых, которые там жили, но скорее всего у них самолёт был
Есть перевозчик Арсен с нормальными отзывами, но он вроде до Марселя ездит.
Имхо, самолёт лучшее. Автобус с нормальным зазором на пересадки это будет где-то 55 часов
Love_Love_Love_• 10 апреля в 13:05
Ответ дляЧупокабра
В тому то і справа що є автобус без пересадки. Загрузив багаж в Києві під домом- вигрузив в Марселі.
Якщо в тебе пару чемоданів і сумка то пригати по літакам не завжди норм.
Чупокабра• 10 апреля в 13:05
Ещё могу дать контакты ребят из Черновцов до Лиона; вполне возможно они знают ребят которые едут по югу европы
Амелі на мілені
• 10 апреля в 13:05
Ответ дляЧупокабра
Дякую.
Чупокабра• 10 апреля в 13:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Это Магеллан без пересадки?
Амелі на мілені
• 10 апреля в 13:07
Ответ дляЧупокабра
Супер, буду вдячна ☺️
Love_Love_Love_• 10 апреля в 13:09
Ответ дляЧупокабра
Это Магеллан без пересадки?
Без поняття як вони їдуть в Біарріц, на більшість напрямків без пересадки. Я з ними далі ніж Анже не їздила
Амелі на мілені
• 10 апреля в 13:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Про що ви пишете?
Логічно що літак швидше автобуса
Боже я розглядаю різні варіанти.
Літаком тільки ручна поклажа, бо багаж іноді дорожче квитка. До чого тут ці питання? Ви написали перевізників, на тому і дякую
Чупокабра• 10 апреля в 13:13
Это страничка Арсена
Кто ездил - сказали что ок.
Но он ездит через Лион по А7, где часто бывают пробки (особенно в весенне-летний период)
Кто ездил - сказали что ок.
Чупокабра• 10 апреля в 13:17
Ответ дляАмелі на мілені
Супер, буду вдячна ☺️
Отмена
Они тут ещё до войны и летали из Борисполь в Париж и оттуда или поездом или тоже самолет
В любом случае это край света и без пересадок туда автобус гнать не будут
Скорее до Бордо или Тулузы, а там пересадка
Амелі на мілені
• 10 апреля в 13:21
Ответ дляЧупокабра
Это страничка Арсена
Кто ездил - сказали что ок.
Дякую ☺️
А у нас макарошки• 10 апреля в 14:26
я їздила Світ комфортних перевезень з Києва до Бельгії (але мені зручно було. зупинка була на кордоні з Францією). Бус - все сподобалося