Мама Карло• 10 апреля в 13:00

Какой парфюм с ярко выраженным запахом меда вам нравится?

Желательно ниша
Мудробаба• 10 апреля в 13:04
Медові парфуми не люблю, тому дуже їх відчуваю.
Скандал Готьє медовий, і Тілія. Аж душать медом.

Пусин Кукин• 10 апреля в 13:10
Авон . Легендарные . Забыла название . Они ещё напоминают запах цветущих яблонь . Сейчас ими душусь ( но у меня хорошая копия )
Поросенка• 10 апреля в 13:16
Les Exclusifs de Chanel Beige. Один сплошной мед)
ничевока• 10 апреля в 13:37
Нішу не знаю, знаю вікенд він дуже медовий, особливо якщо старий, не переформулювання. Користуючись нагодою спитаю, може хтось порадить парфуми щоб пахли як після літнього дощу озоном, вологою землею і прибитим пилом.
Гидроусилитель руля• 10 апреля в 13:37
Ответ дляПусин Кукин
Авон- це Єйвон ?
Підкажіть, бо я в тому темна.
Підмітайло• 10 апреля в 13:46
Мені оцей дуже медовий. Пряний мед, хоч в піраміді прямо не вказаний.
Хома з пастою• 10 апреля в 14:02
Guerlain Tobacco Honey
Can´t Stop Loving Kilian

Мудробаба• 10 апреля в 14:07
Ответ дляничевока
Прибитим пилом не знаю, а озон, волога земля, вологе листя, мокрий жасмін і дим цигарки є у ЕЛДО. Так і називається - Жасмін і сигарети. Жасмін не нав´язливий.
ничевока• 10 апреля в 14:08
Ответ дляМудробаба
Дякую, пошукаю
Задираю носа• 10 апреля в 16:36
По ніші не скажу, а так, як на мене, наймедовіший Jean Paul Gaultier Scandal A Paris
Пусин Кукин• 10 апреля в 19:59
Ответ дляГидроусилитель руля
Авон- це Єйвон ?
Підкажіть, бо я в тому темна.
Да )) Эйвон тудэй называется . Я пользуюсь копией с Мириса. Стойкость убойная . Мне именно цветущими яблонями пахнет , держится сутки под волосами
Пусин Кукин• 10 апреля в 20:01
Ответ дляГидроусилитель руля
Авон- це Єйвон ?
Підкажіть, бо я в тому темна.
Закажите попробовать . Стоит вообще ничего . Но качество супер https://miris.store/catalog/frantsuzskie_dukhi_mir...
Гидроусилитель руля• 11 апреля в 06:31
Ответ дляПусин Кукин
Дякую Вам за координати