Люблю_смаколики• 11 апреля в 09:53

Болит спина при малейшей нагрузке, например замесила тесто или

что-то не знчительное делаю на кухне,тот же салат ,начинает сильно болеть спина.Подскажите пожалуйста,к какому врачу обратиться,или может пойти на массаж спины или делать упражнения для укрепления мышц.
Рання пташка• 11 апреля в 09:53
Робіть щоденно вправи для спини. Швидко, радісно, корисно, безкоштовно

Рання пташка• 11 апреля в 09:55
Щиро раджу відео Анни Куркуріної для холки. 12 хвилин.
Для поясниці , особисто я обрала вправи з ютуб для тазового дна, але там задіяне все тіло
автор Люблю_смаколики • 11 апреля в 09:56
Ответ дляРання пташка
Вам помогли эти упражнения?
Рання пташка• 11 апреля в 10:03
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вам помогли эти упражнения?
Так, звичайно.
Але тут така штука. Коли нічого не болить.
До цього стану швидко звикаєш.
І з´являється думка нащо ці вправи мені.
Головне цю думку вигнати з голови.
Робіть це як зарядку щоранку. І вже за тиждень ви забудете про болі. ( Якщо звісно нічого критичного)
Але я так підозрюю у вас образ життя такий що спина малорухлива
ПушАпница• 11 апреля в 10:09
До лікаря йдіть, на мрт
Мию вікна у мороз• 11 апреля в 10:12
Ответ дляПушАпница
До лікаря йдіть, на мрт
И что? Ну покажет мрт протрузию, что дальше
ПушАпница• 11 апреля в 10:17
Ответ дляМию вікна у мороз
Проходити курс реабілітації і знімати запальний процес. Не всі вправи можна робити.