Ненька наша• 11 апреля в 10:36
Ви вже бачили цих пухнастих?)
Кіт вилитий Буданов😆
Все і одразу• 11 апреля в 10:51
Ответ дляМамина корзиночка
какой-то кошмар, надеюсь это фейк.
Навряд чи фейк, у новинах читала кілька днів тому. Бідолашні тваринки. Головне врятовані!
Тишком нишком• 11 апреля в 10:57
Ответ дляМамина корзиночка
какой-то кошмар, надеюсь это фейк.
Таак, війна це й справді кошмар.
Хто б подумав, правда пані?
Послушная• 11 апреля в 10:59
Ответ дляМамина корзиночка
какой-то кошмар, надеюсь это фейк.
Ні, не фейк. Я бачила відео, як цих врятованих тваринок доставали з пакетів, які перенесли дронами. Звірята такі лапулі🥰 і наші хлопці-захисники такі молодці🔥❤️
мистерЛяпсус• 11 апреля в 11:00
Ответ дляМамина корзиночка
какой-то кошмар, надеюсь это фейк.
Не фейк. И не в том кошмар видите. Кошмар это русня, которая уничтожает все живое. Эти пес и кот были под опекой нашего военного в зоне боевых действий, хлопцы провели блестящую спасательную операцию.
Тишком нишком• 11 апреля в 11:01
Ответ дляПослушная
Оо, я думала, як де їх вивезли... Знаю, що дрон був великий, ним їжу доставляють.
Как нефиг делать• 11 апреля в 11:07
Ответ дляМамина корзиночка
какой-то кошмар, надеюсь это фейк.
є відео порятунку. В чому ’кошмар’?
Послушная• 11 апреля в 11:11
Ответ дляДолькиКабана
кот смешнючий, будто это он руководил операцией)
Хлопці жартома так і сказали про цього котика, що в нього морда, як в десантури) військовий, який опікувався цим котиком, потрапив у лікарню. І його забрали дроном його побратими
КрестьянинДиор• 11 апреля в 11:38
Ох і морди розумні
Собакен розумний і позитивний
Котяра король, блін 🙂
Собакен розумний і позитивний
Котяра король, блін 🙂
Як ухурделю• вчера в 02:04
Ответ дляВсе і одразу
теперь им надо дом найти, или их этот раненый военный заберет?