Примарочка• 11 апреля в 13:17
Хто довго вагався розлучитися з чоловіком? Як прийняли рішення?
Якщо в шлюбі тільки комфорт, але точно не моральний, вже рік як вагаюсь. Страшно зробити крок, залишитися однією, хоча я працьовита, сама себе зможу забезпечити, зовнішність хороша. Мені 31 боюся це затягнути і не зустріти гідного чоловіка для народження дітей і відносин. В кого таке було як ви побороли це вагання і прийняли рішення і чи пожалкували? Я дуже хочу хорошу сім’ю та дітей
Примарочка
• 11 апреля в 13:17
Коротко чоловіка не кохаю вже, повне розчарування та абюз і неповага в мій бік
Примарочка
• 11 апреля в 13:19
Ответ дляКукусики
А что вас в муже не устраивает?
+ Прочитала выше.
Немає кохання і бажання його взагалі, я якось переросла його а він так і залишився маминим синком та ще й раз замахнувся вдарити. В шлюбі 6 років, хочу дитину але не від нього точно
Слухи-руки не распускаю• 11 апреля в 13:19
Вы еще не развелись ,а уже хотите замуж и детей ! Это с вами что то не так, а не с мужем ! Следующий будет такой же плохой в ваших глазах
Примарочка
• 11 апреля в 13:21
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я хочу дитину це нормально для жінки, в мене була операція і не можна затягувати з цим питанням на дуже довгий термін. Але народжувати від чоловіка який мене не поважає взагалі і готовий вдарити не можу собі дозволити
Оновлена версія• 11 апреля в 13:21
Ответ дляПримарочка
Ну то не робіть так як я. Я себе переломала і не слухала себе. Тепер в депресії і щей з Німеччини повернулася сюди
Помаранчова душа• 11 апреля в 13:21
Ответ дляПримарочка
Ну так в чому проблема?
Хочете гарантій, що вийдете щасливо заміж вдруге?
Їх нема і не буде.
Примарочка
• 11 апреля в 13:22
Ответ дляОновлена версія
Що ви саме зробили?
Оновлена версія• 11 апреля в 13:23
Ответ дляПримарочка
Що ви саме зробили?
Купу дров наломала. Але в мене вже була дитина і мені страшно було йти у невідомість на зйом. Через мою нерішучість я страждаю
Примарочка
• 11 апреля в 13:23
Ответ дляШеллар
Знайома моєї матері жалілась на чоловіка і хотіла з ним розлучитись, ще коли я дитиною була. Ці розмови велись постійно, результат - він її покинув і подав на розлучення після 37-ми років шлюбу.
Треба було їй пошвидше визначатись.
Так боюся що затягну час, мені 31 поки думаю саме час приймати рішення
Несу добро людям• 11 апреля в 13:23
Ответ дляОновлена версія
Напишите один раз без анонима, пожалуйста!🙏🏻
Примарочка
• 11 апреля в 13:23
Ответ дляОновлена версія
Ви жалкуєте про розлучення?
Глас_Народа• 11 апреля в 13:24
Ответ дляПримарочка
То вас це влаштовує
Оновлена версія• 11 апреля в 13:25
Ответ дляПримарочка
Ви жалкуєте про розлучення?
Я досі не розлучилася. Страждаю від цього. Якщо не любите да щей абьюзер, в вас дітей немає, самій легше піти. І знайти без дітей теж легше когось
Примарочка
• 11 апреля в 13:25
Ответ дляГлас_Народа
То вас це влаштовує
Ну це почалося як роки 2 прямо ні не влаштовує, чоловік не хоче щось змінювати, вважає що це тільки я повинна йому догоджувати
Примарочка
• 11 апреля в 13:26
Ответ дляОновлена версія
Дякую що поділилися, сил вам
Глас_Народа• 11 апреля в 13:26
Ответ дляПримарочка
Влаштовує
Інакше навіщо ви з ним
Примарочка
• 11 апреля в 13:28
Ответ дляГлас_Народа
Влаштовує
Інакше навіщо ви з ним
В мене були певні фінансові проблеми, операція, лікування, житло чоловіка свого немає, тепер в мене залишилось декілька місяців реабілітації і я зможу піти коли фінанси покращаться
...аяприкольная• 11 апреля в 13:28
Ответ дляПримарочка
Давно пора, не розумію що Вас стримує. Вже краще самій, ніж з чоловіком, який Вам не кохає, підіймає руку. Вам всього лише 31. Розводьтеся, дайте собі час на відновлення, не стрибайте одразу у нові стосунки.
Глас_Народа• 11 апреля в 13:28
Ответ дляПримарочка
Ну то йдіть
Оновлена версія• 11 апреля в 13:30
Ответ дляПримарочка
Дякую що поділилися, сил вам
Не повторюйте моїх помилок. Зробите з ним дитину, взагалі будете в пастці. Якщо абьюз то він коли ви будете в декреті ще більше розпоясається. Бо ви будете залежна
...аяприкольная• 11 апреля в 13:29
Ответ дляПримарочка
Хм... То Ви його використовуєте, ще й дорікаєте тим, що Ви доросла самостійна, а він мамин синок? Де ж Ви самостійна?
Примарочка
• 11 апреля в 13:31
Ответ для...аяприкольная
Не те що використовую, але був серйозний діагноз і довге лікування, відновлення після операції, не до переїздів було, до речі саме в цей період побачила справжнє його ставлення воно було ніяке і ніякої турботи
...аяприкольная• 11 апреля в 13:48
Ответ дляПримарочка
Тобто він забезпечує Вам лікування та реабілітацію, відновлення і Ви вважаєте, що турботи немає?
Примарочка
• 11 апреля в 14:06
Ответ для...аяприкольная
За це все я платила сама, просто жила в нього вдома, а так як на це пішли всі заощадження то на зйом було їхати не логічно, але я вже майже на фініші з лікуванням
Рогнеда Карповна• 11 апреля в 14:21
Думала полгода, терпела из-за ребенка. . Все равно не выдержала. Когда сыну было 11 месяцев, ушла.
Червона рута• 11 апреля в 15:35
Ответ дляПримарочка
Некогда думать, да и о чём? Сами пишете, что мужа не любите. В чём вообще вопрос, вас что к нему привязали?
Червона рута• 11 апреля в 15:43
Ответ дляПримарочка
Всё, прочла ваши ответы. Офигенно вы устроились. Уходите уже, желаю вашему мужу найти любящую женщину.
from Ukraine• 11 апреля в 16:07
Ответ дляПримарочка
У ВАС НЕ БУДЕТ ВТОРОЙ ЖИЗНИ. Только эта. Нужно сделать все возможное, чтобы не просрать ее не с теми людьми. Говорю как человек, который просрал 15 лет жизни. Только сейчас меняю всё кардинально.