КоролеВешна• сегодня в 17:19
Я доросла але думаю в мене є легкий аутизм
Я старанна, буває не соображаю нормально. В школі відключаоася повністю від уроках.
Єдине що в дитинстві мала травму голови, через це пам´ятаю себе з 6 років.
Зараз я наче ще якастґь тупіша і странніга стала.
Це лікується?
КоролеВешна
• сегодня в 17:26
Ответ дляВідірву та викину
У вас есть семья/дети/работа? Есть подруги?
Подруг вже немає. Чоловік дитина є
АнтиТанкист• сегодня в 17:41
Ответ дляязззззь!!!
Какое это имеет отношение к аутизму ?
Бо просто ’я у мамы дурочка’ не модно. А диагноз - другое дело)
Мій не такий• сегодня в 17:47
Ответ дляАнтиТанкист
Сама вы дурочка) Вам ещё не надоело унижать и оскорблять других?
КоролеВешна
• сегодня в 17:51
Ответ дляМій не такий
Врядли аутизм. может ипохондрик?
Ні, іпохондрики трясуться за собою. А я наплювала на себе давно
У випадку аутизма людину не лікують, а радше допомагають адаптуватися, враховуючи особливості. З ваших слів важко сказати, що це саме аутизм - може бути наслідки травми, РДУГ або щось інше. Діагноз може ставити тільки лікарь, але варто спочатку перевірити за відгуками, чи сучасний це лікар і чи ставить він такі діагнози дорослим.