Хвігура мічти• сегодня в 10:58
Син чоловіка це суцільний стрес. Порадьте
Разом 6 років, одружені. У чоловіка є син, зараз йому 12р. Має синдром СДВГ. Із нами не живе постійно, лише на кожних канікулах, якщо канікули тиждень -весь час із нами, влітку 2 місяці із нами. Відпустки всі також із нами. Спочатку було норм. Чи то вік був такий. Просто веселий хлопчик. А зараз просто жах….я ніколи не відчувала такого до дитини. Не хочу аби він із нами був, хочу аби по скоріше вертався до мами…
От учора: дивиться телевізор. Чоловік за компʼютером і я, пʼю свій чай. І тут: папа, дивись що я дістав із носа! І тикає тим пальцем із козявкою татові…тато каже ок, йди змий в умивальнику…. Діло відбувається на кухні! Він підходить до мене ближче із тим пальцем… я кажу ні, не в умивальник, візьми серветкою і в смітник, потім помий руки ! В умивальнику є декілька тарілок. Відповідь: воно ж рідке! Не можу у смітник! І тикає мені цим прямо перед лицем……. Мене ледь не знудило…… Я кажу ніііі, забери це від мене, викинь у смітник! Він: а чого ти кричиш?!?
І тато збоку не відриваючись від ноутбука: так доречі, чого кричати?!?
Мені здається після цього мене нудило весь вечір. По перше, злість всередині , коли не можеш виказати все що думаєш от так, одразу. Замовчуєш , а потім воно все всередині кипить. Ну і після побаченої картини само собою …..
І таких ситуацій дуже багато… зʼїв шоколадку- лишив обгортку там де їв і пішов грати , або на підлозі. Речі зняв- кинув на підлогу все на купі: труси( брудні навиворіт) , носки, джинси, куртка в кросівки… просто все на підлозі біля ліжка ….. в мене стрес. Не хочу ні з ким розмовляти потім. Мовчазна. Переварююю в собі ось ці ситуації і нкрвуюся. Чоловік час від часу : все ок ? Чому ти така сумна?
Я кажу все ок, просто такий настрій.
Як очі поговорити із ним але чесно, не знаю як це все сказати аби він не подумав що я проти малого. Як пояснити, що невихований і розбалуваний малий має якось змінитися? Що його треба вчити?
Я би вчила , але коли я роблю зауваження- чоловік одразу активізується і стає на захист малого.
Я кажу все ок, просто такий настрій.
Сижуревувшоке• сегодня в 11:00
Йдіть до себе жити,а чоловік хай займається своїм сином сам.До вас приходить без нього.
Розбещена цяточка• сегодня в 11:00
Ой, у вас наверное нет своих детей?
Они почти все такие, и это почти норм. Просто выдыхайте, счас начнется гормональный всплеск и держитесь
Квітка Миру• сегодня в 11:01
Дивіться ви зробили перенос.
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
Якого хрееа він взагалі дивиться телевізор коли дитина з ним?
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
Сижуревувшоке• сегодня в 11:01
Ответ дляКвітка Миру
Дивіться ви зробили перенос.
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
Батько доглядає сина за рахунок нової жінки.
Розбещена цяточка• сегодня в 11:01
Ответ дляКвітка Миру
Дивіться ви зробили перенос.
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
У вас агресія та неприязнь до хлопчика
А має бути до чоловіка.
Вы на приколе? Ему 12 лет, что за ним смотреть? Они живут обычной жизнью
Квітка Миру• сегодня в 11:02
Ответ дляСижуревувшоке
Тааак! Автор ще до кінця не розуміє цієї ситуації.
І попала в капкан. Коли батько не виховує дитину, але і їй по статусу не можна
Сижуревувшоке• сегодня в 11:02
Ответ дляРозбещена цяточка
Так,але жінці прибирати,готувати і все це терпіти.Ну але ж і вона знала на що йшла.
Оцененная• сегодня в 11:02
Купите ему какой-то гаджет ps4 или Nintendo или телефон и он больше не будет никого беспокоить
Ну и мужа воспитывайте что ли, вы его боитесь или что?))
Хвігура мічти
• сегодня в 11:02
Ответ дляСижуревувшоке
Ні. Чоловік каже ми маємо бути разом. Навіть коли кожен займається своїм- все одно у одній кімнаті. Наприклад він працює , я працюю за ноутом а малий грає на планшеті.
Пиши-пропало• сегодня в 11:04
Мой родной сын бесил меня раньше таким свинством, а чужой бесил бы вдвойне. Очень плохо, что ваш муж такой весь хороший папочка благодаря полному отсутствию воспитания и вседозволенности. И сдвг тут не при чём, если на лицо полное попустительство. Поэтому прекрасно вас понимаю
Квітка Миру• сегодня в 11:03
Ответ дляРозбещена цяточка
Так в який сенс брати дитину до себе? Якби не спілкування немає?
Сижуревувшоке• сегодня в 11:03
Ответ дляХвігура мічти
Тоді нехай вам щастить в спільному подружньому житті.
Оцененная• сегодня в 11:03
Ответ дляХвігура мічти
Какая разница, что там муж говорит, ку-ку
Квітка Миру• сегодня в 11:04
Ответ дляХвігура мічти
Чоловік ’ молодець’ . З часом ви почнете розуміти його першу дружину
Швабристка• сегодня в 11:04
Поговорите с мужем, но умно. Не давайте ему манипулировать. Если мальчик у вас, значит, и вы имеете право его воспитывать.
Хвігура мічти
• сегодня в 11:04
Ответ дляОцененная
У нього є і нінтендо. І планшет. На одному вас вийшов- бере інший. А от коли час вийшов в на іншому - починається цирк
Завжди недо...• сегодня в 11:04
относитесь к нему как к идиоту и не берите близко к сердцу
вот просто поставьте себе галочку- это идиот
что с него взять
и держите дистанцию
что с него взять
и держите дистанцию
Оцененная• сегодня в 11:05
Ответ дляХвігура мічти
Так уберите лимиты, пусть сидит круглые сутки
Пиши-пропало• сегодня в 11:05
Ответ дляХвігура мічти
Пусть сам папаша и занимается своим отпрыском. Сын же приходит к нему, а не к вам. А то слишком хитросделанный мужик
из_под_тишка• сегодня в 11:05
Не поверите, но свои дети тоже разбрасывают вещи и могут вести себя не очень хорошо... Я бы начала с малого, поставьте в его комнате стул и покажите, как складывать на него вещи, трусы в корзину для стирки, и говорите спокойно, не приказным или раздраженным тоном, а дружелюбным. И поговорите с мужем, пусть он Вам занимается воспитанием ребёнка, но говорите без упрёка. Ну, если хотите быть с его отцом, конечно..если это единственная проблема в вашем браке.
Завжди недо...• сегодня в 11:07
Ответ дляиз_под_тишка
зачем автору вообще воспитывать чужого проблемного ребенка?
класть на это жизнь и свои нервы.
тем более все равно его мать перевоспитает по своему
забить и все
класть на это жизнь и свои нервы.
забить и все
ДлинноНожка• сегодня в 11:08
Ну в дитини рдуг. Там речі на підлозі по то така фігня порівняно з усім іншим. Тата до психолога і психіатра, які працюють з дитиною, для розуміння ситуації. Автору заспокійливого і щось почитати про рдуг. І всі претензій до тата
из_под_тишка• сегодня в 11:09
Ответ дляЗавжди недо...
класть на это жизнь и свои нервы.
забить и все
класть на это жизнь и свои нервы.
забить и все
Зачем - об этом автору надо было думать до замужества... Для меня, забить и терпеть было бы не вариант, ребёнок же живёт с ними периодически.
Розбещена цяточка• сегодня в 11:09
Ответ дляКвітка Миру
Ну не могут же люди сутки сидеть и разговаривать… каждый занят своими делами.
ДлинноНожка• сегодня в 11:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Не можуть. Але дитина з особливостями. Якщо її несе, дорослі мають щось придумати. Дорослі=тато
Завжди недо...• сегодня в 11:10
Ответ дляиз_под_тишка
Не терпеть, просто не брать в голову
Для вас не вариант, потому что вы не можете отпустить ситуацию и жить спокойно. Вам нужно почем зря рвать ж и тратить нервы
Оцененная• сегодня в 11:12
Ответ дляЗавжди недо...
Не терпеть, просто не брать в голову
Думаю автор просто мало опытная и только что выскочила замуж за него)
Хвігура мічти
• сегодня в 11:12
Ответ дляСмячиком
Про що ви думали перед шлюбом?
Малому було років 6. Не було таких концертів….дитина прикольна. Всі родичі тішилися який смішний і веселий хлопчика. Це зараз на кожне слово -а чого? А чого це я не можу покласти жирну обгортку від бургера от просто на стіл для кави… А чого це я не можу зʼїсти пів пачки чіпсів перед вечерею? Пройшов повз мене, штовхнув - навіть не перепросив.
Квітка Миру• сегодня в 11:14
Ответ дляХвігура мічти
Ну от і говоріть з чоловіком.
Скажіть що у вас немає повноважень виховувати його дитину.
Тож нехай чоловік пояснюю сину про охайність та чемність