Мейк-ап форева• 11 апреля в 18:07

Носили бы золотой подвес с фианитом, вместо бриллианта?

Видно ли разницу ?
Teonaa• 11 апреля в 18:45
Ответ дляЗасомневаю
Прикольно написали 👍 в мене зодіакальний камінь бірюза і він мені не подобається. А виявляється все просто - я ще не достатньо стара 🤣🤣🤣
Про перли не все так однозначно. Років з 25-27 періодично ношу, в золоті вже не подобаються, перейшла на ті що в сріблі
Золоте класичне терпіти не можу. Ношу все біле/срібне, без каміння. Навіть обручка біла. І кільце з пропозиціі біле. Не знаю чи там діамант чи ні, навіть я і задавалася таким питанням. Ношу обидва завжди залюбки. А золото те що жовте може тоже як стара буду, носитиму. Може навіть із бірюзою😬😬😬

Чарівна патика• 11 апреля в 18:48
Ответ дляПекельнi Борошна
Какая игра? Человеку нравится и он носит. Не навязывайте свое мнение кому-то)
Фианиты смотрятся уныло, как ни крути, я их в школьные годы таскала
Я не навязываю, фото не выставляю.
Чучело-Мяучело• 11 апреля в 18:48
Ответ дляЧарівна патика
Вы думаете по вашему образу, по авто, по ЖК, по отдыху и пр. не видно уровень доходов?
Нет, не видно, я гражданин Корейко)