А Я Самая Самая• 11 апреля в 18:22

В кого є ще такі села?

Я народилася в селі в водопроводом і газом. Всі умови. Асфальтована дорога.
А в свекрухи треш.
Хата мазанка. Криниця з відрами. Піч.
Туалет то взагалі, випита ямка невелика. На якій стоїть перекошена будка.
Свекор за 40 років нічого не зробив.
Ще є такі села, де немає води і піч?
Замріяна• 11 апреля в 18:24
Нет воды и печка -это конкретно у вашей свекрови. При чем тут все село?

И куда смотрит ваш муж?

Потринділиця• 11 апреля в 18:24
Відкрийте олх, відсортуйте будинки за мінімальною ціною і подивіться. Купа таких сіл.
Небоброїдка• 11 апреля в 18:24
В мене в селі є різні хати.
Фима Собак• 11 апреля в 18:24
В будь якому селі є будинки з усіма умовами, а є без умов.
Замріяна• 11 апреля в 18:24
Ответ дляПотринділиця
Это не означает, что все село такое
Засомневаю• 11 апреля в 18:24
Да, у бабушки был такой дом
Потринділиця• 11 апреля в 18:25
Ответ дляЗамріяна
Это не означает, что все село такое
У сусідів свекрів автора теж може бути вода і умови.

Шеллар• 11 апреля в 18:25
Моя мала Батьківщина газифікована (середина 80-х), але і до цього часу є жителі, які газ до себе не привели.
А ваш чоловік у батька пішов? Такий же рукожопний господар, що матері ні септика не зробив, ні плиту підключити.
Пи Пи Пилюля• 11 апреля в 18:26
Много где. Вы что сегодняшняя?
Я вообще городская, но меня почему-то село без воды и канализации не удивляет.
автор А Я Самая Самая • 11 апреля в 18:27
Ответ дляЗамріяна

И куда смотрит ваш муж?
А чого він повинен їм за свій кошт робити, якщо вони оінтюхи за 40 років не зробили собі умови
Квітнева Іванівна• 11 апреля в 18:27
Ответ дляПи Пи Пилюля
Много где. Вы что сегодняшняя?
Де це «много»? У якихось маргіналів?
Кіма кепка• 11 апреля в 18:27
Для мене дивно, але село Сурсько-Литовське поряд з містом Дніпро, 10 км. Так ось в цьому селі не було водопроводу, по вулиці труба з цівочкою технічної води. Ми купили в селі ділянку, збудували дім, але відсутність води - то треш якийсь. Викопали скважину 40 метрів. Нарешті продали той дім і зітхнули з полегшенням
Ответ дляШеллар
А чого син повинен вкладатися в це?
Пи Пи Пилюля• 11 апреля в 18:28
Ответ дляКвітнева Іванівна
Де це «много»? У якихось маргіналів?
Ну если вы считаете своих сограждан маргиналами, то возможно.
Шеллар• 11 апреля в 18:28
Ответ дляА Я Самая Самая
А чого син повинен вкладатися в це?
Щиро побажаю, щоб ваші діти були копія їх батько і дід.
Женщинас• 11 апреля в 18:29
Ответ дляКіма кепка
Як купували ділянку не знали того трешу?
Замріяна• 11 апреля в 18:29
Ответ дляА Я Самая Самая
Потому, что он заботливый сын? Или он у вас такой-же, как и дом его родителей?
П.сы: воду и канализацию в доме свекрови делал мой муж
Пи Пи Пилюля• 11 апреля в 18:30
Ответ дляА Я Самая Самая
Потому что он сын🤷🏻‍♀️
Я хочу для своих свекров лучшей жизни, потому муж позаботился, чтоб у них стояла современная мебель, и отец сделал туалет. Для нас, чтоб мы чаще приезжали, чтоб нам было комфортно. Для себя они бы этого не делали. Привыкли уже жить по старинке.
Кіма кепка• 11 апреля в 18:30
Ответ дляЖенщинас
Скоріш не думали, що така вже проблема. Люди ж якось живуть там. І село велике, хат-мазанок точно там немає

Замріяна• 11 апреля в 18:30
Ответ дляА Я Самая Самая
А чого син повинен вкладатися в це?
Потому, что он сын.
НуКаНаКа• 11 апреля в 18:30
Є всяке.Або їх це влаштовує,або нема змоги.Хай живуть собі щасливо.
Щедрик ведрик• 11 апреля в 18:30
Ответ дляА Я Самая Самая
Сину все одно як живе мати?
Женщинас• 11 апреля в 18:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Сину все одно як живе мати?
Матері з татом в свої молоді роки і з народження сина не так само все одно було?

Ну то хай болить голова , але ж дайте аргументи проти мого ствердження.Щось в ньому не так? Чи то неправда?
Сусідка знизу• 11 апреля в 18:34
Я в Львівській області тут села цивілізовані.
Можливо в Карпатах ще є такі але меншість
Може ще третю?• 11 апреля в 18:35
Ответ дляА Я Самая Самая
щось подібне чоловік скаже і Вам
прийде час
пу_пугренчик• 11 апреля в 18:35
Есть негазифицированные села вообще. Есть там где нет центрального водопровода и канализации. Есть те, где нет ничего. Люди сами ставят насосы на колодцы, бойлеры, котлы, роют септики. Ну те у кого деньги есть. Денег нет - условий нет. Даже если само село газифицировано, то подвод в дом стоит денег и не 5 копеек.
Щедрик ведрик• 11 апреля в 18:37
Ответ дляЖенщинас

Коли вони були молоді, багато хто так жив. Це по-перше. І по-друге, одна справа молода жінка, а інше літня, в якої вже нема сил і здоров´я жити без умов.
Лидия V• 11 апреля в 18:37
Живіть в своєму селі, нащо Вам чуже?
Є села та області бідніші, багатші.
Є таке, якщо не зробити. Воно само не зробиться. Якщо ви дорослі з чоловіком, то зробіть, нащо то виносити на обсір?
пу_пугренчик• 11 апреля в 18:38
Ответ дляЖенщинас

Вы знаете, люди жили в таких условиях с самого рождения и они привыкли. Им норм. Конечно, когда приезжаешь из квартиры или дома с теплым туалетом, кажется это дикостью, но им норм. Они жили так всегда и лучшего не видели.
Женщинас• 11 апреля в 18:42
Ответ дляпу_пугренчик
Я про це дуже добре знаю . От так у бабусі і було до її 90 років .Хоча і молодою була, і типу хазяйновиті чоловіки були . Іншого життя вони не знали . А ще є таке: ’ Що посієш, те й пожнеш’.