А Я Самая Самая• 11 апреля в 18:22

В кого є ще такі села?

Я народилася в селі в водопроводом і газом. Всі умови. Асфальтована дорога.
А в свекрухи треш.
Хата мазанка. Криниця з відрами. Піч.
Туалет то взагалі, випита ямка невелика. На якій стоїть перекошена будка.
Свекор за 40 років нічого не зробив.
Ще є такі села, де немає води і піч?
автор А Я Самая Самая • 11 апреля в 18:42
Ответ дляпу_пугренчик
Вы знаете, люди жили в таких условиях с самого рождения и они привыкли. Им норм. Конечно, когда приезжаешь из квартиры или дома с теплым туалетом, кажется это дикостью, но им норм. Они жили так всегда и лучшего не видели.
А нічого що в Німеччині таких сел немає і були 100 років тому. Водопроводу каналізації, газ , все є і дуже давно.

ЕлькиПальки• 11 апреля в 18:44
В Карпах больше значительно сел без газа, чем с газом. Печка практически в каждом дому. С/у и в домах поделали и во дворах у некоторых есть...
Фізик-ядерщик заочно• 11 апреля в 18:51
Есть села в которых свет в 1985 году только подключили))) а у бабули моей уже в 50-х годах было газовое отопление в доме. Вы пытаетесь сравнить несравниваемое, слишком много факторов влияет на комфортные условия.
Княгиня пітьми• 11 апреля в 19:01
Ответ дляА Я Самая Самая
Нам всеодно що там.
автор А Я Самая Самая • 11 апреля в 19:02
Ответ дляКнягиня пітьми
Нам всеодно що там.
Удалено администрацией...
Княгиня пітьми• 11 апреля в 19:03
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Ви, а не ми
Кривая спроса• 11 апреля в 19:09
Ответ дляЩедрик ведрик
Сину все одно як живе мати?
Матері ж було всеодно з батьком, поки дитину виховували, без умов для життя.
.
Кривая спроса• 11 апреля в 19:12
В мене сусіди, автор дві старенькі пари. Одні все життя господарство мали, працювали як коні. Всі умови в будинку вода, газ, септик. Ще досі тримають порося. Інші воду з криниці носять, туалет на вулиці. Приблизно одного віку. Не хочуть умов, значить їм не треба, автор. Не переймайтесь.
Я пані прохана...• 12 апреля в 09:53
У нас така хата, немає грошей

Квітнева Іванівна• 13 апреля в 15:06
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну если вы считаете своих сограждан маргиналами, то возможно.
є поняття похибки дослідника, це коли на основі своєї бульбашки людина робить висновок. Це не про всіх українців, це про вашу бульбашку — привід задуматися насамперед вам
Квітнева Іванівна• 13 апреля в 15:11
Ответ дляА Я Самая Самая
А чого він повинен їм за свій кошт робити, якщо вони оінтюхи за 40 років не зробили собі умови
а, справа таки у ваших цінностях і вашій бульбашці, ясно. Якщо що, у моєї свекрухи була вода в будинку, але, на диво. теж не було санвузла нормального, бо що... бо свекр там специфічненька людина. Я виросла у квартирі, лише одна пара моїх бабусь-дідусів на пенсії вирішили таки переʼхати в будинок. сталося то на початку 90-х і в будинку, звісно, була нормальна ванна і тд, як і в більшості їхніх сусідів, крім маргіналів.
Але тяжке дитинства мого чоловіка та всі нюанси його біологічного батька - не причина не створити умов батькам уу віці і, частково, собі не полегшити життя, бо з віком люди хворіють, а наймати доглядяльників без нормального санвузла в будинку - той ще челендж тому ремонт батьками з перебудовою санвузла став наступним проєктом після купівлі та ремонту в нашому житлі. І так. ініціаторка була я. Було це давно, так склалося, що поїздила я україною чимало, і в хатках зовсім досить старих бачила нормальні санвузли та душкабіни, бо українці якось звикли до чистоти. Виняток - дуже якісь бідні сімʼї, часто таки хтось там пив, ще якісь склоднощі.
Чистенько-грненько і побілено - це якось у нас в крові
Квітнева Іванівна• 13 апреля в 15:13
Ответ дляпу_пугренчик
Есть негазифицированные села вообще. Есть там где нет центрального водопровода и канализации. Есть те, где нет ничего. Люди сами ставят насосы на колодцы, бойлеры, котлы, роют септики. Ну те у кого деньги есть. Денег нет - условий нет. Даже если само село газифицировано, то подвод в дом стоит денег и не 5 копеек.
без центрального водогону люди бʼють свердловини, роблять септики. Негазифікованих не так багато в Україні, якщо порівнювати навіть із суідньою росією. але електричні плити, цікаве парове опалення на дровах, але з моторчиком. що гріє весь будинок... та в українців стільки варіантів. не знаю, наші з усього цукерку ліплять
Пи Пи Пилюля• 13 апреля в 15:38
Ответ дляКвітнева Іванівна
Свой совет себе посоветуй😁
Квітнева Іванівна• 13 апреля в 15:38
Ответ дляПи Пи Пилюля
Свой совет себе посоветуй😁
то в мене якраз чудова бульбашка. ніхто не живе у хліві
Пи Пи Пилюля• 13 апреля в 15:39
Ответ дляКвітнева Іванівна
Забавляйтесь со своими бульбашками самостоятельно.