МамОмужа• 11 апреля в 22:28

Тamagotchi Paradise, чи інший з японського амазону

Треба купити тамагочі, цю серію Paradise чи щось таке топове. В нас 3600 , знайшла на японському амазоні за 55 дол. +доставка, напевно на тисячу дешевше виходить.
Питання хто замовляв ? Самому оформити чи через НП?
Зробіть вибір:
вже голосів: 7
Не треба тобі того
Купляй сама в японців
Купити в наявності
Посередники наше все
Звезда в шоке• 11 апреля в 22:31
Брать у японцев

барабанщица• 11 апреля в 22:57
Там возможна оплата напрямую +доставка ?
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 23:22
Аж себе захотелось ) но я б брала из наличия у нас, побоялась бы что приедет хз шо с того амазона (
Teonaa• вчера в 18:33
Що це таке?
Звучить схоже на іграшку з дитинства, де пейджер такий і ти тварину вирощуєш там