Стебель березы• вчера в 14:00

при переменопаузе

могут пойти месячные на неделю раньше? или это не норма?
Бараболька• вчера в 15:55
Ответ дляСтебель березы
не только это. ночные приливы, смена настроения, раздражительность, просыпаюсь в три ночи и больше не могу спать. вот теперь и мес-е раньше приперлись.. мне гинеколог год назад на приеме сказала, что гормоны пить нужно даже когда еще нет менопаузы. я тогда подумала - что она не в себе. т.к. даже никаких анализов не написала мне сдавать
Гзт может и нужно, но нужно полное обследование, взвесить риски.

Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 15:56
В определенный период травы уже не помогают. И это почувствуется. Кости начнут болеть, бессонница, приливы, перепады настроения, волосы, сухость всего чего можно, И это ещё без наступления менопаузы. Вот тут и нужно начинать згт, так как качество жизни существенно снижается.
автор Стебель березы • вчера в 15:57
Ответ длядолой_лама
Да, пробовала, до одного места. Анализы не вижу смысла сдавать, мне достаточно симптомов, с которыми моя жизнь превратилась в ад.
это точно...ад еще тот. так а гормоны же вам врач назначил? без анализов ?
автор Стебель березы • вчера в 15:58
Ответ дляБараболька
полное это какое? анализы на гормоны?
Помидорина• вчера в 15:58
Ответ дляСмайликівна
Подскажите, пожалуйста, а как диагностировать варикоз, к кому идти?
Я не ходила ще. Мені ендокринолог та гінеколог дали напрвлення до флєболога. Мені не болить нічого, тому не поспішаю
автор Стебель березы • вчера в 15:59
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
я еще и травы то не распробовала:(((
Смайликівна• вчера в 15:59
Ответ дляПомидорина
Поняла, спасибо)

Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 16:01
Ответ дляСтебель березы
я еще и травы то не распробовала:(((
Мне помогали до 48 лет, потом как тумблер переключили в определенный момент.
Бараболька• вчера в 16:01
Ответ дляСтебель березы
полное это какое? анализы на гормоны?
Обязательно гормоны, анализ крови, на тромбы. Если есть кисты, фиброаденомы и т.д., то нельзя тоже згт.
Вам нужен хороший гинеколог-эндокринолог. Сама сейчас все изучаю, потому что чувствую уже изменения.
Помидорина• вчера в 16:01
Ответ дляСтебель березы
я еще и травы то не распробовала:(((
Ну так а навіщо вам при таких симптомах впадати відразу в ЗГТ?
Ще встигнете, то фіто- з часом перестає давати ефект
А ви відразу з важкої артилерії починати хочете
У вас же ж тільки початок періменопаузи, як і в мене. А ще стільки всього попереду(
автор Стебель березы • вчера в 16:02
Ответ дляБараболька
в смысле??? у меня полно кист и фиброаденом. все спокойные, ручные:)) а почему нельзя? расти будут?
Помидорина• вчера в 16:05
Ответ дляСтебель березы
Так. Вам не можна гормони
автор Стебель березы • вчера в 16:07
Ответ дляПомидорина
Так. Вам не можна гормони
я в ужасе. при этом гинекологша даже без элементарных вопросов про аденомы и кисты хотела фигануть мне гормоны....я может чего-то не понимаю
Хочу барабульки• вчера в 16:07
Ответ дляПомидорина
Тому що є супутні діагнози, з якими прийом ГЗТ заборонений. Інсулінорезистентність, варікоз, це в моєму випадку. Хоча в мене варікоз взагалі непомітний та не турбує. І купа інших діагнозів.
ГЗТ терапія приначається тільки після повного обстеження організму
Я ії приймати взагалі не буду, бо читала про ризики онкології як побічні.
Приймаю фітоестрогени. Цикл налагодився, приливи зникли, спати стала краще. Мені теж 47
Фітоестрогени-які саме?
Хочу барабульки• вчера в 16:15
Ответ дляПомидорина
Ви знаєте, якщо чесно, в мене від всього вже відмова, навіть фрукти 1 шт в день строго зранку((( Тому ще глютеном заморочуватися навряд чи буду. З молочного в мене тільки кисломолочні вироби- греческий йогурт (джерело білку), без нього добову норму не доберу аж ніяк. Та творог 5%.
Ви впевнені , що в наших магазинних йогуртах є білок?
долой_лама• вчера в 16:19
Ответ дляБараболька
Кисты и фиброаденомы не являются противопоказанием, просто нужно наблюдать регулярно, плюс есть другие формы, не таблетки.
Благоуханочка• вчера в 16:28
Ответ дляПомидорина
А що саме приймаєте ? Мені не можна ГЗТ, поки не критично але почалися проблеми зі сном, це дуже неприємно. З лікарем буду радитися, вона рекомендувала поки аб´юфен.
А у нас макарошки• вчера в 16:33
Ответ дляСтебель березы
Сколько аам лет? Мне 44 - где то полгода мучаюсь ночными приливами и сильно потею. Гинеколог в Германии игнорирует, а мне некомфортно. Месячный цикл тоже сократился
А у нас макарошки• вчера в 16:34
Ответ дляПомидорина
Скажіть назву препарату я ще паралельно рік приймаю АД. Вони теж нажаль впливать на гормональний стан(((

Хвігура мічти• вчера в 16:34
Ответ дляПомидорина
Я писала вище.Лікар прописала цеміцифугу. Вона є аптечна, мені підійшла Black Cohosh Root від Nature,s Way, там робоче дозування, а не дві краплі як в аптечних.
Приймаю півроку з переривами, два місяці пью, два перерва, бо доза велика.
Полегшення з приливами прийшло на другий місяць. Сон раніше, але мені ще додатково гінеколог пррописала вітамін Д зранку та магній перед сном. Тепер я не просинаюся в 3 ночі
Циміцифугу 1 таблетку в день?
ЖонДуан• вчера в 16:51
Ответ дляПомидорина
Ви маєте на увазі пептиди? Типу оземпіку чи мунджаро?
Ні, я з таким гратися точно не буду.
Виконую рекомендації лікарів, приймаю глюкофаж та добавки, на цьому все.
Харчуюся строго 3 рази на день, достатньої білка, виключені вуглеводи майже. Орієнтуюся за показниками інсуліну. Так, важко дуже. Ненавиджу свою вагу(
Да. Я про оземпик. У меня знакомая по показаниям мунджаро колола. Есть результат хороший. Но весь ее процесс я знаю. Сложно было с побочными ей. Держитесь и не сдавайтесь!
ЖонДуан• вчера в 16:53
Ответ дляБараболька
Вы правы. Плюс при щитовидной нельзя. Плюс еще мамолога мнение. Это так индивидуально все. И только после обследований решать
Помидорина• вчера в 16:59
Ответ дляСтебель березы
Дивіться, я взагалі не лікар. Але, звісно, зважаючи на наявність у вас деяких проблемних місць, треба глибше зважити всі ризики перед початком прийому гормонів. Тому що вони можуть активувати ріст. Але знаючий лікар можливо запропонує якість інші варіанти. Я в це не заглиблювалася, тому що вирішила для себе, що поки працює фітотерапія, то в ГЗТ я точно влазити не буду. У жінки і так все життя йде коливання гормонального статусу, місячні, вагітності, пологи, прийом ок.
Мрії у вирії• вчера в 16:59
Ответ дляСтебель березы
спасибо.
Не пейте гормоны просто так. Ерунда это и рак вызывает
Помидорина• вчера в 17:00
Ответ дляХочу барабульки
Фітоестрогени-які саме?
В мене цеміцифуга. Я писала вище
Помидорина• вчера в 17:01
Ответ дляХочу барабульки
Ну, мабуть трохи є)) Якщо їз збільшенням споживання білкових продуктів вага трохи стабілізувалася.
Помидорина• вчера в 17:05
Ответ дляБлагоуханочка
Я приймаю цеміцифугу в достаній дозі. Але, розумієте, я ж не лікар і взагалі все індивідуально. Абьюфен подивилася, цікаво, різні ж препарати радять лікарі. Ще мені лікар саме для сну порадила зранку приймати вітамін Д, а на вечір магній 400 мг. Саме на магнії я сплю. Прямо видно як він на мене впливає
Помидорина• вчера в 17:05
Ответ дляА у нас макарошки
Я вже писала зверху, дівчата))) Важко писати одне і те саме. Фітоетрогенів багато. Я приймаю цеміцифугу в достатній дозі
Помидорина• вчера в 17:06
Ответ дляХвігура мічти
Циміцифугу 1 таблетку в день?
так. Я приймаю 1 раз в день
А у нас макарошки• вчера в 17:08
Ответ дляПомидорина
Я вже замовила дякую