Стебель березы• вчера в 14:00
при переменопаузе
могут пойти месячные на неделю раньше? или это не норма?
Помидорина• вчера в 17:08
Ответ дляЖонДуан
Да. Я про оземпик. У меня знакомая по показаниям мунджаро колола. Есть результат хороший. Но весь ее процесс я знаю. Сложно было с побочными ей. Держитесь и не сдавайтесь!
Так, результат гарний на цих уколах. Але, я обережно відношуся до всього супер-новітнього та малодослідженого. В принципі поки я можу цю вагу стримати, то не буду колоти нічого
Помидорина• вчера в 17:12
Ответ дляА у нас макарошки
Я вже замовила
дякую
Будь ласка, тільки зрозумійте, я в цій темі нічого не продвигаю. Я просто поділилася тим, що мені на даний час допомагає. Бо теж дуже страждала від приливів та нічних просинань. Особливо ще коли просинаєшся в якісь паніці, тривозі, просто жах. Всі ці препарати миттєво не діють. Але можна пробувати, раптом допоможе. Ще спробуйте магній на ніч, дуже дійєво. Я теж приймала АД, розумію вас...
А у нас макарошки• вчера в 17:19
Ответ дляПомидорина
Я від магнію дуже в туалет бігаю тоді всю ніч. Спробую ще це. Блін, так рано почалося - у мами менопауза аж в 55, а мені тільки 44
Помидорина• вчера в 17:23
Ответ дляА у нас макарошки
цікаво...а яку форму магнію ви приймаєте? там же форма має велике значення? Діюча речовина яка? Магній цитрат, гліцінат, бісгліцінат? Їх купа і всі діють по різному при різних проблемах..
При проблемах зі сном найкраще приймати саме гліцинат (бісгліцинат) або таурат, бо вони мають високу біодоступність та не викликають проносного ефекту в різних проявах) чи по по-маленькому, чи по великому
Шопингмонстр• вчера в 17:39
Ответ дляПомидорина
Звісно може!. Це ж форум про інформацію, а вирішувати де і що купувати, це рішення індивідуальне. Єдине, що скажу, особисто я не купую препарати укр виробництва, ступінь очищення погана. Тому, обираю перевірених виробників.
Я наприклад взагалі айхерб не люблю і ніколи там не замовляла. Все що потрібно, замовляю на українському Біотусі. Сьогодні замовила, завтра вже в мене.
В Биотус намного дороже
Шопингмонстр• вчера в 17:40
Ответ дляПомидорина
Ви знаєте, якщо чесно, в мене від всього вже відмова, навіть фрукти 1 шт в день строго зранку((( Тому ще глютеном заморочуватися навряд чи буду. З молочного в мене тільки кисломолочні вироби- греческий йогурт (джерело білку), без нього добову норму не доберу аж ніяк. Та творог 5%.
В йогурте жира как белка
Помидорина• вчера в 17:47
Ответ дляШопингмонстр
В йогурте жира как белка
В греческому 1.6 жира. Без цукру. Жири теж потрібні. Не можна харчуватися знежиреними продуктами. Головне кількість та час прийому
Вареничніца• вчера в 17:56
Ответ дляШопингмонстр
Я его пью уже года 3, неделю до кд
А зачем его пьете ??
Стебель березы
• вчера в 18:15
Ответ дляА у нас макарошки
Сколько аам лет? Мне 44 - где то полгода мучаюсь ночными приливами и сильно потею. Гинеколог в Германии игнорирует, а мне некомфортно. Месячный цикл тоже сократился
мне 47. но началось это далеко не год назад. прекрасно вас понимаю. это ужасно:((((
Стебель березы
• вчера в 18:17
Ответ дляМрії у вирії
Не пейте гормоны просто так. Ерунда это и рак вызывает
уже есть исследования что не вызывают.
Гл. Амурная• вчера в 18:58
А сколько вам? У меня тоже в последнее время цикл короче, часто месячные на неделю раньше, чем предыдущие.
Была у гинеколога недавно, она сказала, что перед климаксом наоборот месячные реже... непонятно, но анализы я не сдавала.
Гл. Амурная• вчера в 19:04
Ответ дляПомидорина
Тому що є супутні діагнози, з якими прийом ГЗТ заборонений. Інсулінорезистентність, варікоз, це в моєму випадку. Хоча в мене варікоз взагалі непомітний та не турбує. І купа інших діагнозів.
ГЗТ терапія приначається тільки після повного обстеження організму
Я ії приймати взагалі не буду, бо читала про ризики онкології як побічні.
Приймаю фітоестрогени. Цикл налагодився, приливи зникли, спати стала краще. Мені теж 47
А что за фитоэстрогены? Какие-то препараты? Читала, что наоборот фитоэстрагены из еды препятствуют выработке организмом своих эстрогенов.
Стебель березы
• вчера в 19:06
Ответ дляГл. Амурная
например цемицифуга. они есть даже в семенах льна. примула вечерняя, и еще куча всяких. кто как может - так и выживает...
Стебель березы
• вчера в 19:07
Ответ дляГл. Амурная
47. перед климаксом может быть. но у меня перименопауза. это только начало. это состояние до 10 лет может тянуться
Хочу барабульки• вчера в 19:33
Ответ дляПомидорина
Я приймаю цеміцифугу в достаній дозі. Але, розумієте, я ж не лікар і взагалі все індивідуально. Абьюфен подивилася, цікаво, різні ж препарати радять лікарі. Ще мені лікар саме для сну порадила зранку приймати вітамін Д, а на вечір магній 400 мг. Саме на магнії я сплю. Прямо видно як він на мене впливає
Який саме магній приймаєте? Бо я щось п´ю таурат 2 табл. і не відчуваю його дію
Благоуханочка• вчера в 19:55
Ответ дляПомидорина
Дякую, вночі якраз думала, що варто купити магній і спробувати. Який магній купували, бо пишуть, що він різний якись, чи фарто цим заморочуватися.
Помидорина• вчера в 20:25
Ответ дляГл. Амурная
Так теж буває. В мене ось два цикли були на тиждень раніше, тепер знов вирівнялось ( лікар сказала норма при періменопаузі(
Помидорина• вчера в 20:27
Ответ дляХочу барабульки
В мене цитрат магнію. Але в мене схильність до закрепів, він ніби мав мені налагодити жкт, а замість цього я сплю міцно))))
Помидорина• вчера в 20:28
Ответ дляБлагоуханочка
В мене цитрат, але заморочитися варто, я вище писала які форми краще саме для сну. Да и почитайте в інеті, інформації по цьому багато
Гл. Амурная• вчера в 20:54
Ответ дляПомидорина
Мне 38, даже ещё не задумывалась о таком. Тут прочитала, что это может быть при перименопаузе, забеспокоилась(
Помидорина• вчера в 20:57
Ответ дляГл. Амурная
Та ну, навряд. У вас просто може збій якісь
Миссис Буркул• вчера в 21:36
Ответ дляАноним_Русалка
Тому що ніхто напряму не радив. Ось тут питаю які - не пишуть свої)
Добрий вечір. Я приймаю олію примули вечірньої.
Точная копия плова• вчера в 21:44
Ответ дляБлагоуханочка
Я цитрат на айхерб купила - репльно добре стала спати і менше хвилююся
Брехушечка• вчера в 21:47
Ответ дляСтебель березы
у меня было 7 дней всю жизнь, а вот после этого раза прям не знаю. мне 47
Аналогично, еще и физдискомфорт был, пью брасилен брест 2 месяца, всё нормализовалось, еще в комплекс в1 в6 в12 прописали тоже ем
Байрактара• вчера в 23:17
Ответ дляТочная копия плова
Покажіть який
Точная копия плова• 2 часа назад
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляА у нас макарошки
У меня такое было, гинеколог посоветовала пить Д3, и действительно перед местами не было этого потения
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляПомидорина
А магний не слабит? Какой принимаете?