Коко На Страже• 13 апреля в 14:35
Епілятор якісний і не дуже болючий, порадьте будь ласочка
Жертва интернета• 13 апреля в 14:38
Філіпс норм. Але вони всі досить болючі. Це ще залежить від товщини волосини і вашого больового порогу.
Не забувайте скрабувати і зволожувати шкіру, аби не було врослого волосся. Хоча, мені й це не допомогло.
Аноним_Русалка• 13 апреля в 14:43
Раджу не витрачати кошти. Закінчиться лазеркою і врослими волосками.
УжеВотДа• 13 апреля в 14:54
Обычный дисковый Филипс
Пинцетным мне больно + травмирует родинки (может это только у меня, но есть такое)
Коко На Страже
• 13 апреля в 14:55
Ответ дляУжеВотДа
Обычный дисковый Филипс
А який саме, можна фото будь ласка Дякую!
УжеВотДа• 13 апреля в 14:56
Ответ дляАноним_Русалка
Волосы вростают в самом начале или если допускать длинные волоски.
Скраб через 3-4 дня после эпиляции и все ок
Коко На Страже
• 13 апреля в 14:56
Ответ дляхутряна володарка
Якісь - Braun.
Він не пошкоджує родимки?
Проня_Прокоповна• 13 апреля в 14:56
Болючість не залежить від епілятора. В них усіх однаковий принцип - вищипувати волосся, якщо це дійсно епілятор, а не по принципу бритви.
В мене ровента. На ногах вже давно не відчувається, бікіні - трохи відчутно, але головне не запускати.
Клин_Кляйн• 13 апреля в 14:57
Будь-який. Спершу буде дуже боляче, а потім з часом звикнете. Ну, якщо у вас не занадто низький больовий поріг.
Аноним_Русалка• 13 апреля в 14:57
Ответ дляУжеВотДа
Ви думаєте я не пробувала? Професійні засоби, ензимки, скраби, сам епілятор купувала більш новий.
Клин_Кляйн• 13 апреля в 14:59
Ответ дляАноним_Русалка
Не всім можна лазер. Не у всіх вростає волосся.
Я нічим не користуюся додатково, епілятор найпростіший, вже старенький, нічого ніколи не вростає
УжеВотДа• 13 апреля в 15:01
хутряна володарка• 13 апреля в 15:10
Ответ дляКоко На Страже
Він не пошкоджує родимки?
Ні. Я звісно не знаю щодо особливих родимок, але процедура з епіляторами максимально керована та зручна. Якщо що - можна обходити якісь проблемні місця і акуратно прибирати пінцетом вручну - це все одна і та ж сама процедура виходить, бо в епіляторі теж пінцети
_Alekssandra_• 13 апреля в 15:35
Ответ дляКоко На Страже
Дякую!
У меня были, Ровента, Фипипс, Браун и Панасоник - сейчас.
Особой разницы нет, разве что всякие доп.функции.
Браун мне больше всего нравится, но быстро убилась батарея. Но я и в воде пользовалась. По инструкции можно, на практике нет
Банка з медом• 13 апреля в 17:05
Эпилятор это такая х-ня, пользовалась много лет пока не начала делать лазерку, жаль времени потерянного и ненужная боль
Тушьмушьнюшь• 13 апреля в 18:53
Ответ дляАноним_Русалка
Странный такой вывод
Моему эпилятору ...эээ... кажется, 24 года. Лазеркой не закончилось. Вросшие волосы бывают, только если ооооочень долго не пользоваться. Если делать эпиляцию регулярно, ничего не врастает. Пару волосин от силы.
Аноним_Русалка• 13 апреля в 18:56
Ответ дляТушьмушьнюшь
Странный такой вывод
Моєму першому теж десь так. Волоски з часом мабуть стали тоненькими, гірше пробиваються.