Неправдиша• 13 апреля в 21:15
Середня школа, Ірландія
Дівчата, в кого діти в ірландській середній школі. Розкажіть, будь ласка, про умови: у transition year який зазвичай графік, чи є обідня перерва, як організоване харчування чи може діти їздять додому на обід, чи є шкільні автобуси, як багато задають д/з...
Буду вдячна за любу інформацію.
Дівчина заглядєніє• 13 апреля в 21:23
Ответ дляХаДиДиШь
Домой на обед, это что то новое
Таке часто практикується
Неправдиша
• 13 апреля в 21:27
Ответ дляХаДиДиШь
Домой на обед, это что то новое
Ви в Ірландії?
Мааарковная• 13 апреля в 22:40
На TY также возят школьные автобусы, если подаете заявку, обеды в графике школы- как обычно, если в этот момент ребенок в школе, а не на проекте. Домой на обед - не слышала про такое. Насчет ДЗ- редко, по проектам только.
Неправдиша
• 13 апреля в 22:44
Ответ дляМааарковная
Дякую за відповідь! А з якої до якої години діти в школі? Якого типу зошити: як в Україні клітинка/лінійка чи інакші? Наприклад, на англійську і математику різні види зошитів?
Мааарковная• 13 апреля в 22:48
Ответ дляНеправдиша
До 15-16 в школе: по разному. Уроки могут быть по 40 мин а могут по 60. У нас в школе все тетради все в клетку, большие формата А4. Только клетка, линейку не видела. Может в других школах есть другие требования
Неправдиша
• 13 апреля в 22:48
Ответ дляМааарковная
Дякую!