Чемна панночка• 14 апреля в 13:32

Кто худел и при этом не мог отказаться от семейных застолий, шашлыков, посиделок

Как выстраивали баланс, чтобы и жить, и не откатываться диету каждую неделю?
БеллаДонна• 14 апреля в 14:41
Ответ дляГуру троллинга
На застіллях 200г вина не обходиться
Залежить від особистої мети. Комусь накидатися в хлам потрібно, а комусь схуднути. Кожному своє

З бісиками• 14 апреля в 14:41
Ответ дляБеллаДонна
Ви хоч раз замислювалися про калорії спиртного? Хімію вивчали? По-перше 200 мл сухого вина це не більше 160 ккал за рахунок етилового спирту, який фактично негайно йде в печінку і фактично спалюється організмом у вигляді тепла. Помічали що алкогольні напої розширюють судини та зігрівають? Оце воно і є. Етиловий спирт ніяким чином не може перетворитися на глікоген і лише 5% теоретично можуть трансформуватися у жир. Більше того, алкоголь коли йде через печінку, гальмує глюконеогенез, це призводить до падіння рівня цукру в крові і зменшення запасів глікогену в печінці. Висновок: келих сухого вина не завадить схудненню, а якщо на цей келих додатково випити подвійну порцію води, то ще й набряків на наступний ранок не буде
Не дуже складно написала? Користуйтеся 😉
Ой, я вас умоляю, не надо выпендриваться. Я учила пять химий на факультете товароведения. Что вы хотите мне доказать?))
Алкоголь — приоритетный источник энергии: организм сжигает его в первую очередь, приостанавливая расщепление жиров и углеводов, что способствует их отложению.
Калорийность алкоголя от 100 за вино сухое до 350 ккал за ликер. Водка 250. И редко кто выпивает 100 мл за вечер.
БеллаДонна• 14 апреля в 14:43
Ответ дляЗ бісиками
Все залежить від мети - хочете схуднути, значить бокал сухого і на цьому все.
З бісиками• 14 апреля в 14:43
Ответ дляБеллаДонна
Тогда что вы прицепились к моему посту? Я именно это и написала автору.
Гуру троллинга• 14 апреля в 14:47
Ответ дляБеллаДонна
Та ясно. Того там і писали що багато їж під алкоголь. Як правило на банкеті годин 5.