ротцвеники• 14 апреля в 15:44
Як ви просите в аптеці щось ніякове, коли за вами вже стоїть черга і дихають
у спину?
Незламна• 14 апреля в 15:45
Я нічого ніякового не купую) це що мається на увазі?
Взагалі частіше всього роблю попереднє замовлення. В аптеці тільки номер замовлення кажу і забираю препарати
Весела пiсенька• 14 апреля в 15:46
я колись стояла зранку за таблетками від голови, а переді мною дівчина смазку купувала, думаю Боже яка щаслива людина, у когось о 8 ранку вже голова розколюється, а комусь смазка.
Щепотка_совести• 14 апреля в 15:46
навіщо взагалі стояти в черзі? Зробили інтернет замовлення анц, вам поклали в лінкомат, приходите, забираєте, якщо щось таке ніякове 🤣
СКИБИДЫШь• 14 апреля в 15:46
Ви часто запитуєте консультації у фармацевтів доречі? Чи стараєтесь з лікарем зв´язатись?
Сижуревувшоке• 14 апреля в 15:47
Ответ дляЩепотка_совести
Ну да, кругом же АНЦ є
ПесиКот• 14 апреля в 15:48
Ответ дляСижуревувшоке
Ви не можете сказати вголос слово презерватив чи прокладка?
презервативы и прокладки лежат в супермаркетах и смазка тоже
Щепотка_совести• 14 апреля в 15:49
Ответ дляСижуревувшоке
Ну да, кругом же АНЦ є
А де немає? Анц, як приклад. Зробити онлайн замовлення і забрати можно в кожній аптеці.
Але ж на болотах таке і не снилося, да, матрьоха і тут свої 2копійки вставила 🤮
Лгин• 14 апреля в 15:49
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Презерватив ( шепотом)
За презервативи взагалі не переживаю. Було трохи соромно, як бабусі купувала підгузники для дорослих і трусики урологічні або проносне - фармацевт ще розпитувала який розмір або скільки днів закреп і т.д., але як подрослішала це вже здається такими дрібницями. Тільки б усі близькі були здорові
Сижуревувшоке• 14 апреля в 15:50
Ответ дляПесиКот
Так ото ж. Що такого можна купувати в аптеці, щоб соромно було?
Я_не_аноним_100%• 14 апреля в 15:50
Ответ дляЩепотка_совести
линкомат єто что?
Щепотка_совести• 14 апреля в 15:51
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
линкомат єто что?
Ячейка, куди фармацевт кладе ваше замовлення, приходите і забираєте після оплати. Не з ким не спілкуєтесь. Самообслуговування
Незламна• 14 апреля в 15:52
Ответ дляБезникаяЯ
Автор, що таке НІЯКОВЕ? Напишіть вже, бо цікавість з´їдає
Їй і тут ніяково написати)
Видно хтось стоїть читає за спиною у неї
энциклопУдия• 14 апреля в 15:52
Делайте заказ в таблетке, просто последние 4 цифры скажете и никакого позора)
Угадайс• 14 апреля в 15:53
Последние лет 7 покупаю в аптеках, только предварительно оформив заказ. Экономия существенная, оформление мгновенное (буквально под дверью аптеки делается). Сказать 4 цифры номера заказа не ніяково. Если там, например, презики или лубрикант, никто это вслух не озвучивает (фармацевт с смысле).
БезПаспортаНеПродаю• 14 апреля в 15:55
Ответ дляУгадайс
Озвучивают весь список) всегда переспрашивают перед оплатой - вы заказывали то и то? и по списку)
Угадайс• 14 апреля в 15:56
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У меня никогда не озвучивали такие товары. Просто молча кладут в окошко. Другие - да, весь список озвучивают.
БезПаспортаНеПродаю• 14 апреля в 15:58
Ответ дляВсе до блиску
Та там одні бабусі, вони погано чують.
Кстати, вот как раз бабушек в аптеке давно не видела, может им уже не по карману лекарства.. Раньше да, зайдешь полная аптека стоит таких реально древних.. Мне кажется, многие из них эту зиму просто не пережили.
Люблю ВалЄру• 14 апреля в 15:58
капець, всі так за ахали, за охали, але ж повно сел, де немає анц, і таблеток.юа немає. У мене дача в селі в Київській обл., так там одна аптека, де реально тобі в спину дихають і як щось візьмеш, то все село буде знати і це реально
Трахтибидох• 14 апреля в 15:58
Ответ дляНезламна
Ага, а фармацевт говорит вслух, все что, что в заказе.
Незламна• 14 апреля в 15:59
Ответ дляТрахтибидох
И что?
Я не понимаю чего можно стесняться в аптеке