Поліпривіт всім• 14 апреля в 21:53
Німечина поверне українців
Україна та Німеччина спільно шукатимуть шляхи повернення українських чоловіків мобілізаційного віку в Україну.
Про це на пресконференції у Німеччині наголосили президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Президент Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають повернутися в Україну, оскільки це "питання справедливості і закону".
Що думаєте, що робити тим, хто вивіз синів та коханих
Джнело
Мати драконів• 14 апреля в 22:26
Ответ дляЗвезда в шоке
Хай повертають. Хто має захищати країну?
По-справедливости, те у кого больше счета, недвижимости и зарплаты. Им страна дала многое, их очередь отдавать долг.
Борисфенка• 14 апреля в 22:26
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну за вашего ж воюют
А може навпаки, мій за вашого воював?!!
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:26
Ответ дляБорисфенка
А чому чужа жінка повинна воювати за вашого чоловіка?
Вы хоть бы приехали поработали,для начала в Украине. Свою жопу бережёте,на всякие сходки ходите в Гамбурге, бухаете
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:27
Ответ дляБорисфенка
За мою родину воював мій чоловік, старший син, півдесятка племінників, є поранені, один зник без вісті.
Що там у вас?
А моя семья вся выехала. За что надо воевать?
Пані з калабані• 14 апреля в 22:27
Ответ дляЗвезда в шоке
Тобто я маю залишити дітей і йти воювати, поки чоловіки відсижуються?
Хворе суспільство.
Да. Посылаешь других = звездуешь сама
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:27
Ответ дляБорисфенка
А може навпаки, мій за вашого воював?!!
Точно не за моего, поищите дальше
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:27
Ответ дляНе танцую- но пою
Від жінок на війні користі не багато. А от ви бережете жопу свого чоловіка.
Маурита• 14 апреля в 22:28
Ответ дляПоліпривіт всім
Наразі в Німеччині 349 520 українських чоловіків призивного віку
А скільки в Україні боровів, які обрали професію військового, поліцейського і тд? І фронту в упор з 2014 року ні разу не бачили, але убд через одного мають.
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:28
Ответ дляЗвезда в шоке
Конечно берегу,вы своего нет?
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:29
Ответ дляЗвезда в шоке
Таааак, а где папа деточек? Что там с братьями, сыновьями?
Ответ дляНаивная Хо
фото
Про воювати нічого не написано. Зато написано, що дискримінація заборонена. В тому числі дискримінація за статтю, воюють не пенісом.
А на самому початку в Конституції написано, що:
’Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов´язком держави.’
Борисфенка• 14 апреля в 22:29
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Точно не за моего, поищите дальше
Що, встигли вивезти?
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:29
Ответ дляНе танцую- но пою
Конечно берегу,вы своего нет?
Свого бережеш, і замість нього жінку відправляєш? Кажу ж, кожен сам за себе. Якби не було б законів, мабуть повбивали б один одного.
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:29
Ответ дляЗвезда в шоке
Не на войне,а работать,полезное что-то делать
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:30
Ответ дляЗвезда в шоке
Первых убила бы закордонных паразиток, патриоток гребных диванных
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:30
Ответ дляНе танцую- но пою
Хто має вирішувати, що корисного робить конкретна жінка?
Наивная Хо• 14 апреля в 22:31
Ответ для-Ань-
Ви прочитали статті Конституції які я заскрінила? Бо здається, що ні. Всі так люблять кричати про Конституцію, але ніколи їх насправді не читали
Борисфенка• 14 апреля в 22:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Мені якось пропонували ’для пришвидшення перемоги’ приїхати в Україну мити підлогу у відділку поліції за 8000 гривень. Шалена допомога.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:31
Ответ дляБорисфенка
Що, встигли вивезти?
Не поверите, все сам.
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:31
Ответ дляНе танцую- но пою
Ти хвора. Лікуйся
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:32
Ответ дляЗвезда в шоке
А кто решает, что полезное делают мужчины? Вам тоже немцы деньгами глаза и мозжечок залепили
Ща как дам• 14 апреля в 22:32
Ответ дляЗвезда в шоке
Ти хвора. Лікуйся
Тут усі хворі. Війна. Далі більше
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:32
Ответ дляЗвезда в шоке
Та ладно! Вы наконец-то поняли это
Не танцую- но пою• 14 апреля в 22:32
Ответ дляБорисфенка
Так кто вам лекарь,что вы за 57 лет ничему не научились?
Мамкиня доця• 14 апреля в 22:32
Ну і як це має реалізовуватись? Після перших випадків ’повернення’ чоловіки роз´їдуться, їх що там в тій Німеччині тримає. Правильно. Нічого. Воно Німеччині треба? Правильно. Не треба. Така корова і самому знадобиться - чоловіки призовного (працездатного) віку
Борисфенка• 14 апреля в 22:33
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не поверите, все сам.
Звідси і така борзість.
Але є чимало тих, що в Україні під спідницями сидять, дружини їх і діточок годують, незабаром і воювати замість чоловіків підуть.
Таке воно, плем´я амазонок, здатні на що завгодно, аби чоловіків вберегти.
Язикувата Хвеська• 14 апреля в 22:33
Ответ дляБорисфенка
Вы решили, что не достойны такой помощи? 😂
Звезда в шоке• 14 апреля в 22:33
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Та ладно! Вы наконец-то поняли это
Ось для цього і потрібні ці самі закони, щоб якось врегулювати норми. А то свого чоловіка не віддам, хай жінки, діти воюють.
Кіна не буде• 14 апреля в 22:34
Ответ дляЗвезда в шоке
І правильно робить. Свій чоловік завжди важливіший ніж якась там Дуня, яка мріє всих на війну відправити.