Хи хи, ну ну• Изменено 15 апреля в 10:54
Київ. Яка температура у вас в квартирі?
Після раннього закінчення опалювального сезону температура весь час в квартирі 13-15 градусів. Обігрівач ситуацію не надовго вирішує. Уже по три рази усі перехворіли застудою і різними вірусняками.
Сумнівна економія на опаленні вийшла. А по ’старим нормам’ мали ж вимкнути тільки сьогодні, 15 квітня..
Говорю-балакаю• 15 апреля в 11:56
з відкритим балконом 19,вийде сонечко на мій бік і буде більше
Летюча помилка• 15 апреля в 11:59
+23 днем, новостройка, солнечная сторона. Ночью свежее, но не на столько холодно, чтобы спать в теплой пижаме. Я отключила отопление еще до того, как его отключил город, потому что было жарко. Да, на прошлой неделе было холодно, но ниже 19 в квартире не опускалось
Оскорбляю всячески• 15 апреля в 12:03
Хворію більше тижня. Так, на ліки більше витратила, краще б опалення оплатила за 2 тижні в квітні.
ТочноБудет• 15 апреля в 12:48
За старими нормами 15 квітня або якщо 3 доби поспіль середньодобова температура була 8 градусів або більше. До похолодання таке точно було. В квартирі +18. Але не бачу причин для скиглення, опалення в будь-якому разі вже не було б а похолодання буває і в травні
Мрію про космос• 15 апреля в 12:57
+17. Перший поверх цегляного хруща, вікна на північний схід, сонце майже ніколи не потрапляє в квартиру через низький фундамент будинку і численні дерева перед вікнами. У панельці, де я прожила 7 років, було гірше з увімкненим(!) опаленням
Кукусикиииииии• 15 апреля в 12:59
Ответ дляХи хи, ну ну
Вибачте, але я вам не вірю. Може додатково тепла підлога є? У мене сонячна сторона, і ніяких 20 градусів коли вночі 3 а вдень 12 бути не може.
Нужно утеплить дом, у нас 20 градусов хотя северо-западная сторона и угловая квартира.
Не соромлюсь• 15 апреля в 13:14
У меня , как на улице, 19 градусов. Пару дней назад было 17 на кухне, 17 .5 в комнате. Это бред выключать в марте отопление. Неспроста было до 15 апреля раньше. Обогреватель включаем неделю, думаю, уже намотало прилично
Не соромлюсь• 15 апреля в 13:36
Ответ дляКукусикиииииии
Утепленная квартира?
Печальки.нет• 15 апреля в 14:33
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А что по-вашему выступает триггером снижения иммунитета? Как раз переохлаждение и есть одним из триггеров
Меня тоже свалило, но, не с простудой, а суставами. Как только резко похолодало и на улице, и на работе уже дубарь и дома
Ну яке переохолодження при+15
долой_лама• 15 апреля в 14:44
Після зимової температури у квартирі +8-+10, взагалі зараз норм. Хоча раніше якщо менше 24 градусів, мені було некомфортно, але ж як деякі ситуаціі можуть вплинути на людину