Лупаю цю скелю• 15 апреля в 14:12
Існують терагенти які зацікавлені відправити людину на відпочинок?
Зіткнулася з дивною комунікацією: після першого прорахунку я попросила альтернативний варіант вильоту для порівняння комфорту й ціни. На цьому етапі турагент припинила відповідати. Дивно, що клієнт, який готовий доплатити за зручність, залишається без уваги при такому великому виборі на ринку
Мабуть турагенти думає , що я могла відразу погодитися на 1-є її варіант який вона запропонує…
Знову Я• 15 апреля в 14:16
Ну тобто ви зробили висновок по одному випадку? І причин може бути безліч, нагадайте просто
Най хоч раз• 15 апреля в 14:26
Скорее всего, просто увидели в вас проблемную сразу, ну как есть
Эти вещи опытным турагами считываются почти всегда
Так бывает, поищите ещё
Только, если вдруг и 2й перестанет отвечать, то... Всё таки попробуйте поискать причину в себе
Так бывает, поищите ещё
Своего не предлагать• 15 апреля в 14:39
Есть такое
Я давно продаю в интернете и уже сразу считываю таких «клиентов». Мне проще не связываться, чем потом разгребать это всё
Жертва интернета• 15 апреля в 15:14
Подумали шо ви голову морочите.
Ставте задачу чітко і з 1 разу. А не дайте то подайте это, сделайте наоборот
Скорая помощь• 15 апреля в 15:24
Если Вы автор бесконечных тем про Испанию, то турагент хороший психолог, понял, что это будет мозговынос.