жар-птица Нюра• 16 апреля в 10:36
Хто реально підбирав дату важливої події по місячному календарю або астрології?
Було відчуття, що не дарма морочились?
Цветочница• 16 апреля в 10:38
Ви ще заміж не вийшли? Ніяк не визначитесь коли там меркурій в 6 дом юпітера зайде? Ви так дочекаєтесь,що залишитесь одна з 40ка кішками.
Пез Году Неделя• 16 апреля в 10:41
Я підбирала візит до стоматолога по місячному календарю - в результаті зробили погану пломбу
А подруга минулого року зробила операцію на очах у коридор затемнень і все чудово пройшло, от вже майже рік пройшов і все добре
Як думаєте, 100 найбагатших людей планети підбирають дату підписання договору з астрологом? сумніваюсь)) вони просто живуть своє життя
Як не вибирай, а все одно по кармі дістанеться
Пишу, не читаю• 16 апреля в 10:56
Я раніше стриглась завжди на молодий місяць в левові або діві.
Звертала грудне вигодовування на спадаючий місяць ( щоб останнє годування прийшлося на нього).. Все пройшло супер.
Ось думаю, може все ж таки планову операцію підгадати на певний місячний день, тому що рецидиви задовбали.
Барбітта• 16 апреля в 10:56
Спеціально не підбирали дату веселля, потім з´ясувалось що для весілля дата дуже вдала. Шлюб виявився міцним
Пишу, не читаю• 16 апреля в 10:58
Ответ дляБарбітта
А мені сестра спеціально дату обирала для весілля. Легше було підкоритися, хоч ми з чоловіком були не дуже в цій темі. В результаті разом 22 роки
Пирожкиня• 16 апреля в 11:00
Завидую таким людям, живут в зазеркалье каком-то, каждый день сказка.
Тракторні війська• 16 апреля в 11:18
Операцию маме . Так спокойнее было . Ещё волосы подстригаю на растущую луну , тоже верю что расти лучше будут
маминаБубочка• 16 апреля в 11:37
Я
Дату свадьбы чтобы совпало все, год, дата, день недели, лунный календарь и церковный. Заморочилась так заморочилась. Сейчас понимаю, что это были мои беременные мозги.