Tata12.10• Изменено 16 апреля в 11:08

Поправилась на 20 кг, появились красные расстяжки на коже

Как убрать это уродство? 😭 мне всего лишь 29 лет
Вероника-2014• 16 апреля в 11:09
Со временем они побелеют

tanya-ttt• 16 апреля в 11:09
ніяк, з часом стануть не такими замітними. А навіщо ви так поправились? Ви ж самі кажете, що вам тільки 29
Малинка Алинка• 16 апреля в 11:10
ніяк не прибрати.
автор Tata12.10 • 16 апреля в 11:10
Ответ дляtanya-ttt
Все через стрес
Vita_Nikita• 16 апреля в 11:12
Растяжки после похудения появляются,а не наоборот.Посветлеют со временем.Но при загаре их все равно будет видно.Я покупала крем,но он не помогает(
Paralelno• 16 апреля в 11:14
Ответ дляVita_Nikita
О, неет, Вы ошибаетесь! Растяжки появляются у большинства как раз при наборе веса. От этого и слово растяжки - от растягивать.
tanya-ttt• 16 апреля в 11:12
Ответ дляVita_Nikita
це просто розрив волокон колагену і еластану і зазвичай відбуваються під час різкого набору ваги, хоча при схуднені також можливо

Манька вертихвостка• 16 апреля в 11:16
Это уже пожизненно.
04214• 16 апреля в 11:25
у мого сина такі на спині від швидкого росту(
timyrkina• 16 апреля в 11:28
Ответ для04214
Теж у сина такі...Але він під час того росту ще і схуд, був пухляшом.. Спина і бока вся в червоних смужках, наче хто різкою побив...Вже 3 роки не сходять, зараз 16,5р йому. Сподіваюсь, з роками посвітлішають, бо вигляд не дуже.
НаталиNataly• 16 апреля в 11:31
Ніяк)) в мене купа таких вони побіліють і при загарі будуть білі)
Vita_Nikita• 16 апреля в 11:40
Ответ дляParalelno
Возможно,но видно их становится,когда худеешь,потому что коже этой деваться некуда и появляются рубцы.Сначала красные,потом светлеют
Vita_Nikita• 16 апреля в 11:41
Ответ для04214
И у моего.Похудел и +11 см роста.Поясница вся в бордовых рубцах
04214• 16 апреля в 11:43
Ответ дляtimyrkina
мій завжди був худим. але в 15р -192см
Не ангелы• 16 апреля в 11:44
Ответ дляTata12.10
Все через стрес
Все через їжу
Не ангелы• 16 апреля в 11:45
Ответ для04214
Це не від росту, сходіть до ендокринолога
Ollka• 16 апреля в 11:58
Ответ дляНе ангелы
Від швидкого росту.
З ендокринологією є теж варіант, але це рідко. З швидким ростом частіше.
Onyx83• 16 апреля в 12:06
Это же ваши фото у вас в одной из тем? Вы ещё +20 поправились?
Не ангелы• 16 апреля в 13:07
Ответ дляOllka
Від швидкого росту.
Почитайте що таке гіпоталамічний синдром

Ollka• 16 апреля в 21:55
Ответ дляНе ангелы
Я знаю шо це, але це буває рідко.
Зазвичай якщо розтяжки з´являються в період активного росту - це не воно.
Ендокринолога пройти ніколи не завадить, особливо підліткам, але при синдромі, що ви написали це не є специфічним симптомом.
Є при синдромі Кушинга, але там і інщґші симптоми, які не сплутаєш.
Якщо єдиний симптом розтяжки - це зазвичай з ростом. У дуже високих підлітків.
автор Tata12.10 • 18 апреля в 19:16
Ответ дляOnyx83
Нет. На этом фото уже мой максимум 75 кг