PORKA• 16 апреля в 15:17
Бабушке 74 года, жалуется , что слух испортился.
Это возрастное?
Что делать?
Перша леді колгоспу• 16 апреля в 15:18
Підібрати слуховий апарат. Хоча моя мама його не носить, він їй заважає:)
Барабан для дорослих• 16 апреля в 15:19
Отвести бабушку к лору, а потом к сурдологу, подобрать аппарат.
Скокмоно - стокнуно• 16 апреля в 15:23
Так, це вікове.
Підбирати апарат, у мене тітка купила так і не носить, шипить рипить заважає.
Борщичок• 16 апреля в 15:25
Ну конечно не идти в больницу а писать тему на советчице. Молодец Вы справились.
Из Кукуева я• 16 апреля в 15:41
Ответ дляПерша леді колгоспу
Слухові апарати є різні. Завушний може заважати, є внутрішній, і є індивідуального зліпку. Звісно ціни різні. Але підібрати зручний можна
Перша леді колгоспу• 16 апреля в 17:49
Ответ дляИз Кукуева я
У неї найкращий американський з сша привезла. Це особливість нервової системи, я, наприклад, теж ані обручок, ані кольє, ані сепежок не можу носити - заважає.
Из Кукуева я• 16 апреля в 18:16
Ответ дляПерша леді колгоспу
Розумію, мені треба апарати хочу внутрішні індивідуального зліпку, надіюсь зможу їх терпіти, звикнути