Рання пташка• 16 апреля в 17:46

А що це неначе серце рухається, ніби більше разів стукає на 1

Потім знову тихо
Потім знову неначе вистрибує на секунду
Якесь дивне відчуття
Море_море_я_скучаю• 16 апреля в 17:47
Екстрасистоли? Пробіжки? Бігеменія, тригеменія? Пароксизмальна тахікардія? Опишіть послідовно і детально. З вашого набору слів нічого не зрозуміло.

Цукрові вишні• 16 апреля в 17:48
Це або Настя, або Аліна
автор Рання пташка • 16 апреля в 17:49
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Зранку бігала
Зараз місячні
Але серце не стукає ритмічно як звичайно
А ось стукає так як після кави (яку я взагалі не пю!
Але відчуття такі шо ритм збивається
І от воно стукає - а потім замість 1 разу стукне 2
Борода• 16 апреля в 17:51
Ответ дляРання пташка
Зранку бігала
Зараз місячні
Але відчуття такі шо ритм збивається
А откуда вы знаете, как после кофе, если его не пьёте?
Море_море_я_скучаю• 16 апреля в 17:53
Ответ дляРання пташка
Зранку бігала
Зараз місячні
Але відчуття такі шо ритм збивається
Це екстрасистоли. Скільки таких збоїв ви нарахували? За хвилину, годину, день?
Як міряти?• 16 апреля в 17:53
Ответ дляРання пташка
Зранку бігала
Зараз місячні
Але відчуття такі шо ритм збивається
НЦД. В мене буває змішана аритмія з брадикардією, відчуття ніби сердце відключається на декілька секунд. В мене це нервове, і буває періодами.
Море_море_я_скучаю• 16 апреля в 19:47
Ответ дляРання пташка
Зранку бігала
Зараз місячні
Але відчуття такі шо ритм збивається
Я не питаю про вашу біганину, я спитала про пробіжки екстрасистол: це коли 3,4,5 екстрасистол ідуть поспіль. Це називається пробіжка.

автор Рання пташка • 16 апреля в 20:08
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В мене їх ніколи не було
Виникло сьогодні
Не зрозуміло чому
Може на стресі бути?
Море_море_я_скучаю• 17 апреля в 08:58
Ответ дляРання пташка
В мене їх ніколи не було
Виникло сьогодні
Не зрозуміло чому
Може на стресі бути?
Так, таке іноді буває з різних причин. Зробіть ЕКГ, ехокардіографію, здайте ТТГ, Т3,Т4. Треба перевірити, чи здорове у вас серце. Оптимально, звісно, зробити холтер на добу, або дві, щоб подивитися, звідки йдуть ці екстрасистоли.Якщо буде все ок з серцем і щитовидкою, рекомендую пити магній, але беріть достатнє дозування.