Форточка• 16 апреля в 20:24

Де ви купуєте базові речі, які нормально носяться і не розлазяться після сезону?

Пес Патрон• 16 апреля в 20:24
Вам не сподобається відповідь

Мишка-шалунишка• 16 апреля в 20:24
нема таких, все якесь гуано
Слухи-руки не распускаю• 16 апреля в 20:25
Сейчас в масмаркете все расчитано, чтобы носилось даже не сезон, а пару недель. У Зары каждые две недели новая коллекция.
Мишка-шалунишка• 16 апреля в 20:26
Ответ дляПес Патрон
Вам не сподобається відповідь
На сконді хоч ціна норм
Светік• 16 апреля в 20:26
В Uniqlo. Більшість речей звідти. Все влаштовує
Перша на селі• 16 апреля в 20:26
На секонді
Снегурочко• 16 апреля в 20:28
Ответ дляПерша на селі
На секонді
Поки його вивітриш, то і сезон закінчиться

Пес Патрон• 16 апреля в 20:32
Ответ дляСнегурочко
Це неправда. По різному буває. Я купила офігенне вовняне пальто. Враження що висіло в когось у шафі. Хоча була готова нести в хімчистку. Немає потреби
Міні-бікіні• 16 апреля в 20:31
Секонд
Снегурочко• 16 апреля в 20:31
Ответ дляПес Патрон
Правда. Від речей тхне, але власники доказують інше
Я-ваш шанс• 16 апреля в 20:32
Где угодно покупаю, ничего не разлезается, но у меня много вещей, не занашиваю, не застирываю. И покупаю только 100% хлопок и тд. Даже синсей, который тут хейтят, ношу дома два-три года и все отлично.
Пес Патрон• 16 апреля в 20:33
Ответ дляСнегурочко
Не купуйте, чи вас хтось змушує?
ТаПрямТам• 16 апреля в 20:34
Ответ дляЯ-ваш шанс
У меня мало и тоже присутствует синсей. Сушу в сушилке, все живое и носибельное. Не знаю что надо делать с вещами, чтоб убивать их.
Они скорее надоедают и отдаю людям, чем снашиваю
Пес Патрон• 16 апреля в 20:35
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мені не подобається сінсей. Одноразові речі. Хоча я можу носити роками. Футболки перекосились, розтягнулись, за сезон
ПотеряласЯ Я...• 16 апреля в 20:34
Роками купувала в зарі,але вже все,завʼязала.Цього разу затарилася в унікло.Все міряю і дивлюся вживу.Взяла 10 речей в примірку,ні одна по розміру не підійшла,все великомірило.
Снегурочко• 16 апреля в 20:35
Ответ дляПес Патрон
Не купуйте, чи вас хтось змушує?
Слава Богу був дуже короткий період, коли вимушена була там купувати. Надіюсь, більше такого не буде
Я-ваш шанс• 16 апреля в 20:35
Из последнего - покупала дочке на распродаже cropp на весну, и себе заодно взяла штаны, футболку и куртку. Отличное качество, чистый хлопок, ношу уже пару месяцев, все супер.
Пес Патрон• 16 апреля в 20:35
Ответ дляСнегурочко
То ваша особиста справа.
Я-ваш шанс• 16 апреля в 20:36
Ответ дляПес Патрон
Ничего не перекосилось и не растянулось!

Пес Патрон• 16 апреля в 20:37
Я брала в резервед речі, краще від сінсей. Але не кращі від секонда. Якщо врахувати вартість.
Снегурочко• 16 апреля в 20:37
Ответ дляПес Патрон
То ваша особиста справа.
Так як і ваша особиста вважати, що вовняне пальто не тхне оточуючим
Пес Патрон• 16 апреля в 20:38
Ответ дляСнегурочко
Воно не тхне взагалі. Ви його не нюхали щоб мені писати цю дичину. Може від вас потом тхне для оточуючих, нічого ви ж якось з цим живете.
Снегурочко• 16 апреля в 20:39
Ответ дляПес Патрон
Якщо в мене вистачає коштів на нове пальто, то на гель для душу і нормальний дезік точно є.
спальное место• 16 апреля в 20:40
У меня ничего не разлазится
Правда не покупаю украинских производителей и в инсте швейку
Пес Патрон• 16 апреля в 20:41
Ответ дляСнегурочко
Це ви мене принизити намагаєтесь чи образити?
забиякина• 16 апреля в 20:41
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А в Україні є магазини унікло? Де?
Снегурочко• 16 апреля в 20:44
Ответ дляПес Патрон
Констатую факт, що секонд воняє. Ви до чогось перейшли на мій піт
Fortunate777• 16 апреля в 20:44
Ответ дляСнегурочко
У вас немає пральної машинки? Чи ви не вмієте нею користуватися? )) В мене половина гардероба з секонду. Запах чудово відпираєтьс після стирки.
Кнопус• 16 апреля в 20:46
А зачем вещи носить прямо годами? Они и рассчитаны на сезон.
Верхнюю одежду и обувь покупаю дорогую, расходники типа футболок, джинсов, лосин в массе
Перемелица• 16 апреля в 20:48
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Покупаю на eBay. Всё носится, и долго.