Хозяюшки ! Підкажіть ? які квіти посадити в горщиках великих, щоб вони цвіли до заморозків? Колібрахоа вже посадила у кашпо . А хочу на плитку в горщиках , можна , щоб квіти були маленькі , збиті кущі і щоб легко за ними доглядати .
Як ухурделю• 16 апреля в 22:38
Газанія, вербена, левкой, красоля, аліссіум. Вони всі продаються розсадою, яка вже квітне, різні по висоті можна композиції сформувати.