Детские_Будут?• 17 апреля в 10:47
Сусіди і спільний коридор. Як діяти?
Приїхала додому і побачила біля вхідної двері до своєї квартири встановлене спортивне обладнання: драбина шведська стіна з турніком. Там місця впритик тільки під неї, тому ручка турніка практично упирається в мої двері, не кожну шафу чи холодильник тепер можна занести/винести.
Це стіна у квартиру, там частково ванна, обкладена плиткою і частково коридор з щитовою з усіма дротами що розведені по квартирі. Ледь не зомліла, думала електрики вже немає в квартирі(
Звернулась в осбб, там мороз, і типу закид: «не сваріться з сусідами, потрібно формувати добросусідські стосунки, це нові мешканці купили квартиру поруч з вами. Це місце загального користування».
Що робити в таких випадках? Спочатку хотіла демонтувати сама, але це 1000 грн + ще заштукатурити дірки.
Всех в сад• 17 апреля в 11:19
Ответ дляДетские_Будут?
Я їх ще не бачила. Це хтось купив квартиру. Раніше там були квартиранти
У ОСББ наверняка есть их контакты. У Вас есть полное право попросить их
Ну шо не так?• 17 апреля в 11:22
Ответ дляДетские_Будут?
Мої двері - прямо, їхні - справа. В них коридор трішки вужчий, тому типу зручніше мені поставити😅
воно не заважає вашим дверям відчинятися. МОже це й плюс, ви можете теж займатися тепер. Але чесно кажучи той хто причепив нахаба зовсім. Як варіант виставте на олх за 300 грн з самововозом.
Наверняка• 17 апреля в 11:25
Ответ дляДетские_Будут?
і що вам тут заважає? Ви настільки скандальна особа, що готові викликати поліцію, писати кляузи, але не поговорити напряму з людьми?
Слава Українi• 17 апреля в 11:25
Подзвонити в двері і сказати: « якщо протягом години оце одоробло не приберете, приїдуть люди і за безкоштовно заберуть з олх». Взагалі вже охеріли зі своїм нахабством. А таких ще і провчити треба, я б демонтувала за свої гроші, продала і хай хоч гопки скачуть.
Замріяна• 17 апреля в 11:29
Ответ дляДетские_Будут?
Интергал?
Детские_Будут?
• 17 апреля в 11:32
Ответ дляНу шо не так?
Двері відкриваються. занести/винести щось вже буде проблематично. Ми без цієї штуки ледь занести шафу-купе і холодильник коли заїжджали. Але це другорядне, сам факт свердлити чужу стіну, не знаючи що за нею…
Детские_Будут?
• 17 апреля в 11:33
Ответ дляНаверняка
Запрошую вас занести меблі, провести нову проводку по квартирі (бо ще не все перевірила чи працює) і коли відпаде плитка - покласти свіжу.
Пургену мне• 17 апреля в 11:34
Ответ дляНаверняка
А ви настільки нагла, що готові захарастити спільний коридор і звинувачувати інших
Наверняка• 17 апреля в 11:37
Ответ дляДетские_Будут?
ви запросіть краще сусідів на розмову для початку. Імовірність що вони це мовчки знімуть дуже висока
Наверняка• 17 апреля в 11:38
Ответ дляПургену мне
я настільки нагла, щоб поговорити спочатку з людьми, які не хотіли нічого поганого і поставили турнік, а не шафу з банками
Пургену мне• 17 апреля в 11:39
Ответ дляНаверняка
А ви коли робите якесь гівно навколишнім, то чекаєте, що з вами поговорять і попросять вас так не робити, у вашій голівці не виникає думок, що так не потрібно робити?
КарамбОлька• 17 апреля в 11:40
Ответ дляДетские_Будут?
А там воно на гвинтах? На фото не видно, але ця штука фіксуватись може і без гвинтів. Там упори у підлогу та у стелю. У чоловіка вдома схоже щось було.
А так, перше б що я зробила б - постукала б до сусідів коли побачила таке біля своєї двері і спитала з ким вони то узгодили. А далі вже дивилась би як розмова піде.
Благоуханочка• 17 апреля в 11:40
Я щось не можу зрозуміти, де ваші двері, це ті які я обвела жовтим? Якщо так, то не зрозуміло, як ця стінка заважає щось габаритне занести в квартиру. П.С. сусіди не праві.
Шотуткоїться?• 17 апреля в 11:40
Странный у вас глава осбб! Наш бы уже порвал всех, нам не разрешают даже коробки складывать в гребеночной, не то что полки с закатами и прочими вещами типа великов и тд,
Шотуткоїться?• 17 апреля в 11:41
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А что, 1000 гривен такие большие деньги?
Вызывайте пожарных
Они явно нарушили пути эвакуации в случае чего
Вызывайте пожарных
А чего автор должна нести затраты за чужие ошибки?
Любви вам!• 17 апреля в 11:42
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви знаєте скільки вартість позову в суд? По-перше потрібно заплатити юристу, щоб правильно склав. Це десь 1500 грн. По-друге десь 1200 грн судовий збір, інакше позов буде відхилено.
А автору 1000 грн на демонтаж не хочеться витрачати
Кто проиграл-тот и платит в суде.
А вообще, это дело не дойдет до суда, еще на этапе сбора доказательств.
Начальник Анонимов• 17 апреля в 11:51
Ответ дляДетские_Будут?
Занимайтесь и вы на турничке
Бойова• 17 апреля в 11:52
Не ну обнаглели, в мою стенку я б не дала сверлить не при каких обстоятельствах. Нет связи с ними значит снимайте сами.
Детские_Будут?
• 17 апреля в 11:54
Ответ дляОно само купилось
попросити сусідів прибрати цю вішальницю біля ваших дверей....якщо вони не погодлятьтся, то демонтувати самій...за квартирою треба приглядати , це ж скільки часу ви були відсутні?
Це встановлюється за півгодини. За кВ і буд як раз проглядає осбб. Бачте як )?
Детские_Будут?
• 17 апреля в 11:57
Ответ дляМеняАЖтрусит
Хм, если ваши двери прямо то я не очень понимаю чем оно вам мешает заносить холодильник. Хотя я вас поддержу - ненавижу хлам в общих территориях. Ругалась бы и с соседями и с осбб за игнор.
Наші двері відкриваються не на 180 градусів і ці речі складно заносили ще без цієї штуки. Не знаю чи видно по фото, турнік випирає вперед і коли треба занести щось габаритне його потрібно ніби повернути наіскосок, то ця ручка турніка не дасть. Але мене найбільше хвилює чи не перебили десь електрику і коли чекати відвалення плитки у ванній
СкиниУскачи!• 17 апреля в 12:02
Ответ дляДетские_Будут?
Соседи чокнутые какие-то.
Спортзала ещё не хватало в общем коридоре. Выходишь - а тебе в лицо чужой мужик на турнике)
Автор, напишите им записку и суеньте в дверь- если не снимут в течение суток сами, снимите вы и выкините. Если им жаль турник - пусть сами снимают
Стефанія• 17 апреля в 12:11
Ответ дляНаверняка
в шоке с наглости людей, без спроса сверлят чужую стену. вы такая же?
Детские_Будут?
• 17 апреля в 12:17
Ответ дляНаверняка
Нічого поганого, серйозно? У вас напевно немає квартири, і ви ніколи не робили ремонт і не розумієте які це кошти й проблеми. Як раз таки шафа з банками менш естетичніша проблема ніж потні підмишки мені під ніс коли я відкриватиму двері.
Детские_Будут?
• 17 апреля в 12:19
Ответ дляСкиниУскачи!
Соседи чокнутые какие-то.
О, дякую за ідею. Бо геть не маю бажання знайомитись з якимось уявляю собі якого типу мужиком.
Ms. Любмая жена• 17 апреля в 12:20
Ответ дляДетские_Будут?
Цілком зрозуміло.
Незрозуміло, чому ви досі не попередили сусідів, щоб вони демонтували оце одоробло з вашої стіни. Не хочете сваритися? А прийдеться) Можливо, й ні...
Детские_Будут?
• 17 апреля в 12:21
Ответ дляMs. Любмая жена
Цілком зрозуміло.
Осбб відповідає, але повільно. Типу будемо посередником і нічого конкретного. Тому думаю що робити. Якщо нічого не зроблять - демонтую сама.
Ms. Любмая жена• 17 апреля в 12:22
Ответ дляДетские_Будут?
Правильно. І про пожежників вам теж правильно підказали в темі.
Сусіди у вас нахаби(
Мрію про пончик• 17 апреля в 12:24
Ответ дляДетские_Будут?
Подофигели,конечно