Рання пташка• 17 апреля в 12:52
Якщо день був спокійний, без сварок і проблем, під вечір мене все одно ніби
накриває внутрішня тривога. У когось так буває? Наче психіка не вірить, що може бути просто нормально.
ШобВам_КакНам• 17 апреля в 12:53
Привыкли к ссорам, поэтому мозг и нервничает. Надо привыкнуть к новому
Підмітайло• 17 апреля в 13:09
Загуглите ´причини посилення тривоги ввечері´. У меня копипаст сломался.
Околовита• 17 апреля в 13:13
Дуже прошу, не пишіть оці ваші теми про повернення з Німеччини, ми ж розуміємо, що то ваше наповнення лізе з вас, але має ж бути якийсь вихід - заспокійливі засоби, нові хоббі, прогулянка за містом, шопінг, театр...
Життє Бентежне• 17 апреля в 13:41
Я когда жила с родителями то мать скандал на ровном месте устраивала ежедневно! Гнобила всех нас- детей и отца. А на праздники ор устроить, так это было святое. Все должны были ей подчиняться и делать только то, что она считает нужным. Бежала от них роняя тапки. Батю жалко.