Мавка• 18 апреля в 12:17

Хто ще має постійні мозолі від прибирання?

Як мене це дістало, шановні пані… у вас теж так? Вся рука в мозолях…невже всі так страждають?
автор Мавка • 18 апреля в 12:54
Ответ дляМоль Моллівна
А у всіх решта на вашій оренді лапки замість рук? Яким чином у вас так все засирається, включно з плінтусами? У вас пʼятеро дітей та три сенбернара в квартирі?
Ну от так…ні, не пʼятеро. Але тут наприклад ремонт в стилі «Скандинавські нульові». Все в білому пластику. Білі обої, білі плінтуси, біла плитка, біла кухня, дуже світлий ламінат…будь-яка ворсинка уже помітна. Чекаю, поки закінчиться договір. Він спливає у червні. Пилосос тут не допомагає. Треба саме мити з миючим, щоб привести це все в адекватний вигляд

Чавонадо• 18 апреля в 12:57
Ответ дляМавка
Як ви так справляєтесь? Це в мене від віника і швабри.
У Вас палаццо 500 м кв? И Вы каждый день убираете?
Чавонадо• 18 апреля в 12:58
Ответ дляМавка
Як засирається квартира, так і прибираю…раз на три дні скрізь мию підлогу, іноді частіше…
Это с каким усилием нужно той шваброй елозить?
Чавонадо• 18 апреля в 12:59
Ответ дляМавка
У мене грубі руки. Бо постійно в роботі(
Вы в селе? Гектар огорода? Куры? Коровы?
Анонім Секретар• 18 апреля в 13:01
Ответ дляМавка
Не тривожність. Я не роблю зайвої роботи. Просто срач зʼявляється моментально.
Робите. Купите пылесос, вместо веника. Им же с плинтусов собирайте пыль. Купите швабру с ведром с отжимом. Это намного легче и быстрее в уборке
автор Мавка • 18 апреля в 13:06
Ответ дляЧавонадо
Ні, не палаццо. 44 квадрати. Двушка. Так, кожен день доводиться щось робити. Не одне і те саме, але доводиться.
parele• 18 апреля в 13:07
Ответ дляМавка
В мене будинок, сад та квітники. Все своїми руцями. Немає такого)

автор Мавка • 18 апреля в 13:07
Ответ дляЧавонадо
З достатнім.
автор Мавка • 18 апреля в 13:10
Ответ дляАнонім Секретар
У мене є пилосос. Він не збирає все остаточно. Після нього завжди треба мити додатково. На кухні чомусь все прилипає до тієї плитки і плінтусів. А з-під шкафчиків пилососом нічого не вдається прибрати, тільки віник рятує. Під ними постійно пил і ворс.
автор Мавка • 18 апреля в 13:08
Ответ дляparele
Як? Як ви це робите?
Анонім Секретар• 18 апреля в 13:10
Ответ дляМавка
А веник збирає? Не сочиняйте. Прилипать может если газ плита и не включаете вытяжку или курите айкосы и тому подобную дрянь в квартире
автор Мавка • 18 апреля в 13:11
Ответ дляАнонім Секретар
Віник збирає під шкафчиками, вище написала.
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:11
Ответ дляМавка
Оренда, вона така
Ну так закажите генеральную уборку перед тем, как съезжать будете )
автор Мавка • 18 апреля в 13:11
Ответ дляАнонім Секретар
Ні, ніхто не курить. Витяжка тут ледь тягне.
Анонім Секретар• 18 апреля в 13:11
Ответ дляМавка
Дописала)
Какой у вас пылесос?
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:12
Ответ дляМавка
Зачем такое жильё сняли?
автор Мавка • 18 апреля в 13:12
Ответ дляСарафанное радио
Уже думаю про це.
автор Мавка • 18 апреля в 13:12
Ответ дляАнонім Секретар
Дописала)
Какой у вас пылесос?
Сатурн, маленький.
автор Мавка • 18 апреля в 13:13
Ответ дляСарафанное радио
Зачем такое жильё сняли?
Чоловіку сподобалось.

parele• 18 апреля в 13:14
Ответ дляМавка
Як? Як ви це робите?
Привчила оточуючих прибирати за собою самостійно))
А ще багато техніки для прибирання.
При ремонті обирала кольори та матеріали, які не треба постійно драяти.
Прибираю частинами. Приготувала - протерла кухню. Санвузли ввечері швиденько протерла. Підлогу раз на два-три дні роботом або миючим ручкою-пилососом. Пил раз на тиждень, причому майже немає поверхонь, де вона збирається.
Коротше, комплекс.
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:14
Ответ дляМавка
Чоловіку сподобалось.
Пускай убирает теперь )

Вы могли ему сказать до, что там уборки много
Анонім Секретар• 18 апреля в 13:15
Ответ дляМавка
Сатурн, маленький.
Ясно понятно тогда чего веник лучше для вас. Чтож вы хотите от него.
Купите проводной керхер, цена вопроса 3000грн. Тянет шо дурной, даже на послестрое. Насадкой для мебели или щелевой собирайте свой ворс с плинтусов и шкафов. И будет вам счастье без мозолей
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:15
Ответ дляparele
А ще багато техніки для прибирання.
Коротше, комплекс.
Они сняли жильё , которое требует уборки
автор Мавка • 18 апреля в 13:15
Ответ дляСарафанное радио
Пускай убирает теперь )

На той момент альтернатив не було…але я цю квартиру зненавиділа з першого тижня. І справа навіть не в прибиранні. Тут достатньо інших приколів.
parele• 18 апреля в 13:16
Ответ дляСарафанное радио
Увидела. Ну значит, начать с первого пункта)
Приучить окружение убирать за собой.
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:16
Ответ дляМавка
Европа или Украина у вас?
автор Мавка • 18 апреля в 13:17
Ответ дляparele
А ще багато техніки для прибирання.
Коротше, комплекс.
Класно вам. У нас пил - основний вид срача. Не знаю, звідки він береться. Такий махровий, темно-сірий. І ще волосся і шерсть. Причому волосся з чоловіка. Він як горила, бляха. Погрожую, що відправлю на епіляцію, бо вже сил нема.
Сарафанное радио• 18 апреля в 13:18
Ответ дляparele
Приучить окружение убирать за собой.
Я так понимаю, там надо убирать постоянно и жильё слишком красивое, но не практичное для семьи
автор Мавка • 18 апреля в 13:18
Ответ дляСарафанное радио
Европа или Украина у вас?
Україна, Київ
parele• 18 апреля в 13:20
Ответ дляМавка
Доречі, в нас стало значно менше пилу після появи сушильної машини. От прям значно.
Хоча є тварини в домі.