ЛюбимаЯНЬ• 18 апреля в 19:51
Хто лайкає новини про терориста. От і всі відповіді
Ждунів серед нас сила силенна і купа ублюдків чекає рускій мір від Доеччини до Буковини.
Не даремно рашапрапагандони працювали десятиліттями, а ще до того століттями їх предки винищували українців і заселяли їх землі своїм гімнюками.
ПростоБелка• 18 апреля в 20:21
Ну и хорошо что его кокнули. А то б ещё несколько лет панькались и лечили и тд. А ждунов до хрена, да. Самое мерзкое, что ни анонимно ни в жизни уже нельзя ни с кем обговорить то,что происходит. Потому что начинается нытье, что не надо было сопротивляться и все было б щас хорошо. Пристосуванці конченые
Бжоли-бандерівці• 18 апреля в 20:22
Ответ дляЛастоноша
Они все без опыта,и им туда нельзя
Ну так, в кошового вже така кабіна, що з окопа стирчатиме. А Юзік взагалі виїхав, хоча в ролі танка згодився б на передовій.
ТебеОноНадось• 18 апреля в 20:23
Ответ дляMs. Любмая жена
Бля, скільки тут кацапської бидлоти і ждуніх, які захищають терориста.
Не дивно,то тільки в нас можна йти по Хрещатику і під час війни співати ’я русский’, то тільки в нас сепар може спокійно жити в Києві і працювати на ФСБ, а головнокомандуючий мати прямий зв’язок з рашею через батька в ГУР
Шумелка Мышь• 18 апреля в 20:23
А що вас це так схвилювало, як тцкашники кожен день товчуть і відправляють на смерть то всім байдуже. Їм можна, то цей подумав шо йому можна побути богом.
Ластоноша• 18 апреля в 20:23
Ответ дляТочу ляси
М´ясник сирський має вищу військову посаду для військових, при тому що є кацапом, батьки живуть в кацапії, народилася там і закінчив училище в москві. Хто дав йому таку посаду?
Вот это вопрос ,кто ответит???
А вопрос дорогого стоит...
Прибираю щодня• 18 апреля в 20:24
Ответ дляПростоБелка
Так...коли чую що їм все рівно під ким кріпаками бути хочеться як це мужик їм в лоба пульнути...
жінка незаміжня• 18 апреля в 20:25
Ответ дляMs. Любмая жена
Доведіть що він кацап та ждун? Зовсім вже подуріли бабИ
Бжоли-бандерівці• 18 апреля в 20:25
Ответ дляИнтимная
У меня в Донецке все кацапы родственники и что? Донбасс заселяли русскими ,чему вы удивляетесь? Сейчас тоже самое происходит там, наших мизер а рашиков уже 80%
А в мене родичі на москві українці, народжені тут, а в голові сасійське гівно ще далеко до 2014 було.
ТебеОноНадось• 18 апреля в 20:25
Ответ дляЛастоноша
Вот это вопрос ,кто ответит???
А вопрос дорогого стоит...
ніхто,бо він виконує вказівки потужника
Прибираю щодня• 18 апреля в 20:26
Ответ дляТебеОноНадось
ніхто,бо він виконує вказівки потужника
пОтужника...
Дайте подуться• 18 апреля в 20:26
Ответ дляПрибираю щодня
будем надеяться что он таких и того - русскоязычных какаяразниц
Дайте подуться• 18 апреля в 20:27
Ответ дляжінка незаміжня
доведи що воно патриот
Просто красавица• 18 апреля в 20:28
Ответ дляБжоли-бандерівці
Как кабы пойдут
жінка незаміжня• 18 апреля в 20:29
Ответ дляДайте подуться
доведи що воно патриот
Він громадянин України цього достатньо
ПростоБелка• 18 апреля в 20:29
Ответ дляПрибираю щодня
Понятно шо все устали. Каждый день бля жертвы. Но вот эта гадость,что готовы за сало продать все и сделать вид,что все нормально. Уже блин и в Африке как-то страны независимость строят, а мы как точно кріпаки все по сторонам смотрим, братьев сука ищем. Родичаємся.уже 500 лет никак не народичаємся
Ластоноша• 18 апреля в 20:31
Ответ дляжінка незаміжня
Він громадянин України цього достатньо
И в вышиванке это вообще патриот,тут и ставим точку
ПростоБелка• 18 апреля в 20:31
Ответ дляжінка незаміжня
Він громадянин України цього достатньо
Щас каждый цыган громадянин, и каждый чурка
Ms. Любмая жена• 18 апреля в 20:32
Ответ дляжінка незаміжня
Пішла нахуй
А краще здохни разом з ним
Интимная• 18 апреля в 20:32
Ответ дляБжоли-бандерівці
У меня тоже есть такие рептилоиды, и есть кто принципиально выехали в Донецка в Украину а есть такие кто с Украины выехал на рашу, полно таких
Просто красавица• 18 апреля в 20:34
Ответ дляПростоБелка
«Родычаясь» с ними мы имели дешевые нефть и газ, копеечную коммуналку, при чем не лизали им, как сейчас ЕС, который нагло нам заявляет- вы наш щит, воюйте бесконечно. Да, прикиньте, лучше бы и дальше родычались и жили без войны
Коренная киевлянка• 18 апреля в 20:34
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Факт, всі москалі на неї дрочать
Так вы тоже, получается?
Коренная киевлянка• 18 апреля в 20:35
Ответ дляТебеОноНадось
ФБ Бібрецький: Таких виродків з раші купа в племені вошдя при Зе владі, в ОП, КМ, ВРУ, ОВА...
У стрілянині в Києві підозрюють 58-річного Дмитра Васильченкова — уродженця москви, який тривалий час жив у столиці та останні роки мешкав у Голосіївському районі.
Стрілець фігурував у російських пабліках, де прямо пише про донати на ЗС РФ.
У стрільця була легальна зареєстрована зброя
Терорист також проживав у Рязані і мав рахунки у російських банках у 2022–2023 роках
Кто б сомневался, что так все и обернут. Какие ж конченные люди у власти в Украине
ПростоБелка• 18 апреля в 20:35
Ответ дляПросто красавица
А какого черта мы в школе учили, что у нас полно родовищ?? И мы самая богатая страна в Европе по корисним копалинам? Житниця Европы. И вся планета только у рашки газ скупает? Или дровами топят
ТебеОноНадось• 18 апреля в 20:37
Ответ дляКоренная киевлянка
Діда вже застрелили у Велмарті, інфо про нього відома, в сусідній темі давно написали ❗️Ім´я діда – Васильченков Дмитро Васильович, дата народження – 21.04.1968. Народився в Москві, має громадянство України. Раніше проживав у Бахмуті Донецької області, згодом — у Голосіївському районі Києва, — УП
Ластоноша• 18 апреля в 20:36
Ответ дляПросто красавица
Тут всем надо в ЕС,они уже типа там ,а то что они давно Крипаки,без права,без конституции,под гнетом и с войной,это им по душе
Кудряшка Сью• 18 апреля в 20:37
Ответ дляТебеОноНадось
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка• 18 апреля в 20:37
Ответ дляТебеОноНадось
И? Он прям с рождения это планировал. Или слово Украина вы не заметили?
Просто красавица• 18 апреля в 20:37
Ответ дляПростоБелка
Так это всё правда, но теперь это всё принадлежит «партнерам», они для себя и будут добывать, для них и берегли
ТебеОноНадось• 18 апреля в 20:37
Ответ дляКудряшка Сью
Удалено администрацией...
ПростоБелка• 18 апреля в 20:38
Ответ дляТебеОноНадось
Ну так кацап. А раз тут торчал, то ждун. Какого дьявола с бахмута сюда, а не в рашу перелез