ЛюбимаЯНЬ• 18 апреля в 19:51

Хто лайкає новини про терориста. От і всі відповіді

Ждунів серед нас сила силенна і купа ублюдків чекає рускій мір від Доеччини до Буковини.
Не даремно рашапрапагандони працювали десятиліттями, а ще до того століттями їх предки винищували українців і заселяли їх землі своїм гімнюками.
Глубоководная селедка• 18 апреля в 20:56
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Факт, всі москалі на неї дрочать
Удалено администрацией...

Млинці зі смайликом• 18 апреля в 21:04
Ответ дляКудряшка Сью
у нас потужный в вышиванке - и его скумбрия и кодло все прикорытное тоже - они патриОты? гыгы
Бубль Гум)• 18 апреля в 21:07
Ответ дляМлинці зі смайликом
фото
Да, наш гарант нас там и вертел. Потужно.
Интимная• 18 апреля в 21:07
Ответ дляБубль Гум)
Есть ещё один гарант, он уже вас на вертеле крутил а вы радовались.
Панна Кота• 18 апреля в 21:08
Ответ дляЧорнобаївка
Ага-ага, все плохие дяди уроженцы Москвы, верю.
Не плохие. Маньяки обыкновенные
Kidstaff Bot• 18 апреля в 21:10
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
-Инга-• 18 апреля в 22:26
❗️Терорист народився в Москві, мав українське громадянство, постійно проживав у Бахмуті. У 2015-2017 роках він проживав у Росії (Рязань), користувався російським номером і банківськими послугами, — відділ OSINT Торонтського телебачення

Пізніше він повернувся в Україну і жив у Києві біля станції метро ’Деміївська’, поруч із місцем нападу.

Згідно з розслідуваннями:
▪️водив сторінку у Facebook з 2016 по 2019 рік, публікував антиукраїнські та антисемітські пости.
▪️закликав до силової ’чистки’ суспільства, виправдовував методи Гітлера.
▪️заперечував легітимність України, називаючи її ’так званою’.
▪️шкодував, що терорист Гіркін не знищив Бахмут у 2014 році.

Також зазначається, що він — військовий пенсіонер України. У 2024 році суд у Києві звільнив його від кримінальної відповідальності у справі про тілесні ушкодження після примирення з потерпілим.

На фото его пост 2019года