ПлакалаВАвто• 19 апреля в 10:47

Одяг безкоштовно Київ

Натрипила на таке у ФБ, сторінка "Кошик добра", може хто потребує або є ті, хто хоче допомогти іншим, вони приймають вживані речі
Допис: цього тижня наш банк одягу знову відкрив двері для тих, кому потрібна підтримка. До нас завітали пенсіонери, самотні люди у скруті, поважного віку, багатодітні сім’ї, підлітки та внутрішньо переміщені особи — у кожного своя історія, але всіх об’єднує потреба в турботі та увазі.
Щиро дякуємо кожному, хто приносить речі до «Кошика Добра». Саме завдяки вам ми маємо можливість допомагати більшій кількості людей ❤️

❗️Потрібен одяг? Чекаємо на вас щосереди з 10:00 до 16:00
м. Київ, вул. Бориспільська, 9/87
Хочете підтримати інших — приносіть чисті та доглянуті речі до нашого банку одягу або залишайте їх у найближчих кошиках (усі адреси можна знайти в шапці профілю).
Злива інформації• 19 апреля в 10:49
Авторе, ви справді не бачили майже на кожній зупинці контейнери кошику добра?

автор ПлакалаВАвто • 19 апреля в 10:51
Ответ дляЗлива інформації
контейери зелені закриті стоять у нас, недоступні для звичайних людей. щоб вони брали одяг
Мамкиня доця• 19 апреля в 10:51
Стаціонарні банки одягу - єдиний раціональний метод розподілу гуманітарки. Люди прийшли, поміряли і взяли лише те, що підійшло.
На Оболоні на Богатирській теж є - БФ Волонтерська північ.
Мамкиня доця• 19 апреля в 10:51
Ответ дляЗлива інформації
Я не впевнена, що це той самий кошик.
Злива інформації• 19 апреля в 10:53
Ответ дляПлакалаВАвто
На них є адреса, куди пртходити за видачею. А у самі контнйнери можна тільки скидати
автор ПлакалаВАвто • 19 апреля в 10:55
Ответ дляМамкиня доця
дякую, поділілься будь ласка адресою, може кому треба. Колись тут жіночка просила одяг, але їй ніхто не допоміг, а мій розмір не підійшов( в мене маленький для неї був), ніхто більше не запропонував, вона просила штанці, курточку та носки, бо нема за що купити було та вона лишилася житла, а сама самотня,нікому допомогти
Нехай щастить• 19 апреля в 10:53
Я в контейнеры давно не кидаю, начиталась, что те вещи не доходят до обычных людей, кто нуждается, а идёт часть на тряпки, часть на продажу, отношу всегда туда, где люди могут забрать, на Щусева (Киев) есть тоже банк одежды.

Мамкиня доця• 19 апреля в 10:54
Ответ дляНехай щастить
Так і є
автор ПлакалаВАвто • 19 апреля в 10:58
Ответ дляЗлива інформації
у нашому місті немає адреси на цих зелених контейнерах, може вони належать іншої організаціі
Пригаю-цибаю• 19 апреля в 10:55
Авторе, дякую, це 5 хв від мого будинку. Віднесу)
Мамкиня доця• 19 апреля в 10:56
Ответ дляПлакалаВАвто
https://www.facebook.com/share/g/1B2iMLvWvv/

Ось сторінка в ФБ, є попередній запис. Але вони і документи перевірять.
автор ПлакалаВАвто • 19 апреля в 10:57
Ответ дляМамкиня доця

дякую, зараз дуже багато людей в скрутному становищі, на днях недалеко від нас багато людей залишилися без роботи (завод закрили, швейне виробництво спалили), багато людей без роботи
бибизяна• 19 апреля в 11:46
Ответ дляПлакалаВАвто
Кошик добра - це сині контейнери, саме цій організації і належить цей банк одягу.
Зелені контейнери - це організація ’Зелений промінь’, вона зовсім непублічна і максимально дивна, начебто зареєстрована десь у Закарпатті. Це про них писали, що одяг відправляють на продаж у магазини секонхенду, а не роздають тим, хто потребує.
Мой завтрак• 19 апреля в 11:54
А потом они все это добро продаютв секонде
Мой завтрак• 19 апреля в 11:55
Ответ длябибизяна
Правильно,на Петровке есть магазин и они туда все свозят и продают ,
Мой завтрак• 19 апреля в 11:58
Ответ дляНехай щастить
Правильно и делаете.
Я вижу с окна контейнер,многие люди оставляют рядом вещи ,народ подходит ,смотрит ,меряет и забирают себе
бибизяна• 19 апреля в 12:01
Ответ дляМой завтрак
Правильно и делаете.
Я теж інколи бачу, що люди залишають цілі мішки з одягом поряд з синіми контейнерами.
Одного разу спостерігала, що такі мішки стояли кілька днів - спочатку хтось розкидав речі поряд, а потім хтось їх дбайливо склав у мішок і закрив його, бо в ті дні моросив дощ.
Мой завтрак• 19 апреля в 12:04
Ответ длябибизяна
Я вижу все в порядок сложили,только подростков видела,выбрали себе штаны и чуток разбросали вещи ,но то такое ,пацаны,дети
бибизяна• 19 апреля в 12:14
Ответ дляМой завтрак
То у вас культурні люди. У нас часто бомжі розкидають речі, які люди виносять в пакетах до сміттєвих баків. Інколи навіть спеціально викидають речі із сумок та пакетів на землю, щоб забрати їх.

Мой завтрак• 19 апреля в 12:17
Ответ длябибизяна
Я Киев,бомжей мало,говорят всех на фронт потянули,а многие уже в гробу от разливной водки,
бибизяна• 19 апреля в 12:22
Їх, дійсно, стало менше, особливо в центрі. А у нас на спальному масиві вони регулярно сортують сміття, особливо у вихідні.
автор ПлакалаВАвто • 19 апреля в 12:32
Ответ длябибизяна
дякую, синіх в нас немає, а в зелені я багато кидала речей, думала вони людям раздають...