Фантазерша• Изменено вчера в 23:07

Зубний мост. Який все таки краще

Треба поставити зубний мост. Ніяк не можу вирішити який краще і чи є сенс переплачувати. Або металокераміка, або цирконій. Перший варіант 12тис, другий 21 тис. Можна сказати вдвічі переплата.
Зуби жувальні, верхні. Перечитала купу всього і передивилась багато відео на ютуб і тут теми читала. Напишіть що краще, і напишіть чому.
Цирконій міцніше, але читала, що можуть псуватися зуби, які внизу.
ИзЮмрудная• вчера в 23:07
Мой сказал цирконий лучше. У меня 4 зуба .

автор Фантазерша • вчера в 23:08
Ответ дляИзЮмрудная
А скільки зубів серед цих 4 немає?
У мене немає 6 зуба, мост буде на 5,6,7
Околовита• вчера в 23:08
моя сказала лучше платина....
Сижу_и_плачу• вчера в 23:10
Только в пятницу поставила цирконий. Нет верхней шестерки. Мост на 4,5,6,7. Имплант нельзя поставить, близко гайморовая пазуха.
Но мне снимали металлокерамику и потом ставили цирконий.
ИзЮмрудная• вчера в 23:10
Ответ дляФантазерша
А скільки зубів серед цих 4 немає?
У мене немає 6 зуба, мост буде на 5,6,7
Ааа, у меня тогда не мост . У меня коронки
автор Фантазерша • вчера в 23:10
Зустрічала ще інфо, що наприклад якщо просто окрема коронка то тут краще цирконій. А раз це мост, то він може тріснути невже цирконій може тріснути?
Якщо міст на багато зубів, наприклад на всю челюсть типу як підкова, то тут однозначно металокераміка
автор Фантазерша • вчера в 23:11
Ответ дляСижу_и_плачу
Скільки віддали?
А знімали ви спочатку ставили металокераміка а потім передумали? Чи давно ставили просто замінили?

Петриківна• вчера в 23:12
Конечно цирконий, он выдерживает колоссальные нагрузки. Он крепче металлокерамики, по твердости уступает только алмазу, корунду и топазу!
Он не царапается совсем. И на него нет никакой реакции организма в виде отторжения и аллергии
автор Фантазерша • вчера в 23:13
Ответ дляПетриківна
А шо стосовно зубів які внизу? Читала що він настільки міцний, що псує зуби нижні при жуванні
Сижу_и_плачу• вчера в 23:14
Ответ дляФантазерша
Скільки віддали?
У меня металокерамика стояла давно. Шестерку пришлось удалить, так как воспаление в корнях было (его уже перепломбировали и не помогло). Одна коронка стоила 299 евро. Но я в Хорватии ставила. Так что у Вас цена вообще нормальная.
руки_Крюги• вчера в 23:15
цирконий
Петриківна• вчера в 23:16
Ответ дляФантазерша
Так цирконии во много раз крепче металлокерамики! Зачем вы ее рассматриваете?
автор Фантазерша • вчера в 23:18
Ответ дляПетриківна
Запропонували два варіанти. Цирконій ціна для мене велика, але думаю це ж на роки і готова віддати такі гроші, головне щоб це реально було краще
Я Головна• вчера в 23:20
Ответ дляСижу_и_плачу
Почему сняли МК ?
Давно стояла?
Сколько сейчас 4 единички по цене?
Летюча помилка• вчера в 23:22
Вибирайте той, для якого менше будуть обпилювати зуби.
автор Фантазерша • вчера в 23:23
Ответ дляЛетюча помилка
Це циркон. Там менше обпил. І мост моделюється на компьютері 3д.
А металокераміка по старому знімає лікар слєпки
Проработник• вчера в 23:24
На мост можно и металлокерамику, это все равно эконом вариант и его придется через время менять.
Все і одразу• вчера в 23:29
Ответ дляФантазерша
А ось тут вас схоже дурять. Я ставила міст за кордоном - кераміка, без металу. А передні коронки - цирконій.
Незалежно від матеріалу (хоч метал, хоч кераміка, хоч цирконій) лікар робить однаково: зліпок знімає, щоб зробити тимчасовий протез (коронку чи міст), а також знімає цифрове 3Д зображення згідно якого лабораторія зробить ваш протез з потрібного матеріалу. Обпилює, до речі, теж однаково, незалежно від матеріалу протеза.
Борець за гаманець• вчера в 23:54
Ставьте имплант на 6 и не трогайте 5 и 7. Каким бы ни был мост, через 5-10-15 лет есть большая вероятность ставить уже 3 импланта на 5,6 и 7.

автор Фантазерша • вчера в 23:58
Ответ дляБорець за гаманець
У мене немає грошей на сінус ліфтінг
Борець за гаманець• сегодня в 00:06
Ответ дляФантазерша
У мене немає грошей на сінус ліфтінг
В таком случае, ставьте металлокерамику. Зубы жевательные, их не видно. Металокерамика, в любом случае, переживет ваши родные спиляные. Цирконий на передние без вариантов.
Петриківна• сегодня в 00:38
Ответ дляФантазерша
Там не стильно большая разница. Я когда делала мне цирконий обошелся 17000уе,а металлокерамика была бы 13500уе.
Петриківна• сегодня в 00:43
Ответ дляВсе і одразу
Мне кажется вас тоже надурили. Задние поставить керамику, а передние цирконий, так только идиот сделает. Надо наоборот было делать, передние керамику а задние цирконий. Керамика хрупкая, но эстетичная. Цирконий очень крепкий, эстетичный но далеко не такой как керамика. Поэтому выбор вашего врача очень странный.
И да, обпиливают под разный материал по-разному. Под цирконий обпил минимальный, так как он очень тонкий, а вот под металлокерамику обпил сильный, потому что слой металла+слой керамики это все крадет толшину зуба.