IQ 80• 19 апреля в 13:34
Любов мужчини. Від чого залежить?
От припустимо, Вам 50, 51. Йому 55. Гарно виглядаєте і любов між Вами.
Але завжди в жінки є думки, що з кожним роком все йде до гіршого, не до кращого. Зовнішність, здоровʼя. І серед оточуючих нас завжди буде повно красивіших, молодших. То ж коли ти надто ревнива, треба буде сховати подалі свою гордість?
Чи і всіх вас чоловік чи мужчина не такий. Тільки на Вас дивиться, симпатію , навіть в інтернеті ні до кого не проявляє. Про зраду то я взагалі мовчу. У всіх такі будуть все ідеальні, до. 80 поі ви будете терпіти якщо щось ? Чи розводитеся? Бо тут такі всі правильні. Я себе поважаю і т. д. Тобто ви з таким відразу розстаєтесь в таких випадках? Чи не рахуєте це серйозним аргументом для розставання?
IQ 80
• 19 апреля в 18:49
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дивиться на молодих, хай собі дивиться. Це не значить, що він їх отримає 😂. Про переписки скажіть, що вам це не подобається, вбачаєте у таких діях несерйозне ставлення до себе. Якщо він підшукує іншу чи йому нудно з вами, то попередьте, що теж вирушаєте у нові пригоди. Дякую, до побачення, та й усе. Ще б оце чіплятися за такого безголового)))
Дякую, деякі проблеми вирішуємо.
IQ 80
• 19 апреля в 18:49
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дуже хоче бути зі мною. Поки що. Нікого іншого не хоче.
IQ 80
• 19 апреля в 18:51
Ответ дляКу ка ку ка ку
Не плачте! Краще подумайте, чому у вас така залежність від оцінки чоловіка? Наче ви живете тільки в його очах. А це не так! Ви сама особистість, можете бути щасливою як з чоловіком, так і без нього. Цінуйте себе в першу чергу, дбайте про себе, не для того, щоб чоловік не пішов там кудись. Ви не відповідаєте за його рішення і вчинки, лише за свої.
Зараз певно стадія ще закоханості в нього, гормони і все таке. Відчуваю любов до нього і залежність.
IQ 80
• 19 апреля в 18:52
Ответ дляМиссис Буркул
Так не все женщины не очень смотрят на других мужчин, плюс другие мужчины могу смотреть на вас... Вообще на эту тему не заморачиваюсь. В целом из моего опыта (три раза замужем и ни один муж не изменял и я никому не изменяла), скажу что причины развода или расхода всегда гораздо глубже чем измена, точнее измена это уже результат того что в отношениях все хреново и надо или срочно что-то обоим думать/менять или разводиться, а измена это просто тупой уход от проблемы. Или же у человека проблема психического характера что он просто не может себя удержать в отличном браке и готов постоянно менять партнёрш. Ну или он вдруг встретил вот ту самую которая одна единственная за всю жизнь и любовь и тогда конечно развод, но мне кажется это все таки огромная редкость.
Дякую. Надіюсь бути тою самою.