Хвігура мічти• Изменено 19 апреля в 19:06

Годы учебы не входят в страховой стаж (для пенсии)?

До июня нужно оцифровать трудовую книжку и диплом.
Правильно ли я понимаю, если у меня годы учебы в университете с сентября 2003 - 2008, то в страховой стаж входит только три месяца до 2004 года? 2004 - 2008, получаются, выпадают?
Пушап Мі мі• 19 апреля в 19:05
Так.

Фрекен бок• 19 апреля в 19:05
Да
Топтунша• 19 апреля в 19:06
Скільки часу обробляється ця трудрва, у мене вже три тижні, як загружено і я її не бачу
Хочу на Балі• 19 апреля в 19:07
А кто подскажет, куда диплом надо отправить отсканированный?
Дівчина заглядєніє• 19 апреля в 19:07
Ответ дляТоптунша
В мене з січня
ИграйМойГормон• 19 апреля в 19:07
Ответ дляХочу на Балі
В особистий кабінет пенсійного фонду
автор Хвігура мічти • 19 апреля в 19:08
Ответ дляТоптунша
Десь читала, що у людей і три місяці обробляли і досі немає.

мегамоСГ• 19 апреля в 19:08
Послухаю, у мене є роки навчання з 2002 по 2004, я їх у своєму пенсійному кабінеті не бачу,у трудовій не вписані.
ИграйМойГормон• 19 апреля в 19:08
Ответ дляДівчина заглядєніє
В мене з січня
Ідіотство
ИграйМойГормон• 19 апреля в 19:09
Ответ длямегамоСГ
Треба відсканувати і відправити з проханням додати в стаж. Універ і не має бути в трудовій.
Дівчина заглядєніє• 19 апреля в 19:09
Ответ дляИграйМойГормон
Ідіотство
Кажуть у вас був час, чому ви до кінцевого строку дотягнули. Ну чекаю
автор Хвігура мічти • 19 апреля в 19:09
Ответ длямегамоСГ
Потрібно відсканувати/сфотографувати диплом і зберегти, як і трудову.
Але я ще не робила, от тільки буду.
Капітанша• 19 апреля в 19:09
Ответ длямегамоСГ
так сперва их загрузить в кабинет надо
Дівчина заглядєніє• 19 апреля в 19:09
Ответ дляИграйМойГормон
В мене є. Мені на першому місці роботи внесли
Дівчина заглядєніє• 19 апреля в 19:10
Ответ дляХвігура мічти
Але я ще не робила, от тільки буду.
Загугліть. Там все написано.
Топтунша• 19 апреля в 19:10
Ответ дляХвігура мічти
Капець
ИграйМойГормон• 19 апреля в 19:11
Ответ дляДівчина заглядєніє
Який кінцевий строк? я завтра на пенсію не йду. А стаж мене цікавить у зв´язку з ваучером на навчання, якомь вступна кампанія на носі:)
ИграйМойГормон• 19 апреля в 19:12
Ответ дляДівчина заглядєніє
Як може навчання вносити робота, яка до універу не має відношення і не має печатки універу?
Пік Антна• 19 апреля в 19:19
Ответ дляТоптунша
Сказали, что 2-3 месяца

Пік Антна• 19 апреля в 19:20
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мне тоже
Яичница с беконом• 19 апреля в 19:36
Ответ дляТоптунша
У меня 1 месяц и 3 недели заняло все, у мужа больше двух месяцев прошло и только взято на рассмотрение
Холодная каша• 19 апреля в 19:33
Я ще минулого року цим зайнялась. Навчання в коледжі на стаціонарі з 1997 по 2002 роки у мене. Тільки денна форма підходить. Треба відсканувати диплом в додаток, де написано що це денна форма. Щоб кожен файл був не більше ніж 5 мб. Скачати додаток Пенсійного фонду, там створити звернення в ПФУ, коротко описати ситуацію і додати файли. У мене через місяць прийшла відповідь, що поки навчання додані. Але зараз в пенсійному капець що робиться, черги, співробітники звільняються, тому звернення можуть опрацьовувати довго. Можна записатись на прийом через електронну чергу. Але теж, коли тривога не працюють. Коли світла немає, база не працює. І якщо пільговик приходить, його приймуть без черги, а ваша черга може не дійти
автор Хвігура мічти • 19 апреля в 19:35
Ответ дляИграйМойГормон
до червня 2026 потрібно оцифрувати
Sephia• 19 апреля в 19:40
Ответ дляИграйМойГормон
О, бачу, і додаток треба. Пішла шукати) Залізла в кабінет ПФУ, а в мене теж не внесено. Завтра на роботі поклацаю). Дякую, що нагадали.
Красавица писяная• 19 апреля в 19:46
Ответ дляХочу на Балі
в особистийф кабінет на сайті пенс.фонду
Красавица писяная• 19 апреля в 19:47
Ответ длямегамоСГ
відскануйте диплом і відправте в пенс.фонд. Звідки їм знати про ваше навчання
Крошечка-хаврошечка• 19 апреля в 20:52
Ответ дляТоптунша
В мене вже 2 місяці в статусі ’в роботі’
КаРаКаТиЦа• 19 апреля в 20:59
Дівчата, підкажіть, будь ласка, як зробити цей кабінет пенсійного фонду?
ИграйМойГормон• 19 апреля в 22:06
Ответ дляКрасавица писяная
Ну якби дивно, дія про моє навчання в курсі :)
Топтунша• 19 апреля в 22:19
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Як ви бачите статус?