xstorys• 20 апреля в 10:03

Чи можлива дружба між чоловіком та жінкою?

Зробіть вибір:
вже голосів: 43
абсолютно можлива
не можлива
можлива якщо вони вільні
мож навіть якщо у них є сім´ї
Отжигающая• 20 апреля в 10:31
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бывает в том случае, когда кто-то один привлекает другого сексуально, но секс не случается из-за нежелания другого. А истинно дружить могут только мужчины ну с оооочень низким либидо. Кобель всегда воспользуется случаем.
Вы правы! Кобель всегда воспользуется случаем! Поэтому и не может быль никакой дружбы между мужчиной и женщиной. Это просто ширма.

Не соромлюсь• 20 апреля в 10:37
Ответ дляСМСница
Мужику может быть интересна женщина в плане общения, а вот женщины сразу думают о сексе
Як раз все навпаки . Чи уе у вас такий гумор?
автор xstorys • 20 апреля в 11:12
Ответ дляСМСница
Нет, наши женщины настолько проститутки, что дружить не умеют,
Все мысли только о сексе, по другому не могут
Предыдущие комментарии только подтверждают это
А мужиков значит проститутов мало?..не важно женщина или мужчина, все зависит от человека
Україна наше все• 20 апреля в 11:28
Ответ дляСМСница
Ну зазвичай то чоловік, виявляється, хоче більше ніж дружити.
автор xstorys • 20 апреля в 11:46
Ответ дляУкраїна наше все
Може бути таке, що хтось чи чоловік чи то жінка може хотіти більше ніж дружити, але якщо це не заважає і далі ніж внутрішні бажання не виходить, то чому б і ні
Україна наше все• 20 апреля в 12:16
Ответ дляxstorys
Слухайте... Ми дружили 20 років, родинами. Він мене дуже підтримував після смерті чоловіка. Його дружина 4 роки в Німеччині Ну і виявилося.. що це не тільки дружба.
автор xstorys • 20 апреля в 12:18
Ответ дляУкраїна наше все
Яким чином це виявилося, він зізнався вам у коханні?

Україна наше все• 20 апреля в 12:19
Ответ дляxstorys
Ви фільмів передивилися?
Виявилося, що він не проти сексу.
автор xstorys • 20 апреля в 12:24
Ответ дляУкраїна наше все
Ви фільмів передивилися?
Виявилося, що він не проти сексу.
Ну а ви, що йому віповіли у такому разі?