Чучало яблуні• 20 апреля в 15:04
Яка сума для прожиття Київ і область потрібна? Дівчата, поділіться інфою.
Хочу зрозуміти,на які суми живуть порадниці з родинами в цей час. Напишіть,будь ласка,скільки грошей потрібно родині зараз для мінімального комфорту,з двома підлітками,квартира своя. Або напишіть гіпотетично. Буду дуже вдячна. Зараз скрута,ми ледве виживаємо.
Зробіть вибір:
вже голосів:
До 20т
До 30-40т
До 40-50т
До 50-60т
До 60-80
80+ і вище
Цветочница• 20 апреля в 15:36
Ответ дляПрипоРошенная
Еще раз вас спрошу: что именно дороже?
Все. Почитанючи він будівництва і облаштування до побутових потреб.
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:37
Ответ дляТрамвайGirl
в квартирі теж можна підключити акуми та інветор і забезпечити собі світло, а якщо індивідуальне опалення - то взагалі супер. Питання води залежить від будинку.
Ну так при таком варианте и цена вопроса комфорта в доме и квартире будет одинаковой. Что именно в доме дороже?
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:39
Ответ дляЦветочница
Вы на приколе строительство закладываете в цену вопроса? Квартира в хорошем жк на печерске будет стоить раза в 2-3 дороже дома такой же площади где-то в ебенях...
Цветочница• 20 апреля в 15:41
Ответ дляПрипоРошенная
І кому вона треба та квартира без тепла, світла і з шахедами над головою.
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:42
Ответ дляЦветочница
У вас с головой что-то.
Я вам задала вопрос согласно каких статей расходов в доме жить дороже
Цветочница• 20 апреля в 15:48
Ответ дляПрипоРошенная
У вас с головой что-то.
В мене з головою, краще ніж в вас, якщо ви сама не знаєте відповіді на своє запитання
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:49
Ответ дляЦветочница
Ну как бы это нормально, когда человек спрашивает то, что не знает)
ТрамвайGirl• 20 апреля в 15:49
Ответ дляПрипоРошенная
в будинку часто є непередбачувані витрати. Наприклад, у батьків злетіли ковпаки на криші і деякі просто вже прийшлось замінити. - 40 тис грн за раз.
Отопити будинок дорожче ніж квартиру
Догляд за прибудинковою територію
Отопити будинок дорожче ніж квартиру
Догляд за прибудинковою територію
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:53
Ответ дляТрамвайGirl
Отопити будинок дорожче ніж квартиру
Догляд за прибудинковою територію
Отопити будинок дорожче ніж квартиру
Догляд за прибудинковою територію
Ну я, например, и в квартире крышу ремонтировала. При этом в доме за обслуживание жилья я не плачу. Это первое.
Второе - у меня отопление дома 132 квадрата намного дешевле квартиры 72 квадрата. А в доме теплее.
Третье. Уход за придомовой территорией - это опционально. Вполне можно делать это своими руками и бесплатно.
ТрамвайGirl• 20 апреля в 15:55
Ответ дляПрипоРошенная
це все індивідуально. Ми в квартирі платимо лише за комунальні, а в батьків на будинок дофіга витрат
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:56
Ответ дляТрамвайGirl
Траты ваших родителей на дом - это не более, чем их желание потратить. Цена вопроса жизни в доме - дешевле, чем в квартире. Это факт
ТрамвайGirl• 20 апреля в 15:57
Ответ дляПрипоРошенная
це не лише бажання просто витратити, а бажання мати приватну територію
ПрипоРошенная• 20 апреля в 15:58
Ответ дляТрамвайGirl
Ну правильно - больший комфорт требует больших затрат. Я об этом писала в самом начале
Цветочница• 20 апреля в 16:01
Ответ дляПрипоРошенная
Якщо не знаєте, тоді звідки така впевненість що дешевше)
ПрипоРошенная• 20 апреля в 16:04
Ответ дляЦветочница
Вы дура или прикидыветесь?
Я знаю, что дешевле.
Вы пишете, что дороже - и я спрашиваю, что именно дороже
Я знаю, что дешевле.
Перша на селі• 20 апреля в 16:05
Ми живемо в середньому на 35к. Але оренда зжирає 20к з комуналкою.
Цветочница• 20 апреля в 16:07
Ответ дляПрипоРошенная
Вы дура или прикидыветесь?
Я знаю, что дешевле.
Вам і прикидатися не потрібно, а я вже підтримую ваш рівень))
Все дорожче
А поговорить?• 20 апреля в 16:08
не думаю, що вам це якось допоможе. Намагаюсь вкластись в 80 тис. І поки не виходить, то одне, то інше.
Я і двоє дітей. Як люди умудряються витрачати менше 50 тис, я навіть не уявляю. Нічого дорогого не купую. Звичайні поточні витрати, і в кінці місяця набігає така сума. Скажені ціни просто.
Просериарила молодость• 20 апреля в 16:09
Ответ дляЧучало яблуні
Мені морально легше буде від ініормації
Ой не гневите Бога, плакальщица.
То ви скруте ще не бачили
хутряна володарка• 20 апреля в 16:15
а на сколько вы живете?
у меня нет подростков, но есть 3 иждивенца и стадо котиков
есть пассив около 30 тыс
и есть моя з/п
крутимся
не голодаем, но 200 тыс за операцию мне пришлось два месяца отдавать, или три
не помню
есть пассив около 30 тыс
и есть моя з/п
крутимся
не помню
хутряна володарка• 20 апреля в 16:19
Ответ дляМааарковная
цікаво, а чим життя середньостатичної людини у Києві і не в Києві (на приклад в Івано-Франківську) суттєво відрізняється фінансово?
объективно? жральни дешевле
кохве у кавильке
еще меня очень впечатлило кол-во юведирных магазов на квадратный метр
не заходила, но не думаю, что там существенно дешевле, чем в киеве
одежда, не знаю, дешевле или нет
кохве у кавильке
одежда, не знаю, дешевле или нет
хутряна володарка• 20 апреля в 16:21
Ответ дляЖивунаБагамах
Я и муж, сын взрослый живет отдельно.
Месяц:
Комуналка 4500 тыс
Бензин 10000
Дача (от семян до щебня) 2000
Еда, вода сигареты (муж курит) - 30000
Здоровье(зубы, витамины, без экстренных лечения и операций) - 3000
Одежда, обувь - 10000
Косметика, химия и тп - 2000
Разное - страховка, моб связь и тд - 2000
То есть, тратим 63500 (примерно, конечно).
Зарабатываем 100 на двоих. Решта - в заначку.
Месяц:
Комуналка 4500 тыс
Бензин 10000
Дача (от семян до щебня) 2000
Еда, вода сигареты (муж курит) - 30000
Одежда, обувь - 10000
Косметика, химия и тп - 2000
киев? это где зубы и витамины за 3000?
тут один визит с узи 2500...
хутряна володарка• 20 апреля в 16:25
Ответ дляПрипоРошенная
Например? Без каких трат в доме невозможно обойтись?
крыша, забор, деревья обрезать, септик высосать, печку /дымоход почистить, насос сломался, красы завелись, в бане грибок, снег отрести (если снега много, как этой зимой, а ты одна баба - нужна спецтехника и мужики, а они бесплатно не работают, увы) и т.д.
каждый раз, постоянно, что-то просиходит
хутряна володарка• 20 апреля в 16:26
Ответ дляНЛОша
Які щомісячні витрати?)))
У мене - світло, два куба холодної води і 70 грн. вивіз сміття.
У квартирі мені комуналка дорожче виходить
а газ? а дрова?
хутряна володарка• 20 апреля в 16:27
Ответ дляВсе буде
Не знаю, я якось жила в селі, то щоб випити пристойну каву потрібно було їхати за 5 км на авто, а в Києві у мене кавʼярня біля будинку. Та й взагалі в сільських магазах дуже обмежений вибір продуктів з орієнтацією на жителів, ковбасу середньої якості, йогурти і тд - все треба купувати в смт, тобто їхати.
пристойный кофе делается дома, в джезве
за 15 минут и ехать к черту на рога не нужно
Пишу каліграфічно• 20 апреля в 16:33
Ответ дляВсе буде
Ну а ви що, не виїзжали з села нікуди? Я не можу сидіти в будинку чи на городі, я хочу в люди. То їздили кожен день в найближче містечко від скуки.
😂😂😂 в Киеве мы через день куда-то ходим почти. И не рассказывайте сказки, кто не может без людей живёт в городе, где тоже есть частный сектор. Зачем мне ездить было в войну из города на 10 тыс в город на 30? Что там? То же саиюмое. Мне и в Тернополь ездить не интересно было, тоже село селом
ПрипоРошенная• 20 апреля в 16:35
Ответ дляхутряна володарка
Одна баба в доме жить и не должна. Это глупость
ПрипоРошенная• 20 апреля в 16:36
Ответ дляхутряна володарка
а газ? а дрова?
А в квартире отопление бесплатное?
Все буде• 20 апреля в 16:37
Ответ дляПишу каліграфічно
У нас село було - т-образне перехрестя, поля та ліси, ходити взагалі немає куди. Я так не можу. Хто там все життя, то звикли. Але все одно, як щось треба купити, деталі якісь, обладнання і тд, це все треба шурувати в смт. Будь яка дитяча активність- смт. Автобус раз чи два на добу. Тільки авто. То мені якби то і дорожче жити в селі, ніж у Києві, бо в Києві все під боком. Ну я міський житель.