і хочу сказати що це прям афігєть! Останній раз такий захват з фантастики у мене викликала Ложная слепота, але ж то культова книга.
Тема для поділитися враженнями
І ще хочу спитати у тих хто вже прочитане Колапс: шо там? 😀 Я не про сюжет, я про загальне враження? Не розчарує? Господи, де взяти стільки часу щоб її прочитати
Тема для поділитися враженнями
Виправлялочка• 20 апреля в 19:24
молодчина
а теперь посмотрите на обложку и узнайте, как правильно зовут автора
СкокоМнеДадите• 20 апреля в 19:43
Как вы время находите с маленьким ребенком, работой и немецкой бюрократией? Я после работы 1 письмо разберу или отвечу, 2 шортса на немецком посмотрю ни хрена не понимая и спать. У меня глаза от ноутбука болят, я телек только слушаю
Лунтик-паунтик• 20 апреля в 19:53
Ответ дляAnnaOst
Якщо любите фантастику, то точно варто. Але зразу подумайте де ви візьмете час щоб її читати
Купила обидві книжки, але ще не почала)
Поки Дерев´янка читаю.
До речі, дуже рекомендую.
Поки Дерев´янка читаю.
До речі, дуже рекомендую.
Ответ дляСкокоМнеДадите
Завдяки маленькій дитині і знаходжу
дитина принесла з садочка якийсь блювально-діарейнмй вірус. І я вже скрізь встигла і нікуди не поспішаю. Я пів книжки прочитала за 4 місяці і другу половину ось за 4 дні
Показушница• 20 апреля в 21:34
Я поки одну книгу фого прочитала-’Не озирайся і мовчи’ ...дуже сподобалась.