СирОжино пирОжино• 20 апреля в 20:54

Аэрогриль, что чаще всего готовите в нем?

Крошечка-хаврошечка• 20 апреля в 21:32
Ответ дляБесконечность-не предел
Ні не смачніше. Бо вона суха. І буде соковита якщо ви її запаяєте на пательні наприклад рулет в сухарях, всередині моцарела. А на грилі нежирне м´ясо сухе. І жирне зверху сухе теж. Хороші курячі ніжки. Риба смачніша в духовці та ж дорадо
Дорадо в аерогриле для меня идеально

Пані_Халепа• 20 апреля в 21:34
Ответ дляПригаю-цибаю
омлет в какой посуде?
Вот такие
Бесконечность-не предел• 20 апреля в 21:34
Ответ дляЯ не Тролль
Обычную картошку нарезаю брусочками с помощью приспособы китайской из Авроры,за 5 минут,и в гриль на 15
Я делаю так и даже вымачивала и тп. Картошка говно, это НЕ ФРИ. Фри отличная из пакета. Остальное сверху сухое и пригорает а другая сырая. Пишу для того чтобы у других не было иллюзий. У меня недешевая приблуда. Нинзя.
Знаю бакси• 20 апреля в 21:34
Ответ дляБесконечность-не предел
Ясно. У вас або якийсь гімняний девайс був, або ви ставили занадто довго по часу, або взагалі його ніколи не було і це більш імовірно.
Ответ дляЗнаю бакси
Я взагалі не їм фрі. Для мене картопля це лише відварна під оселедець або копчену скумбрію. Але знаю, що хто любить фрі, то часто готують в аерогрилі і кажуть що вона смачна без олії, що це вихід у порівнянні зі смаженням або фрітюром
Вона фрі не смачна без олії. Брешуть
Крошечка-хаврошечка• 20 апреля в 21:34
Ответ дляБесконечность-не предел
На нинзю куча негативных отзывов
У меня кенвуд
Бесконечность-не предел• 20 апреля в 21:35
Ответ дляЗнаю бакси
В сенсі був. Він в мене є.

Бесконечность-не предел• 20 апреля в 21:37
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На нинзю куча негативных отзывов
У меня кенвуд
Та ладно. На нінзю оди пишуть. Тільки це все від тих хто не вміє готувати
Пригаю-цибаю• 20 апреля в 21:38
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На нинзю куча негативных отзывов
У меня кенвуд
у меня нинзя.фри делаю с 2 стл масла
Khmelnichanka• 20 апреля в 21:40
Рибу і стейки - найчастіше.
Іноді - картоплю, омлет, овочі.
Але я додаю олію, мені так смачніше.
автор СирОжино пирОжино • 20 апреля в 21:45
Ответ дляKhmelnichanka
Рибу і стейки - найчастіше.
Іноді - картоплю, омлет, овочі.
Але я додаю олію, мені так смачніше.
А стейки как готовите?
ПростоБелка• 20 апреля в 21:46
котлети ,сирники,курятину ,картоплю фрі (полуфабрикат ) і по селянськи ,гриби шампіньони в соєвому ,шашлик і стейки
Бесконечность-не предел• 20 апреля в 22:01
Ответ дляПригаю-цибаю
у меня нинзя.фри делаю с 2 стл масла
Это не фри, естественно что масло нужно. Хорошая фри ТОЛЬКО из пакета и там уже есть масло, больше не нужно
Как нефиг делать• 20 апреля в 22:04
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы только доказываете, что готовка - это не Ваш конек.
В картошке фри очень важна нарезка. Картошку замочить, просушить (!), нарезать одинаковыми ломтиками. Сбрызнуть маслом. Не солить! И готовить в аэрогриле. Получается идеально. Если у Вас не получается, то Вы явно делаете что-то не так
Уси Пуси• 20 апреля в 22:04
Ответ дляБесконечность-не предел
Ви знаєте, що картопля різна буває? є яка швидко запікається - зверху скоринка, всередині мяка. Є така, яка взагалі не розварюється і тоді вона суха без олії. Я завжди вибираю сорт картоплі, щоб була смачна, солодкувата і розвалювалась при смаженні. Тому фрі з аерогрилю дуже смачна виходить. Сирники не такі смачні як на пательні, але без олії і швидко, тому мені теж смачно.
Бесконечность-не предел• 20 апреля в 22:07
Ответ дляКак нефиг делать
Я делаю все так, с замочкой сушкой И сравнивала картофель. Она не идеальная. Идеальная из пакета, а эта не такая.
Ластовиння• 20 апреля в 22:08
Ответ дляЯ не Тролль
покажите плз приспособу
Зяблик протестант• 20 апреля в 22:13
Ответ дляПані_Халепа
Формочки оранжевые керамические из Сильпо. Прям порционно. Как раз их 4 шт туда становится
А можно ссылочку на них 🙂
Пані_Халепа• 20 апреля в 22:20
Ответ дляЗяблик протестант
А можно ссылочку на них 🙂
Их нет в наличии в моем сильпо. Я просто в Гугле нашла. Поищите на мау дау, в форе были с крышками такие же. Надо искать

Как нефиг делать• 20 апреля в 22:33
Ответ дляБесконечность-не предел
Я не покупаю картошку из пакета. Правильно еще выше написали - сорт картошки важен.
У меня фри получается идеальная.
KseniyaFomina• 21 апреля в 00:25
Ответ дляСирОжино пирОжино
А стейки как готовите?
Ми купуємо мариновані телячі стейки, і готую 2 раза режим Стейк, перевертаю один раз при готуванні. Супер!
KseniyaFomina• 21 апреля в 00:32
Вже другий купили аерогриль, був дешевий, убили, купили Тефаль. Майже щодня користуюсь , від сухариків до стейків готую. Найсмачніше: картопля по селянськи, філе мариноване в майонезі і приправах, овочі гриль, хачапурі ПП, печені яблука з корицею і цукром, сухарики, бутери. І взагалі раз на тиждень мариную м´ясо порційно, різні маринади, ніч в холоді, потім в морозилку. Як треба - розморозила і режим Стейк, перевернути з обох боків зарумянити. Супер.